Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

libeth
5. júl 2007

Ked som bola na kontrole, krv a utz, s nim som ani nebola, takze on ma videl len ked mi predpisoval lieky na stimulaciu, aj to so slovami, ze ved uvidime ci vobec nieco vystimulujeme, a zatvaril, sa ze to necaka. Dal mi kratky protokol. Tak ani neviem, ci ma bude robit on, alebo kto?

lia
5. júl 2007

ani ja som sa cely cas nedostala k svojej,ale vkladala mi embrya nakoniec ona 😖 .aj ona bola velmi"prijemna" na mna niekedy.napr.:"no podte,ale nedavam tomu velku nadej" 😨 🤐
najlepsie je,co mi povedal,ze oni pre mna urobili vsetko,ale keby ze sa sama neobjednam k lekarke,aj to mi sestricka povedala,ze na mna nema cas,tak doteraz neviem na com som.aj ked som bola tyzden v nemocnici,vlastne aj tak nic neviem.nikto sa s takymto prpadom este nestretol,chapes??vo fakultnej nemocnici boli zufali 😅 ja som sa na to uz vykaslala,chcem mat klud,idem si kupit vytuzeny sen,motorku,tak sa tesim ako male decko,musela som sa niecim zamestnat 🙂

pipka
5. júl 2007

liusik, ajoj, uz si domka? Co nove? dlho som tu nebola, tak mi unikaju suvislosti, ako si dopadla s tym krvacanim? Dufam, ze soi o.k. 😕

pipka
5. júl 2007

lalupka dakujem, ked si nebudem vediet rady, urcite sa obratim na teba 😵

lia
5. júl 2007

hej,som uz doma,len sa bojim ,ze dokedy 😔 .ja som ani nemala silne krvacanie,ale musela som ist do nemocnice,behunova ma tam poslala 🙄
a tyzden som tam prerevala,aj tak mi nic neurobili

lia
5. júl 2007

neviete ako dopadla misi 76??uz by mala mat po transfere

libeth
5. júl 2007

lia - motorku? Takze budes brazdit cesty? Opatrne! 🙂 Viem, co je to zamestnat sa niecim inym, ja som si tak vybrala skolu. A ked som zacala so stimulaciou, tak som mala vela skusok, a nejako ten cas presiel. Lenze mam po skuskach, a nic na robote, co mi odvedie mysel. Asi si spravim web stranku. Uz dlho o tom snivam.

lia
5. júl 2007

aku web stranku??

libeth
5. júl 2007

fotim kvety, prirodu a tak, tak si chcem spravit web, nechcem albumy, chcem prosto normalny web. 😀

lalupa
5. júl 2007

pipi, jasne 😉

libeth
5. júl 2007

na misi 76, som aj minule myslela. Snad sa ozve. 😒

pipka
5. júl 2007

lius a odvezies ma potom? 😵 ale nemam prilbu ☹ 😀

pipka
5. júl 2007

libeth, ak si ides robit webstranku, budes fusovat mojmu drahemu do konicka 😀 😀 travi pri pocitaci viac casu ako so mnou 😠 😀 ale zato stranky tvori ako na pase 😵 😅

pipka
5. júl 2007

lalupka, a ty si si pichala gonal priamo alebo nieco podobne? boli ste len na IVF alebo aj ICSI? Nam odporucil ICSI, ale konecne rozhodnutie bude na embryologovi po odbere vajicok...mozno ani nebude treba. 😵

barca28
5. júl 2007

Ahoj holky,Misi si udělala týden dovolenou,takže by se tu měla objevit až příští týden 😉

helka1
5. júl 2007

Ahoj Lia, Ako sa mas , co mas nove ? Prepac, nejak som nemala casu sem chodit, tak neviem co je s tebou. Medzitym som predcasne porodila a som s malymi v nemocnici.

lia
5. júl 2007

heli si v nemocnici??videla som tvoje fotky uz davnejsie,ale nevedela som,ze si predcasne porodila.v kolkatom tt si porodila??
ja v pohode,som uz zmierena so vsetkym,o babo urcite dojdeme,aspon lekari sa tak vyjadruju stale.bola som tyzden v nemocnici.
a vyslo im to barci??
odveziem ta pipi 😉

amal
5. júl 2007

Vím, že sem nepatřím, ale žije to tu, tak se chci zeptat: Holky help me! Právě jsem si kontrolovala "prstíkem" čípek, v jaké je poloze-zda bude menses či ne a ucítila jsem u¨vnitř tvrdou bulku velikosti většího hrášku, co je to????

sisulik
5. júl 2007

aky cipek? 😖

helka1
5. júl 2007

Lius, som v nemocnici, rodila som v 32+2 tt
Mrzi ma, ze ti to nevyslo, budeme drzat palceky aby to nabuduce dopadlo lepsie 😉

amal
5. júl 2007

SISULIKU: děložní čípek

sisulik
5. júl 2007

amal..aha..tak to ti neporadim 😅 ale aspon ta potesim...amal znamena nadej v arabcine 😀

lia
5. júl 2007

tak to si skoro porodila veru,preco??co sa stalo??ale hlavne je,ze ste v pohode.
no neviem,ci pojdem este na ivf,s touto moznostou som vobec neratala a lahke na psychiku to veru nebolo,hlavne v tej nemocnici,ked ma chceli operovat,mysleli si,ze mam mimomaternicove. 😖

sisulik
5. júl 2007

lia...som mimo obrazu..mala si ivf...a v ktorom tyzdni si potratila? trosku mi to osviet prosim.. 😖

adula1
5. júl 2007

ahoj lia!ak sa dobre pamatam chodis do gynfivu k p.dr.behunovej.ako si s nou spokojna?

amal
5. júl 2007

sisuliku-já vím, můj mail je abeba amal-květina naděje, chci se arabštinu učit, a jak to víš ty?

barca28
5. júl 2007

Lia já myslím,že byla teprve v pondělí pro embryjka,tak jí držím moc palce a cítím s ní už proto,že máme úplně stejný problém s neplodností u manži ☹ .Jestli se to povedlo,tak začnu věřit,že nám se to taky povede.Teda já tomu pevně věřím,určitě by mě to povzbudilo 😉 Začínáme stimulovat 16.července,takže do konce měsíce budeme mít mimísky snad u sebe🙂

vivi77
5. júl 2007

ahojte holky, chcela by som poradit ci je normalne, ze den po ET ma boli vajecnik. mali ste podobnu skusenost? inak sa citim o.k., len ten bolavy vajecnik ma trapi....

lia
6. júl 2007

sisulik,podarilo sa nam to,som este tehu,ale bohuzial mi to chcu zobrat,nevyvija sa to dobre,ved uvidime o tyzden,idem na krv a na utz.na transferi som bola 14.5.

lalupa
6. júl 2007

pipi, pichala som si ho sama do bruska, ritual 😀 , niekedy nebolelo, niekedy ako komar, museli sme ist na ISCI, ale pohoda
uz ho mas? kedy zacinas? a kolkatku? ja som mala f-450 a pichala som 225 iu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre