Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

lia
28. máj 2007

ferticent je v ba??ci nie??a tam si neplatite cely zakrok sami??ja som take nieco pocula

avaka
28. máj 2007

Lius,ale ja mam blbu obvodacku a ta s tym nema nastastie nic spolocne.Je to NIVEA baby-Priznaky tehotnosti(ked ja to tu neviem dat ☹ )Mozno budem muset zdrhnut,asi budem odtialto vyhodena.

avaka
28. máj 2007

Uz maju aj zmluvy s poistovnami.Su v BA.Nasla si to?Este skus babetko.sk,alebo rodinka .sk Paa

lia
28. máj 2007

ale napis mi presne tu stranku www.nivea atd....
aj mne uz zakazuje a skoro som mala rozbity notebook,lebo len somariny som citala a plakala,tak preto 😖 .ale teraz videl,ze ste strasne zlate a ze ma vieme jedna druhu stale podrzat 😵

mixka
28. máj 2007

avaka, sice netusim, o com si s liou piste, ale preco by si mala byt odtialto vyhodena ???

lia
28. máj 2007

povedz mu,ze ti pisem ja a nech ta nechaaaaa
nenasla,nenapisala si mi kde to je 😖

avaka
28. máj 2007

Od PC predsa 😀

lia
28. máj 2007

aj tak nenasla 😖 😲

mixka
28. máj 2007

avaka, to som pochopila 😀 , len dovod mi nie je jasny 😵

avaka
28. máj 2007

Dovod,ze aj Dr.v centre zakazala,ze to nerobi dobre.Asi sme potom moc mudre 😀 A manzelik prisiel z prace,a chce sem ist,Tiez je zavislak? 😅

lia
28. máj 2007

este ze moj nie je

avaka
28. máj 2007

Lius,www.babetko.sk 😵

lia
28. máj 2007

to som nasla eviku 😀 a co dalej??

mixka
28. máj 2007

ahaaa, tak to chapem... ked sa clovek vela dozvie, tak ma bobky u prdelky 😀

lia
28. máj 2007

lepsie asi nevediet 😖

veva55
29. máj 2007

Lalupa, nemala si dnes nahodou testovat?

lia
29. máj 2007

mala,lalupik,aky mas vysledok??nenapinaj maaaaaaaaaaaa

lilinka76
29. máj 2007

Lalupka, tak čo je??? Ako dopadlo testovanie? Veď tu sedíme ako na ihlách...

lalupa
29. máj 2007

ahojte baby, prepacte, teraz som sa vratila od mamky, bola som sa vyplakat...

lalupa
29. máj 2007

joj, odoslalo skor,ako som stihla dopisat, ze som tehotnaaaaaa! 😵

helka1
29. máj 2007

Lalupa super, gratulujem !!!

lilinka76
29. máj 2007

Blahoželááááááááááááám, Lalupka.

Bola si na UO alebo IUI alebo sa to podarilo prirodzene???? Čítam toľko babských príbehov, že neviem, ktorý je ten tvoj.Napíš prosím.

lia
29. máj 2007

gratulujem lalupik a velmi sa tesiiiiim s tebou 😵 😵 😵 .
kedy mas ist na sono??

lilinka76
29. máj 2007

Liuš, ty určite budeš vedieť odpovedať na moju otázku pred tvojou gratuláciou. Asi som stále viac a viac presvedčená o tom, že do toho IVF pôjdem čo naskôr. Veľmi Vám to prajem, nech ste zdravučké aj s fazuľkami a dúfam, že do konca roka najneskôr Vás dobehnem.

lia
29. máj 2007

ano,lalupik bola ou.drzim ti palceky,tento rok by mal byt stastny pre vsetkych 😉

mixka
29. máj 2007

mna by zaujimalo, preco ivf niekomu vyjde na prvy sup a niekomu nevyjde ani na treti... od coho to zavisi, vysvetlili vam to niekomu v centre ???

lauritka
29. máj 2007

😕 mixka to by aj mna zaujimalo..mozno nevysetria vsekto predtym a u niekoho kto nema zavaznejsi problem to klapne.ale u niekoho moze byt skryty problem..
so skusenosti viem ze sa s tym velmi podrobne nezaoberaju ..proste ta nastimuluju a skusaju... 😒 ale za pokus to stoji aj tak :D

lalupa
29. máj 2007

jejo baby, ahojte, dakujem, ste zlateeee! 😀
bola som na umelom, icsi pus predlzena kultivacka, kocka co bola so mnou, je tiez 😵
mixka -to zavisi od toho hore...ja som mala mierny hyperstimulak, vtedy je uspesnost paradoxne az 70-80%, sila, nie?
liuska-sono az o tri tyzdne, dovtedy sa zblaznim, ale poprosim moju gyndosku, nech sa kukne, kolko mame 🙂
helka-30tt jupiiii 😵
lilinka-nevahaj, utekaj do toho,tento rok je plodny, vyuzi to! 😵

lia
29. máj 2007

ja som neovulovala,takze podla mna normalnym sposobom by nam to dlho trvalo a ja som to uz chcela hned ako vsetko 😀

lalupa
29. máj 2007

altea, haloooo, pod k nam! 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre