• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

11. mája 2016 
mne ho pichali do zadku..
21. jan 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni73 jestli to je, to co si pamatuju (má tě to uvést do přechodu) tak na pohotovosti do zadku.
22. jan 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boruuvka Ahoj, ja mám tie ampulky, ktoré sa pichajú každý deň, je tam uvedené, že podkožne, zatiaľ som si pichla do brušku. Ale díky. :slight_smile:
22. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni73 já měla též denní decapeptyl a též jsem ho píchala do břicha,na doporučení jsem střídala levou a pravou stranu v oblasti pupíku,horší bude až ti přidají stimulační injekce - to už jsem v tom měla zmatek kam kterou zda pravá nebo levá strana.Přeju hodně štěstí.
22. jan 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni73 :slight_smile: aha, tak to je něco jiného.
22. jan 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata....stimulovali ste niektora s Bravelle?
24. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ,neviete mi niektora povedat,ci stipu injekcie Merional na stimulaciu? Ja mam panicky strasch z injekcii do zadku :confounded:
21. feb 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka , mna nestipali
23. feb 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga prva inj. uspesne za mnou :slight_smile: aky si mala uspech prosim Ta,pri pichani Merinolu?vytvorilo sa Ti dost vajicok ?
23. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka :wink: ani nebolelo, ze? :wink: ..ja som prve styri dni pichala gonal, potom merional a mala som veeeela folikulov (peknych, velkych), ale len 4 vajicka :unamused:
23. feb 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ani,nie....strach bol vacsi nez injekcia....snad aj ja budem mat silne vajka :angry: ,este pred zaradenim do IVF som mala vzdy kavlitne , velke vajicko ....(cez 2 cm ) :slight_smile: , v sobotu idem na prve sono,aby mi popripade upravili davku,som zvedava ako to bude vyzerat .
23. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka , tak drzim palce, nech vsetko ide hladko a nech ivf skonci dvojciarkou :slight_smile:
nooo, ja som mala tiez obrovsky strach z injekcii (ale hlavne z tych, co sa pichali do brucha) - tak skoro sa uz na to asi opat neodhodlam
kam chodis do centra?
23. feb 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga sranda,mne pichaju len inj. do zadku-ten Merional :frowning2: , chodim do Iscaru k docentovi Valkymu :wink: ,kurnik,verim tomu,ze na 4 x to vyjde
23. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka , aha, tak to ja som ich podaostavala trochu viacej :confounded: :grinning:
4x? to uz musi :wink:
23. feb 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aby si pochopila ,3 x na supu prirodzene,ale mam ten problem ,ze neviem donosit...zakazdym spontanny potrat a teraz posledne tehu mi plod odumrel v 9+ 3 tt....dalsie prirodzene tehu mi dr. neodporucaju,takze preto sa rozhodli pre IVF s tym,ze pred vkladom spravia PIGD embrii,takze mi vlozia tie najsilnejsie :slight_smile:
23. feb 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka , aha ... tak o to si to mala smutnejsie :unamused: .... aj mate genet. vysetrenie uz za sebou?
23. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga genetik,nam pride do konca tyzdna, na genetiku sa caka aj 6 tyzdnov...pred tym ked robili genetiku z plodu,nikdy mi nic nezistili,ziadnu vadu....proste nic....mam uz vsetky mozne vysetrenia...imunolog,hematolog....a vsetko je o.k ,preto chceme este aj to PIGD ,tak ako nam odporucil docent :slight_smile:
23. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka :unamused: mmm, toto je dost zla situacia, ked mate vsetko v poriadku a predsa baby nikde .... tak hadam bude pigd pre vas uz tym pravym :wink:
23. feb 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga snad bude :wink: ,ale teraz sa uz musi zadarit :slight_smile:,musim koncit,maj sa krasne zatial pa
23. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka , drzte sa, pa :slight_smile:
23. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ma caka prve sono pri stimulacii,dost zacinam citit vajecniky,tak sa mi hadam tvoria pekne ,silne vajka... :wink:
25. feb 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam potvrdeny OHSS,v sobotu mam odber,ale zial ET sa nekona,musime mrazit...
2. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule... viete mi niektorá poradiť - resp. mali ste niektorá takýto problém ako mám ja?
vo štvrtok mi doktor stopol stimulku, nakoľko som zle reagovala na lieky... (na 6 deň stimulky som nemala ani náznak že by to niečo robilo a na 8 deň som mala na jednom vaječníku jeden 17mm a jeden 14mm - druhý nič) .. ide o to že od včera ma bolí brucho ako pri mrche.. a od dnes- resp. od večera krvácam - nieje to špinenie - ale normálna čistá krv.
dnes som v podstate 11DC takže o mrche by nemalo byť ani chíru....

vopred ďakujem za akúkoľvek odpoveď
6. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súrne potrebujem gonal 450 2 perá som z KE 0915894977
28. mar 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam gonal injekcie na predaj dva kusy orig.balenie expire 9.2014. Cena za kus68eu. Kontakt:dobo.andrea@centrum.sk
11. apr 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do Wiki Modrý koník pribudol nový článok o hormonálnej stimulácii Menopurom. Nájdete v ňom aj s presný postup aplikácie s fotkami. Pozrieť sa dá tu: http://www.modrykonik.sk/menopur/
29. apr 2013 o 11:15  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, potrebujem SURNE cca do 10 dni PUREGON a CETROTIDE, ostalo niekomu?.......prosiiiiim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. sep 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chyba mi jedna injekcia na ivf do zajtra nezozeniem v pondelok idem na opu bude to problem ked jednu vynecham
18. mar 2016 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj vy ste mali pocas stimulacie stale taky ten plodny hlien? Ako pocas ovulacie, ale teraz uz od zaciatku pichania..
20. mar 2016 o 11:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@datelinka31 mala som slaby vytok ale ja mam zas ovulacne bolesti
20. mar 2016 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok