• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

11. mája 2016 
pytaj sa stale vsetko, co potrebujes vediet, ja som sa sice horko tazko , ale predsa spytala mojho dost prisneho dokiho, ze ci je normalne mat nocne orgazmy :sweat_smile: , mavala som ich od zaciatku do asi 11tt :sweat_smile:
tak sa usmial, ze su predsudky a neplati, ze muzi myslia na sex viac ako zeny, lebo zeny su vnimavejsie a v tehu je taka hormonalna burka, ze sa deju veci... :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2007 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalupa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
26. júl 2007 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je po desiatej, ci nie? :sweat_smile:
alebo poprosim admina, aby to zmazal?
26. júl 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu :confused:
26. júl 2007 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisulik ja som mala silne bolesti v podbrušku asi na 5 den po transfere a potom v pondelok sa vyskytlo jemna krvička a prešlo to len do špinenia a to sa mi zopakovalo aj dnes rano a pýtala som sa na to doky a ona povedala že to neznamena nič že uvidíme čo hovoria testy tak nech je v pohodke aj lalupka mi to isté povedala
26. júl 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po odbere mala priserne bolesti, ale po transfere to nebolo az take hrozne...
ak ma menzesove bolesti, to je normalne a malo by to byt ok a kedze je 9 den po transfere, nech si zajtra spravi pre klud duse testik, bude mudrejsia
efiku sla spinkat? tak dobru nocku
odpajam sa aj ja, sisi aj tebe dobru nocku a pekne snicky
26. júl 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky babenky..
a dobru noc aj vam..
26. júl 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalupka dik za info ved na to sme tu aby sme si pokecali o tom no nie :slight_smile: :grinning:
26. júl 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už idem spinkať pa pa
26. júl 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podávam hlásenie:slight_smile: Takže zo 14 vajíčok sa oplodnilo 12. (Čakala som tak 7-8, takže som milo prekvapená).2 fazuľky mi vložili a 10 zamrazili.:slight_smile:
Ináč ja som dnes ráno myslela, že prišla mrcha, normálne ma bolelo brucho.A aj som trošku špinila, ale už to prestalo, tak snáď to už bude OK.
27. júl 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinucha - tak to je super, to je krasny pocet, takze uz len, aby sa udrzali 9 mesiacov, a bolo vsetko v poriadku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinucha tak gratuluju,krááááása :dizzy_face: My máme oplodněných 10,z toho 3 už zamražený a sedm se ještě bude kultivovat do neděle.Zítra budu volat,jak pokračujou :wink: .Mě zas pořád bolí břicho po té OPU a trochu krvácím,ale holky píšou,že je to normální.No ale je to lepší než včera,to jsem celý den proležela.
27. júl 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Libeth, Barca, ďakujem.
Barca, mňa tiež pobolieva brucho, tak si myslím, že je to v poriadku. A občas ma dosť zabolia vaječníky, akoby mi ich niekto zvieral.
Barca, 10 je pekné číslo, ide to pekne, tak nech sa to podarí.:slight_smile:
27. júl 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ja som mala pocit, že mám teplotu, tak som si ju zmerala a mám 37,5.:( Nestalo sa to niektorej z vás po transfere?
27. júl 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky chtěla jsem se zeptat,jak to probíhá při transferu.Bude tam manžel se mnou?Nebo ho nechají čekat někde na chodbě?Jinak se nám embryjka vyvyjí moc dobře :dizzy_face: Zítra si jdu pro dvě a manžel jestli prý bude schopný,tak má jet se mnou jako podpora :wink: Samozřejmě že pojede,je úplně šťastný jak to všechno vychází a po té operaci se cítí dobře.
28. júl 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tinucha...ja som mala transfer v stredu(jun) a dva dni potom z piatka na sobotu som dostala horucku a potom zimnicu...no hroza,bolo mi priserne zle...neviem,ci tebe kazali pit vela tekutin,mne kazali 4l denne a v ten den som to akosi porusila,tak som tu teplotu pripisovala k tomu...v sobotu rano som bola,ako rybicka...nic mi nebolo...zial to nase IVF bolo neuspesne...a jedna kamoska mala tiez horucku a chytila zapal pluc po transfere...z celeho srdca prajem,nech mas //...
28. júl 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte....preco ivf niekedy proste nevijde.....co moze byt chyba?chystame sa v septembri....takze sa snazim co najviac o tom dozvediet....
28. júl 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barca, u nás v CAR manžel pri samotnom transfere nebol, ale keď to skončilo, mala som ostať 20 minút ležať a to už zavolali ku mne manžela.
Ináč transfer nič nie je a trvá to iba chvíľu, takže v pohode. Zajtra držím palce.
Čo sa týka tej horúčky, dnes je to už OK, tak neviem. Snáď to nebude nič zlé. A vodu pijem, snažím sa vypiť každý deň minimálne 3-4 litre.

Dicinka, keby som to vedela. :unamused: Príčin môže byť veľa. Napr.genetika, zvýšená imunita voči trofoblastu, ktorá spôsobí, že sa embryjko neuhniiezdí atď. Neviem. :cry:
28. júl 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinucha: musím odpovědet na tvůj příspěvek, po prvním ET jsem teplotu neměla a těhu nebyla :cry: a po druhém ET jsem měla skoro 5 dní teplotu od 37, 3 - 37, 9 a těhu jsem byla, tělo reaguje na změny v organismu, takže podle mě jsi na nejlepší cestě :wink: a to jsem ji měla hned třetí den po et, takže hlavu vzhůru :wink: :dizzy_face:
28. júl 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Larunnka, si zlatá, veľmi to poteší a povzbudí. Kiež by to tak bolo. Lenže ja som teplotu dostala hneď v deň ET.??? Nevadí, budem sa tváriť, že je to tak ako si napísala. Ďakujem. :wink: :slight_smile:
28. júl 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinucha: to nevadí, uvidíš, že bude vše ok, kolik ti transférovali embryjek?
28. júl 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dve.
28. júl 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to máme nastejno, mě taky dvě, obě se chytli a ted vím, že čekáme holčičku a chlapečka :wink: , podstupovali jsme ICSI a PGD, ale ty peníze stáli za to, víme, že čekáme zdravá miminka :wink:
28. júl 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty na tom budeš stejně, hlavně bud v pohodě a žádné stesování a miminka se zahnízdí :wink:
28. júl 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ahojte
chcela by som sa opytat ci niekto z vas ma skusenosti v ramci stimulacie s pichanim luteinizacneho hormonu
ja mam dlhy protokol 10dni provera, decapeptyl, 10-15dni gonal
pri prvej stimulacii mi podavali (vraj) luteinizacny hormon vzdy pri kontrole injekcne do zadocku :slight_smile: mali sme asi 16vajok vela z nich sa oplodnilo ale k transferu nedoslo z dovodu zdegenerovania vajok
teraz sme v druhej stimulacii a zase dostavam lut. hormon...teda neviem presne ci je to tento hormon lebo lekar napisal ze dostavam HCG tak som z toho zmatena
neviete mi niekto poradit z akeho dovodu tento hormon dostavam a ci to moze vplyvat na kvalitu vajok??? dakujem dakujem :slight_smile:
28. júl 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky znamená to,že před ET se můžu normálně napít a najíst?To už není s narkózou že ne?
28. júl 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,samotny ET trva chvilenku,par minut,ale potom este musis zostat lezat aspon 20 minut a odchadzas si uz s miminkom domov :wink:
28. júl 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je ET
28. júl 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
embryo transfer :wink:
28. júl 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakuem
28. júl 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok