Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

cicuska
1. jún 2007

veva to je super! gratulujem mamina 🙂 nebola si tam rano tak okolo pol deviatej?

libeth
1. jún 2007

ikuska - tak nech ti to zajtra dobre dopadne. A mas vela poriadnych vajicok. 😵

ika_ba
1. jún 2007

ahoj libeth
dakujem, na sone by ti mohli zistit, ci cysta odisla alebo nie
veva gratulujem a zavidim
ikuska, ja mam ist do iscare zajtra na 8, mozno sa tam uvidime

ikuska
1. jún 2007

Libeth dakujem velmi pekne.

Ika BA - ja chodim do gyn-fivu, takze sa neuvidime ale drzkaj sa nech ti dobre dopadne.

libeth
1. jún 2007

vevi - pogratulujem ti aj tu, som rada, ze sa vam tak dari, dava mi to nadej, ze sa aj ja dockam toho svojho.

lilinka76
1. jún 2007

Vevi, srdečne gratulujem.

Pappo, držím palce, nech sa to aj Tebe podarí.

Ika, čítala som dobré správy. Zajtra držím palce.

Tento mesiac je fakt plodný, tak v tom aj ostatné snažilky pokračujte.

lia
1. jún 2007

vevi,si tehu??jeeeej,,tak to ti srdecne gratulujem 😵 😵 😵

mixka
1. jún 2007

ahoj lius, ako pokracujes ??? uz sa nemozes dockat pondelka, cooo 😀 ???

lia
1. jún 2007

ani nehovor mixi,dnes som v placlivom udoli,neviem sa z toho dostat 😅 .

mixka
1. jún 2007

nebud smutko, poznam tieto stavy dokonale ☹

lia
1. jún 2007

idem spat,som strasne unavena.

mixka
1. jún 2007

😀 bru noc 🙂

susanne12
1. jún 2007

VEVI, HLAVNE, žE SI TEHOTNá - TEN HYPERSTIMULáK PREJDE 😉

veva55
1. jún 2007

Kocky, este raz vam vsetkym dakujem.

Susane, mas pravdu, teraz mi uz je jedno, ci mi ide brucho roztrhat, teraz som ochotna zniest vsetku bolest sveta. Pre to malicke urcite 🙂

pappo
1. jún 2007

vevi to je super spravicka gratulujem a bud opatrna, a bola si aj na UTZ?

pappo
1. jún 2007

zuzi tak teraz neviem kto este caka na test ale ze by som bola na rade? tak dufam, ze aj ja vylepsim statistiku 😀

kto caka na vysledok po IVF? je tu este niekto? nech necakam sama

susanne12
1. jún 2007

VEVA, VERíM TI !! PO TOľKOM STRACHU čI SA TO PODARILO, TOTO Už BUDE ISTO MALINA......

libeth
1. jún 2007

Babulky, ja mam depku. Nedokazem sa ani ucit, este aj tam mam temu, ze v medicine je velky vedeckotechnicky pokrok. Ale ja sa bojim, ze co ked mi ani ta stimulacia nepomoze? Ja viem, ze mam verit, pijem cajiky od liecitelky, snazim sa nato nemysliet, ale asi sa uz zblaznim. Pripadam si ako uplne niekto iny. Do slaka, este ani manzela nemam doma. 😢

lalupa
1. jún 2007

libi, drzim palce, raz to vyjst musi!
citim sa velmi podobne, aj ja som uz niekolko dni sama doma a ide mi to na mozgy... ☹

libeth
1. jún 2007

lalupa, vies ked ti da niekto par percent, ze sa to podari, ako mam mysliet pozitive? Mam strasne silny menzes, nepamatam, ze by som taky niekedy mala. Som na nervy.

lalupa
1. jún 2007

je pozitivne uz len to, ze je tam aspon par percent a ze nie si odkazana na darkynu 😉
nieco na povzbudenie-ja som mala menzes 15.4, verila som, ze posledny, hned som si pichla decapeptyl depot, menzes mi potom trval iba pat dni, co ja stale trpim a ostavam doma, lebo nemozem fungovat, teraz malina, tak som sa vytesovala, a potom o par dni silny menzes jak svina, bolesti, presedela som na zachode, ja som sa strasne bala, lebo som vedela, ze spinit mozem, ale toto!!! tak som ho nakoniec mala skoro 2 tyzdne, nevladala som pracovat, unavena, mrzuta, vysilena, s obavami, ze budem moct zacat stimulovat, vzdavala to dopredu a aha ho, stalo to za tu obet! dufam, ze som sa s nim uz nadlho rozlucila 🙂
aj ked mam dnes riadne bolesti..
viem, kazdy radi svoje, ale pokial je sanca, tak to moze vyjst! hore hlavu, potom budes ty radit a povzbudzovat inych 😉

libeth
1. jún 2007

lenze dokym mi schvalia ziadost a nasadi liecbu, je mozne ze uz budem odkazana na darkynu. Mam len malu cast vajecnika, a ta prestava fungovat, je to dost na hrane. Ja som sa do VSZP prehlasila od noveho roku, myslis ze by mohol byt problem pri schvalovani? Ja sa snazim verit tomu, ze ked mam vitazstvo v mene, aj v datume nar. ze sa to podari... Kiez by si mala pravdu.

altea
autor
1. jún 2007

vevi,srdečne gratulujeeeeeem 😅 😅
super sme sa rozbehli ,nie ? 🙂

Libeth,máš na mysli - či ti praskla endometriozna cysta?tá asi nie,pretože end.cysta zvykne mať oveľa hrubšiu stenu ako obyčajná cysta naplnená seróznou tekutinou.Ak praská obyčajná - folikulárna cysta,dá sa to potvrdiť jedine sonograficky -na sone chýba nález cysty a je prítomná tekutina v Cavum Douglasi.Silný menzes- podmienený hormonálne,prítomnosťou endometr.ložísk,myomóv,vysoká sliznica ..... celý rad možností.

libeth
1. jún 2007

altea, ja stale verim, ze to mohla byt folikularna. A ta tekutina, odtial snad odide, ak by praskla? A vraj som mal vysoku sliznicu, tak asi tym, ze?

altea
autor
1. jún 2007

libi,napísala som Ti,že ak cysta praskne ,tak tekutina z nej sa dostane do priestoru medzi pošvou a konečníkom ,ktorý sa nazýva C.Douglasi.
áno menzes môže byť silneší aj pre vysokú sliznicu.

ma.senka
1. jún 2007

ahoj dievcata, ja som tiez po ivf -21.4., vsetko prebehlo bez komplikaci, zvladala som to super... bolo to uspesne na prvy krat, ale...
missed abortion... zamlknuty potrat v osmom tyzdni.... je to ako zly sen, stale tomu nemozem uverit... momentalne som 4 dni po kyretazi... drzim vam vsetkym palce, aby aj po pozitivnom teste vam vsetko dobre dopadlo, aby ste nemuseli zazivat to co teraz ja...

libeth
1. jún 2007

masenka - tak to mi je velmi luto, aj kamaratka moja potratila v sobotu, zivot je velmi kruty a nevyspitatelny. Niekedy ho mam chut ukoncit.

Babulky, dufam, a verim, ze si tehulkovanie uzijete do krasneho 40tt. 🙂 Dajte na seba pozor. Ano?

susanne12
2. jún 2007

m.senka je mi to ľúto, to čo sa stalo.... 😖 , ale ako sa vraví na všetko prečo existuje preto a tak možno sa to muselo stať i keď je to veľmi smutné.....to určite. No nádej umiera posledná a tak to nevzdaj a skús to určite znova. Držím veľmi veľmi palce 😉

avaka
2. jún 2007

Ahojte kocky,Veva gratulujem!!!!!! 🙂 Super spravy.Libeth,nebud smutna,moc Ti drzim palce! 😉 Aj Vam vsetkym ostatnym.Liusik,Tebe na krvi,daj vedet 😉 Pekny vikend.

cicuska
3. jún 2007

masenka - to mi je luto.A zistili aj pricinu? Bola si aj na imunologii?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre