Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

aaandrejka
28. máj 2007

lia, no teda, takze uz mozes zalozit temu : februarovky 2008 ;) paraadicka! 🙂

lia
28. máj 2007

vevi,ja idem este v pondelok,mne sa hcg od stvrtku len zdvojnasobilo ☹ .

veva55
28. máj 2007

zdvojnasobilo? Ved to je dobre, nie? A co ti k tomu povedali?

lilinka76
28. máj 2007

Liuš a chcela by si, aby to boli dvojičky alebo radšej len jedno bábätko???

lia
28. máj 2007

mala som hcg 78,tak neviem co to ma byt.vo stvrtok sme mali 78,povedali mi,ze niekomu to ide takto pomaly,ze sa nemam strachovat,ale ako sa nemam strachovat??najprv sa uchytili a teraz to ide pomaly?? ☹ 😔 bojim 😔

lia
28. máj 2007

uz mi sibe,vo stvrtok sme mali hcg 38 a dnes 78

lilinka76
28. máj 2007

Neboj nič, nepripúšťaj si zlé myšlienky. Kedy ideš najbližšie k lekárovi? Tak čo, chcela by si jedno mimi alebo dvojičky???

lia
28. máj 2007

teraz aj tri lili 😉
az v pondelok,zase na krv,myslite,ze to je normalne??
andrejka,nemoze sa stat pri UO ,ze sa netrafia a vznikne mimomaternicove tehotenstvo??

lalupa
28. máj 2007

liusi, nepanikar, mimomaternicove by sa uz zacalo prejavovat, vsetko bude ok, neboj, treba verit!

lia
28. máj 2007

ved neviem,uz som z too zmatena,od stvrtku mam dost krce v bruchu tak ako pre mrchou,lenze to byva aj v tehu,tak ako mam vediet ☹

helka1
28. máj 2007

Lia bohuzial moze byt aj pri umelom oplodneni mimomaternicove, ono ked vlozia to embryjko dnu, tak este sa moze "pohybovat" Prajem, aby to nebol tvoj pripad !

pappo
28. máj 2007

ahojte tak mam to za sebou vlozili mi 6 a 8 bunkove embryja a na test az za 14 dni. uff snad to vydrzim a uchytia sa. 🙂

lalupa
28. máj 2007

lia, klud, vytvorila som novu temu ohladne hodnot hCG, pozri si to a zistis, ze si ok 😎

avaka
28. máj 2007

Caute koceny.Tak ja uz som ododneska zarezavala v praci.Este som si bola po 2.krvny test,krory bol uz len nula,aj nieco.Ale aj tak uz som ine nacakala.Vsetkym kockam pred testom drzim palce,Liusik,a Ty nestresuj,ved hcg Ti rastie 🙂

lauritka
28. máj 2007

avaka chystas sa na druhy pokus ? za ako dlho mozes ist zase ?

lia
28. máj 2007

fakt lalupa?? 😔 idem si to pozriet

malik
28. máj 2007

lia:hodnoty HCG sú nizke, ale záleží ktorý si tt, ale zatiaľ nerob paniku.

lia
28. máj 2007

mali,dnes mam 14 den od transferu.
uz sa bojim,ze som si teraz nieco privolala 😖

malik
28. máj 2007

no.. myslím, že to nie až také zlé.HCG sa zvyšuje každým dňom takmer trojnásobne... daj tomu čas..., ale ostaň kľudná, to tvojmu drobcovi určite viacej prospeje... 🙂

lia
28. máj 2007

pappo,tak to je super,drzkaj sa a davaj pozor na teba aj deticky 😉

avaka
28. máj 2007

Lauritka,chystam,ale najskor o 4 mesiace,skor sa myslim nemoze.Este uvidime,kde a ako.Lius,co Ti sisi?Co stresujes ?To je tam napisany priemer.To nemusis tolko mat.Uvidis v pondelok kolko rastie.A stres babenkam ozaj pomoze...

lia
28. máj 2007

predychavam uz,uz nebudem zase ani chodit do roboty,budem doma oddychovat 🙂 .chcela som ist uz dnes na rizikove,ale este pockam do pondelka na vysledok 😔

lia
28. máj 2007

ja viem avi,ale uz som sa tesila z toho,ze som a ona mi povedala ,ze mam prist zase o tyzden,cize este za "vodou" este nie som a je to hrozne na psychiku 😔 .

avaka
28. máj 2007

A este,lius,neviem tu dat link,ale na Nivea baby som nasla,hodnoty hcg,pod ktore spada vacsina zien 14.den su 17-119 ml/ui.Takze klud O:K 😉

avaka
28. máj 2007

Lius,a na rizikove by Ta vypisali v centre?Ci by si musela ist k svojmu Dr.?

lia
28. máj 2007

dobre,skusim avi
Eviku,pre ktore centrum ste sa rozhodli??

pipka
28. máj 2007

liusik, ak to dobre chapem, mas ist na krv este raz za tyzden, A to preco? 😕

lia
28. máj 2007

skusim si vypytat nieco z centra,aspon dve vety keby napisala a potom to odnesiem obvodnej/mojej krstnej 😉 .ale ty mas taku sprostu lekarku,ze si urcite vypytaj v centre.ale myslim,ze tebe to uz sami navrhnu,ved nemozes chodit do roboty,ked uz mas tolko iui za sebou a jedno ivf 😖 .

lia
28. máj 2007

ano pipi,mam nizsiu hladinu hcg,zvysila sa,ale iba o polovicu...
Eviku,www.niveababy.sk??nejde mi to

avaka
28. máj 2007

Este neviem,myslela som zase G-F,ale rozmyslam aj Ferticent.Len tam sa asi dlho caka,neviem. Ved este mame cas.Aj som sa dnes s Dr.mojim bavila,este mi nieco pozistuje ohladom vysetreni a uvidime.Vo fert.by asi boli lepsie podmienky v spolupraci s mojim Dr. a nemuseli by sme tak casto dochadzat.Ved este uvidime.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre