Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

barca28
26. júl 2007

Holky díky jdu odpočívat,jsem ještě celá pitomá a bolí mě bříško.Taky jste po tom krvácely?A jak dlouho?

tinucha
26. júl 2007

Barca ja som potom krvácala len trošku, večer už nie.

efiku
26. júl 2007

Lalup tak dnes som bola na odbere krvy na 10 den po transfere a povedala že to vyzera dobre že ma čakajú v pondelok to bude 14 den tak uvidíme ako to bude

pipka
26. júl 2007

efiku, drzim palceky, uvidis, bude to dobreeee 😵

lalupa
26. júl 2007

barca,tinucha, super spravy, tesim sa s vami 😵
efiku, to je uzasne 😵 , aj ti povedali nejake cisielko? to si uz kludne mozes urobit testik, bude pozitivny
pre mna to znamenalo vela, nikdy som nemala dve ciarky, v ten den som bola sama doma, ze sa vyrevem a ahaho, boli tam! na druhy den mal manzel narodky, tak dostal ten najkrajsi darcek na svete!!! 🙂

sisulik
26. júl 2007

ahojte babenky.ako vidim dnes su tu same pozitivne spravicky..tak to ma velmi tesi 😉

efiku
26. júl 2007

lalupka číselko mi nepovedala a ja z toho nadšenia som sa ani neopýtala len mi povedala že vidíme sa v pondelok.,lebo v pondelok je 14 den tak uvidíme ale asi zajtra si urobím aj testík nech mam pamiatku lebo s dvomi čiarkami som nemala ani ja nikdy.Som šťastná.Bola tam aj dr.Stenova ku nej chodím tak som sa jej pýtala na to špinenie a to čo som mala v pondelok tak dnes som mala opäť to špinenie tak mi povedala že to nič neznamená že sa nemám báť že smerodatné su testy tak ma tiež potešila bola milá
barca držkam palčeky aby to všetko aj tebe vyšlo a aj každej z nás pa

lalupa
26. júl 2007

efi, len davaj pozor, setri sa, nechaj sa hyckat, je to najvacsi zazrak a pokladik na svete 😵
spinenie je fakt dost caste, pokial nie su krce, strasne bolesti a jasnocervena krv, tak je to relativne ok
ja som si tie testy spravila az tri, lebo som nevedela vydrzat do centra na potvrdenie srdiecka o nejakych 5-6tt, zdalo sa mi to strasne dlho a chcela som si byt vnutorne ista, ze hCG mi stupa 🙂
pondelok je to coskoro, budete mat uzasny vikendik 😉

efiku
26. júl 2007

ano tešíme sa je to načase mam 32 a strašne lúbime detičky tak dúfam že to bude ok.Zatial mi nieje zle akurat dnes som sa troška najedla a čakala som kým to žalúdok príjme ale prijal,ja ked som začala stimulovať tak som schudla asi 3kg čo som mala obavy čo tie hormony so mnou narobia ale naopak akurát mi nechutí moc jesť a ked mam na niečo chuť tak si to urobím a troška zobnem a stačilo

lalupa
26. júl 2007

vsade sa pise, ze netreba jest za dvoch / u nas za troch 😀 , ale u mna bola situacia odlisna, ja som bola strasne pazrava, mama mi nosila dva obedy, vsetci na mna cumeli, ale proste ja som mavala ataky hladu, dokonca vecer o desiatej som este zbehla do kuchyne po anglicku slaninu s horcicou a mlaskala 😀 😀 😀 ... ale len do cca 8tt, potom prisli nevolnosti, nastastie bez grckania, ale nevies, co mas robit, lebo si hladna, ale je ti strasne zle...
budem zvedava, ako budes na tom ty 😀
vekovo som na tom podobne, tak ti uplne rozumiem a tesim sa, ze budu naraz dve deticky
vychutnajte si to, byt tehu je uzasne a je to velka pycha 😉

efiku
26. júl 2007

no budu to potom asi silný chlapci jak buk 😉 ,aj ja mam tušenie že to budu dvaja že sa nam to ujali obe uvidíme ale to až na sono uvidíme asi to by som mala asi od pondelka za 14 dní bože tolko čakania 😖 a ty ku komu chodíš do gynfivu?

efiku
26. júl 2007

budeme nosiť našu pýchu hrdo predsebou teším sa moc a chcem si to naplno užiť jak sa patrí zaslúžime si to všetky 🙂

lalupa
26. júl 2007

ja som chodila do gyncare (ke)
inac, hCG na 13/14.den som mala 1300 🙂 , vysoka pravdepodobnost dvojiciek
hlavne necitaj strasne veci, ja som bola maniak, precitala som skoro celeho kona a potom som sa triasla kazdy den, ze co vsetko sa moze stat, obklop sa komediami, rozpravkami, dobrou muzikou, v dobrej nalade to zbehne rychlo, niekedy si polez a vela oddychuj, spanok je alfa omega
robis alebo PN?

efiku
26. júl 2007

robím je to zatial ok a ten spánok tak to moja ja každý den ked dojdem z robotky ma to chytí tak aspon na hodku minule asi 3hodinky a v noci som buntošila 🙂 Ale určite netreba sa stresovať lebo sa to všetko prenáša na babänka nech su aj oni veselé 🙂 🙂
No nervy občas boli ale už sa nerozčulujem od istého času bývame so svokrovcami ale celkom sa dá ale uvidíme ked to budu dvojičky tak bude veselo,vieš naši byvaju v rodinom dome pri Prievidzi no ja som kvoli mužíkovy došla sem tu sme aj robotku mali u nás je toho menej vieš ako to je mimo BA

lalupa
26. júl 2007

inac je dobre mat doma magne B6, ked bude viac boliet brusko alebo budes napata
udrzat si dobru naladu je v tehu umenie, u mna teda hej, aspon zo zaciatku som bulila aj nad prazenicou 😀 😀 😀
inac, zaregistruj sa na rodina.cz, budu ti chodit kazdy den mailiky, co sa deje v tvojom brusku, normalne neuveritelne citanicko a krasny zaciatok dna

sisulik
26. júl 2007

lalupa..citam ze si dobry "zrac" 😀 ja som pri oboch nejedla vobec za dvoch...jedla som tak akoby som nebola ani tehu, niekedy aj menej...a aj tak som pri malej pribrala 21 kg a pri malom 23kg 😅 😠 😎

efiku
26. júl 2007

super a to už teraz sa môžem zaregistrovať alebo až po ultrazvuku?

efiku
26. júl 2007

sisulik ale dala si to dole ?

lalupa
26. júl 2007

sisi, vidis vidis, mala si si uzit, pokial sa dalo 😀
ale uz teraz vazne davam bacha, lebo moja vaha smeruje k 59 kilam, hoci to zatial beru cici a brusko
efi, pockaj do pondelka, kedy ti oficialne poblahozelaju k tehu a potom...

efiku
26. júl 2007

ok lalup tak dúfam že to bude ok a potom sa opýtam aj na číselko ake nam vyjde,

efiku
26. júl 2007

lalup a v kolko mesiaci tehulkovania si ja mam teraz vychodzjuu váhu tak 56 tak uvidíme ako nam bude chutiť 🙂

sisulik
26. júl 2007

efi....z prveho tehu z 21kg som dala dole len 13kg 😅
no a teraz som 6 tyzdnov po druhom porode...z 23kg som dala doteraz dole 11kg...to sa divim...hned po porode 5kg a kazdy tyzden po kile dole...zatial..mozno z toho ze len kojim...ja neviem...ale mohla by som zhodit nielen tych 23kg ale aj tych zvysnych 8kg z prveho tehu...brucho ako zelatina 😅 no, ten detail som musela spomenut 😀

lalupa
26. júl 2007

aj ja som bola na tom podobne, sranda, tyzdne su hned vedla mena, mam tam 13tt, napriklad sisi ma dve deticky, staci myskou prejst na pas a dozvies sa viac
sisi, kojenim to krasne das dolu, neboj
ja si neviem predstavit kojit dve naraz 😀

efiku
26. júl 2007

akurat som čítala na tej stranke rodina cz na temu sexik cez tehulkovanie musím kukať info ako to je 🙂 aby sme neublížili

sisulik
26. júl 2007

prve dieta som nekojila...vlastne....kojila aj UM davala do tretieho mesiaca a potom uz ma odmietala 😅 ale teraz zatial len kojim..tak by som velmi chcela vydrzat aspon tych 6 mesiacov..vlastne...aspon este tych 5 mesiacov...

lalupa
26. júl 2007

no my sme mali zakaz, lebo bolo ivf tiez, ale asi pred troma tyzdnami mi doki povedal, ze kludne, poradil polohy, ale ked sme sli na vec, tak som zutekala ☹ stale mam priserny respekt a ked si pomyslim, aki sme sialenci, tak som to radsej elegantne stopla ☹

efiku
26. júl 2007

uvidíme čo nam povie pondelok alebo sa jej opýtam? neviem 😀 😀 😀

efiku
26. júl 2007

babulky idem si lažkať a oddychovať tak sa majte krásne peknú dobrú nocku papa

sisulik
26. júl 2007

dobru noc efiku... 😉

sisulik
26. júl 2007

baby..prave mi dosla smska od kamaratky...na transfer bola pred deviatimi dnami...ma silnejsie bolesti v podbrusku a boji sa...(inac uz ma aj tehu priznaky)...tak velmi jej drzim palceky..prve ivf jej nevyslo...vyrobila len jedno vajko..ale teraz ich mala 5..a dve embryijka jej vlozili...
mali ste niektore bolesti v podbrusku na zaciatku? a ake boli silne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre