Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

helka1
27. máj 2007

No ja som na HCG chodievala vzdy rano takze nalacno, ale neviem ci to je podmienkou 😉

lia
27. máj 2007

treba ist nalacno??ja som si minule dala jogurt a v aute som zmrzla,ze som mala ist nalacno 😖 .zajtra pojdem nalacno

lia
27. máj 2007

lalupa,netestovala si este??

lalupa
27. máj 2007

cauko lius, idem v utorok, potom podam oficialne vyhlasenie 😵 😀

veva55
27. máj 2007

ahoj kocky!
Pappo, drzim palce na pondelok! Aj my sme mali 6 oplodnenych vajicok.

Lia, ahoj, pocuj, ty si mala nejake tehotenske priznaky? Ja od dnes necitim nic, proste uplne nic. Este do vcera ma popichavalo v podbrusku, aj prsia ma boleli a rano sa zobudim a....proste nic. Asi to neni dobre znamenie, ked prave teraz by sa mali zacat objavovat priznaky, ale zatial nestresujem. Len z toho nemam dobry pocit. Dnes som 5-ty den po ET, na krv idem az v piatok, no po dnesku sa dost bojim.

lalupa
27. máj 2007

vevi, klud, mala som to iste, prsia prestali boliet, aj brucho, este aj sa vratilo na povodny stav, schudla som a zacali menzesove bolesti... a pritom je vsetko ok

veva55
27. máj 2007

Ako vies, ze je vsetko ok? Ved ty si este nebola na teste, nie?

helka1
27. máj 2007

Lalupa mam taky tusak, ze to mas na dobrej ceste, len to nechces prerieknut 😵 . Drzim palce aby to bolo OK !

ika_ba
27. máj 2007

ahoj vevy,
to je asi skutocne skoro, u vas sa chodi na krv prvy krat 10 den, ja som bola na 14 a tiez son nic necitila, aspon si nepamatam, az neskor sa mi zacali zvacsovat prsia, kupila som si aj vacsiu podprsenku, boleli ma, bolo mi zle. a to som o to v druhom mesiaci dosla.
su to hrozne nervy, ale co ine nam zostava.

veva55
27. máj 2007

To teda su, najprv som sa bala, ze tie krce a pichanie v podbrusku znamenaju nieco zle, a ked to prestalo, bojim sa, ze babatka v brusku umreli a ze preto nic necitim.

malik
27. máj 2007

veva: moja kolegyňa sa tiež bála..testy pozit...ale nič necítila, nebola citlivá na pachy..proste nič...len pred MS popichávanie... a teraz je v šiestom mesiaci.

pappo
27. máj 2007

baby prosim vas mam naordinovany utros 2-2-2 neviete ci si mam dat aj rano pred transferom?

veva55
27. máj 2007

ano pappo. Pisala som ti v inej teme

lia
27. máj 2007

aj ja som to tak mala vevi,prestali mi vsetky priznaky,uz ani prsia neboleli ,ale zvacsili sa mi 🙂 .ale to som prikladala utrogestanu a hlavne som si nechcela nahovarat,ze som,lebo som sa bala.ja som bola ale stale v tom,ze sa to nevydarilo,teda posledne 4 dni.
a ked mi povedala,ze som,ja som dostala taky hysak,ja som to vobec necakala,ale nechcela som ani hovorit,ze to nevyslo,ani ze to vyslo 😉 .
drzim palce vevi,lalupa 😉 .ja som si dnes konecne spravila test,tak som sa tiez bala 😀 ,vysla ta druha palica bledunka,tak som rada,ze som netestla skor 😝 .
kedy budem moct ist na utz??

ika_ba
27. máj 2007

ahoj lia
na sono sa chodi v iscare 4 tyzdne po trasnfere, 2 tyzdne po krvnom teste

lalupa
27. máj 2007

helka, presne tak 🤐 😉
vevi, z dvoch dovodov-jeden este nepoviem a ten druhy je ten, ze sa mi tie bolesti vlastne vratili, nafuklo brusko, zvacsili cici, zase som protivna 😀
lius-ja idem v utorok na krv, a ked vsetko ok, tak sa zvykne robit usg o dva tyzdne na potvrdenie, a to je uz ine kafe 😵 😵

lia
27. máj 2007

boze,nech uz to je,uz chcem vidiet malinke 😵
lalup,drzkaj sa a kedy si testla??

lalupa
27. máj 2007

🤐
dakujem liuska, aaaaz v utorok, dobre?

lalupa
27. máj 2007

liusik, potes si ocko a kukucni, co sa u teba deje 😵
http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article...

altea
autor
27. máj 2007

lius,keď si bola prvý krát na HCG ,robili ti aj sono,alebo len krvný test?

janinininka
28. máj 2007

ahojky holky, tak šup z pelíšku, já se tady budu jen tak ochomítat z práce spíš ne, než jo. Míšo, psala jsem ti maila ohledně teplotek, tak prosím na to mrkni.
Jak je vám po ránu?Mě se kupodivu docela dobře vstávalo. Dneska budu mít pernej den, z práce jdu zase na autoškolu, pak musím za babičkou, v pá nám jí pustily, tak tam každý den chodím.
Včera jsme se byli projet na kole, dobrý, ale přijeli jsme večer,tak jsem do 10hod.pekla buchtu, abysme měli co na snídani, nestihla jsem se učit ang, a o autošk.ani nemluvím, já prostě nevím, co dřív, už se těším, až budou prázdniny,a budu mít klid od jazyků 🙂

janinininka
28. máj 2007

holky prominte, nějak jsem si spletla řádek, ale vás zdravím taky!!!!

ika_ba
28. máj 2007

ahoj altea
po 2 tyzdnoch sa robi len krv, az po dalsich 2 sono.

lia
28. máj 2007

dnes som bola zase na krvi,tak dufam,ze sa mimi vyvija/ju
na utz mi povedia oni poobede kedy mam prist,ked si budem volat za vysledok.ale zevraj az za tri tyzdne 😅 .neviem ci to vydrziiiimmm.preco tak neskoro?? ☹

veva55
28. máj 2007

Lius, drzim palce, nech sa babatka pkne vyvijaju

Lalupa, povedz aj ten prvy dovod 🙂

altea
autor
28. máj 2007

lius mňa keď objednávali na krvný stest,povedali mi,že budem mať sono+krv.odber na HCG.možno to záleží od pracoviska. 😒

lalupa
28. máj 2007

lius, gratulujem k tej 5tt 😀 😀 normalne dojak...
aku si mala hodnotu?

lia
28. máj 2007

este neviem ake bude hcg poobede,ale uz som nevedela vydrzat a musim tomu veriet 🙂 .
vevi dakujem,kedy ides na test??strasne vam vsetkym drzim palceky,dufam,ze sa ku mne pridate 🙂 a februar bude nas 😀

veva55
28. máj 2007

lius, ja idem az v piatok 😠

altea
autor
28. máj 2007

lius ,ja zajtra 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre