Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

peja
7. jún 2007

ahojte,
nechodite niektora nahodou do Ferticentu? Pripadne, viete mi prosim povedat, ci maju zmluvy so zdravotnymi poistovnami? dakujem 🙂

zulka29
7. jún 2007

ja Drábek...
už nech mám tú žiadosť schválenú, to čakanie...

palculienkkka
7. jún 2007

zulka29 .. to je taký mladý Dr. ? nepoznám ho osobne..len som o ňom niekde čítala... ktovie či je to pravda,že muž je jemnejší než žena Dr. ...
vyčkaj času jako husa klasu 😀

denka28
7. jún 2007

teraz som volala do GF vraveli mi aby som zvysila puregon zo 75 na 100 IU, nespytzala som sa odkedy, ale urcite od zajtra, vsak? a na kontrolu mam isz az v pondelok, co vy na to? pondelok bude 12 den stimulacie.

zulka29
7. jún 2007

Ano, je mladý, myslím že má 33...len by sa mohol občas aj trochu usmiať. Ale moju kamošku priviedol k tehu - ma myslím dosť rozsiahlu endometriózu, jeden vaječník fuč a za sebou 2 neúspešné IVF + tuším 3 IUI a teraz to vyšlo. 😀 Libeth- povzbudenie pre teba) 😉
Tak mu skúsim aj ja dôverovať...

zulka29
7. jún 2007

Libeth, som pre teba rozpísala správu a neodoslala som ju 😠

tak to začneme stimulovať možno narovnako, tak sa môžeme povzbudzovať 😵. Mne nedala antikoncepciu, treba vždy pred IVF brať?

veva55
7. jún 2007

Denka, ano, urcite od zajtra zvysujes davku 😉
Inac ja chodim tiez k Drabekovi, je fajn, i ked niekedy je fakt "skupy" na usmevy.

palculienkka
7. jún 2007

chodí z vás niekto i k Dr.Stenovej - GF ☹ všetky tuším tomu mladému 😀

zulka29
7. jún 2007

Palculienka, k Stenovej chodí jedna moja známa a nevie si ju vynachváliť. Práveže mám pocit, že ju informuje viac ako mňa Drábek, takže nebu ď smutná 😀

palculienkka
7. jún 2007

zulka 29- ďakujem za upokojenie... 😉

altea
autor
7. jún 2007

scarlet-neviem koľko dní ešte budeš stimulovať-ale vyzerá to asi tak-že ten 14 mm folikul v čase odberu bude už asi prezretý,ten 12 mm-keby bol odber na 12 DC,tak bude OK,no a ostatné musia rýchlo dorastať,nič iné im neostáva. 😉

cicuska
7. jún 2007

palculienkka aj ja chodim k Dr.Stenovej

palculienkka
7. jún 2007

cicuska ... to som rada... si na začiatku cyklu alebo už vo finishi 😀

altea
autor
7. jún 2007

denka, no vidíš,je to presne tak ako som predpokladala-dávku Ti zvyšovali.
Neviem kedy si zvykneš pichať ráno-či večer,ale ak večer-už dnes !!! 😲 zvyšuješ dávku.
Kontrola v pondelok-neviem sa k tomu vyjadriť-pretože ja som chodila na kontroly á 2 dni (vraj aby im niečo neušlo 😒 )

libeth
7. jún 2007

babyyyyyy, prave mi volali, scvalili mi yiadost, idem sa objednat. 😵

zulka29
7. jún 2007

libeth, to je super 😀
Prosím napíš kedy si tú žiadosť podávala a v ktorej poisťovni si....

palculienkka
7. jún 2007

libeth... gratulujem... 🙂

denka28
7. jún 2007

altea, aj ja sa od toho bojim... lebo by som mala ist aj podla mna uz v sobotu... ale mozno vidia, ze su tie folikuly pomale a preto.. ale ked nie, ja neviem co spravim. asi od 12 hod citim vajecniky... pichat si picham o 10,30 takze uz to mama zasebou. az od zajtra si to viem zvysit... babenky, tak velmi sa bojim aby to v pondelok nebolo nekoro... 😨

palculienkka
7. jún 2007

zulka29 ... tuším začali robiť v poisťovni... 😕 vidím, že už aj tebe čoskoro zavolajú 😉

zulka29
7. jún 2007

Tento týždeň ešte nečakám, lebo podľa mňa im to tak v utorok len prišlo z centra...možno budúci?

palculienkka
7. jún 2007

zulka 29 ... Dr. mi hovorila,že do cyklu zo všeobecnej poisťovni môžu nastúpiť hneď ...v druhých poisťovniach je akési poradie ..no neviem v ktorých...

libeth
7. jún 2007

zulka - ziadost sme podavali 28.5 a som vo VSZP. Ale kedze chodim k Harbulakovi tak ma objednala az na 25.6 na konzultaciu.

palculienkka
7. jún 2007

libeth ... inak to je niečo jak sa tam objednáva - až 25.6 .. no jak som s nimi vykabátila.. ako to odstúpili do poisťovne - tak som sa cca objednala na konzultáciu ..a vyšlo mi to do dňa 🙂 deň pred tým sa mi ozvali a oznámili schválenie a hneď som nastúpila do cyklu - dúfam,že takto ľahko to pôjde až do úplného konca...
držím ti palce 🙂

zulka29
7. jún 2007

Harbulám je odborník, ale bohužial má veľa pacientok tak preto sa aj dlhšie čaká pri objednaní 😠 . Tak to bola teda riadna rýchlovka ti poviem...28.5 si podala žiadosť a už ti ju schválili 😀 .
Ja som ju spisovala tiež 25.5, ale v stredu som volala do GF že či už odišla do poisťovne a povedali že do piatku odíde, takže do poisťovne dorazila asi až tento týždeň...

palculienkka
7. jún 2007

moja žiadosť do poisťovne trvala presne mesiac ( tak mi vravela i Dr.).. 😒

palculienkka
7. jún 2007

mala som tu česť o zákrok od Dr.Harbuláka... stále usmiaty človek.. bol veľmi milý, opatrný ... 😀 vieš koľko pacientok mu muselo prejsť cez ruky....

zulka29
7. jún 2007

Veva a tebe kto robil transfer?

libeth
7. jún 2007

baby ja som taka rada, ze sa konecne zacne nieco diat.... Ta neistota ma zabija uz teraz, neviem si to predstavit ked pride ku zakrokom. bojim, bojim. Neviem preco ale velmi ma boloi podbrusko. 😖

palculienkkka
7. jún 2007

libeth no chce to hlavne klud .. tiez som neistá čo bude ☹ musíme dúfať,že všetko bude o.k...

libeth
7. jún 2007

baby, teraz ma napadlo, ze to ja vtedy mam akurat dostat menzes. Takze tak stratim asi cely jeden cyklus.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre