• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

11. mája 2016 
altea,mam nizke hcg,sice sa dviha ,ale pomalinky,to nasvedcuju aj tie testy :frowning2: ,ta druha je slaba :confounded: .
ty si mala ake hcg??
31. máj 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, lia pozerala som si vaše photos na mojasvadba :sweat_smile: ste tam kráááásne :wink:
31. máj 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky, vsetkym dakujem. Zajtra podam cerstve informacie. Teda najprv tie tykajuce sa mojich bolesti a poobede uz aj predbezny verdikt ci som tehu alebo netehu.
Inac o pol 3 som zdrhla z roboty, dala som si doma 1 Paralen a az doteraz som buvinkala :slight_smile:

susanne, to vazne? Mne sa tie nase fotky az tak nepacia, nie, ze by boli zle, ale predstavovala som si nieco uplne ine. Ale to je teraz uz jedno :grinning:
31. máj 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme suzanne,aj ty tu mas fotky??
31. máj 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lia, ako sa vola tvoj album, omrknem si ta :grinning:
31. máj 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tipni si :grinning:
31. máj 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze idem hladat podla Lii
31. máj 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som ta nasla. Veeeelmiiiii hezkeeeee :slight_smile:
31. máj 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme,uz to ani pravda neni :sweat_smile:
vevi,ved aj ty mas krasne fotecky,obidvaja tazki symposi :wink:
31. máj 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby všimla som si, že máme podobné typy mužskýýýých. Máte sympošov. No a vy ste ako princezné :wink: . Ja tam fotky nemám, vydávala som sa pred dobrými 3-mi rokmi a to neviem či už stránka fungovala.
31. máj 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj teraz :wink: ,prosiiiimmmm
31. máj 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lius a co ti Dr hovoria na to pomalsie stupajuce HCG ?
31. máj 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tie moje fotky som hodila do albumu este v takej "Hard version" - ked este neboli upravene a vyretusovane. Aj som ich chcela potom vymenit za tie upravene, ale uz sa mi nechcelo.
Lius, aj vy ste velki fesaci, obidvaja :slight_smile: A tiez ste sa brali ani nie pred rokom. No teda! :slight_smile: Takze co nevidiet mate vyrocie, neviem si predstavit krajsi darcek ako mrnousek :wink:
Takze susanne, hod aj ty nejake :slight_smile:
31. máj 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli,este som nemala tu cest hovorit s lekarkou,volas si vzdy poobede za vysledok z krvi a to zo sestrickou,takze ta ti vela nepovie :confounded: .ale dvakrat sme s nou volali,lebo potom tam volal aj manzel,lebo ja som sa zlakla a povedala mu,ze nemam z toho este nic uzatvarat,u niektorych zien je normalne,ze im hcg vyskoci hned a hrozne a inym sa to zase vlecie,ale uz by to asi malo ist rychlejsie teraz ,neviem.mohlo sa aj neskor uhniezdit,nie heli??
31. máj 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lius neviem, s tym som sa nestretla, ale drzim palceky aby bolo vsetko v poriadku !!! :wink:
31. máj 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,koceny.Veva,na zajtra drzim palce! :wink: Altea,gratulujem k tehu.Liusik,Ty furt stresujes?Neboj. :slight_smile: Co by som ja dala za take hcg.Ja teraz ani nemam moc casu Vas citat,Chodievam z prace az navecer,a o osmej uz pojde serial.Tak este raz vsetkym drzim palce.
31. máj 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avi,nestresovala by som,keby sa to aspon niekomu rozbehlo,stale citam len zle o tom.
31. máj 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale v tej tabulke,co som Ti hovorila bola spodna hranica este menej,ako si mala Ty.
31. máj 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,som este vnorme,ale bojim sa,ze sa pomalinky vyvija to nie je dobre :frowning2:
co mas nove avi??
31. máj 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liusik, nestresuj, lebo ti pridem dat na zadok :angry:
31. máj 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lius,neboj. :zipper_mouth: Ja nemam nic nove.Dnes som volala dokymu,ale som sa nedovolala,asi skusim v pondelok.Pracujem...Ma to nebavi.. :rolling_eyes: Ale o 3 tyzdne ideme na dofcu,tak aspon nejaka (mala)radost. :sweat_smile: A ty si domka?
31. máj 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod mixi prosim ta :frowning2:
uz to nejak vydrzim do toho pondelka,uz nemam take bolesti,tak aj preto sa tak bojim... :confounded:
vy idete na dovcu??? :sweat_smile: aj ja pojdem s vamiiiiii :wink: a doky ti ma co teraz robit??
31. máj 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, jasne, ze vydrzis, uz si toho vydrzala tolko :slight_smile:
31. máj 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty nemozes ist s nami,ty budes doma.Ty si tehu :dizzy_face: Doky mi nic nejde robit,ma mi len zistit co to o tych vysetreniach.A pocujes mixku,mas vydrzat.!!!V pondelok sa uz len pousmejes,ako si cely tyzden stresovala. :wink:
31. máj 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by babulky :slight_smile: ,este ze vas mam :slight_smile:
mixi,jasne,ja znesem :sweat_smile: :grinning:
31. máj 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam idete avi?? :confused: kedy ste sa rozhodli??
31. máj 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz davno,musim uz ist,paaaa
31. máj 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme chceli dovolenku zrusit,ak by som bola tehu :frowning2: Uz ozaj idem,ahoj :slight_smile: Ideme do Chorvatska.
31. máj 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,ozvi sa este predtym,mozno tu este budem ked mi dovtedy manzel nezablokuje pc :sweat_smile: uz si koledujem :grinning: paaaa mojko
31. máj 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok