Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

lauritka
25. júl 2007

libeth to je hrozne inac..nechapem ze preco sa to zenam tvori vobec a co to oovplyvnuje. prekonala si nejake zapaly predtym alebo nieco? ci sa to proste objavi len tak ? bez varovania ??? 😕

libeth
25. júl 2007

zulka - pozerala som to, a je to nadhera, moja kolegyna tam bola, a hovori ze je to super, aj pocasie mali fajn, bola tam sice pred 6 rokmi, ale hovorila, ze ako pri mori. 😎 Ked budeme mat nove auticko, tak tam pojdeeeeeeem.

lauritka
25. júl 2007

🙂 tinuch ano ja uz rozmyslam nad vsetkym ;) AJ MY SME MALI POHYBLIVOST SLABO NAD 50 PERCENT. co mozno velmi nestaci na prirodzene oplodnenie..asi chce mat isotu ze sa to oplodni . kazdopadne je dobre , ze uz existuje aj takato moznost. predstavte si pred 30 rokmi. to by sme boli v prdeli 🙂

zulka29
25. júl 2007

Libeth 😀 ...

a ak budeme myslieť aj na iné veci ako na mimino, tak potom sa nám to všetkým podarí 😀 😀 😀 ...

papa, idem trochu pracovať 😎 , pekný dník

misi76
25. júl 2007

Libeth zmenila som si pas, lebo som strašne nedočkavá, ale ešte idem o necelé 2 týždne na prvé sono, či je všetko OK. Ešte sa môže toho veľa zmeniť, ale cítim sa dobre. Bolia ma len prsia a stále sa mi chce spať. Som ako Šípková Ruženka, len zývam.

Ako píše zulka, ak sa nebudete stále zaoberať len miminom, telo a mysel sa uvoľní a zrrazu ani neviete ako a ste tehotné.

lauritka
25. júl 2007

pa pa

barca28
25. júl 2007

Tinucho tak to je super,máš to za sebou a v pátek už budou mimisci u tebe 😉 Musí to být krásný pocit 😵 Pěkně jsi mě rozesmála 😀 😀 ,to se na tom sále musí pěkně pobavit když tam toho naplácáme 😀 U mě manža bohužel nebude,bude spinkat jako šípková Růženka,doufám,že mě potom za ním pustí 😅 Chudinka malej 😔

libeth
25. júl 2007

misi- tak potom je vsetko Ok, ked zivas, to je znak tehu, kamaratka spala uz o osmej vecer 😀
ja viem, ze ak sa nato moc mysli, tak to psychiku zatazuje, ale ked to nejde nato nemysliet, ja som sa inak zacala zmierovat s tym, ze sa to proste neda, no a potom mi jeden dedko sancu dal, tak neviem, verit sa bojim, ale skusim to. 🙂

lauritka - mavala som zapaly, caste, a nedali sa liecit. A to ja som mala a mam jedneho partnera, teraz uz mangela. chybaju mi 3 imunoglobuliny, a robia mi problemy, mozno tiez sa natom znacne podielaju. su take co sa toho zbavia uplne, niektorym sa to vrati, a take ako ja, co to maju stale. 😒

lauritka
25. júl 2007

😒 no tak to je teda fakt zle..ale hadam este je svetielko nadeje aj pre teba 🙂 kamoska je na tom dost blbo psyhicky..boli na 4 ivf. posledne sa podarilo ale potratila v 8 tyzdni, ona bola aj na laparke aj na prefukoch,..je uplne v poriadku, ale co je , teraz to vzdal jej muz..on ma sle spermije a uz nemieni nikde ist ani platit za ivf. ze ked nebude tak nebude. 😒 mna by asi porazilo,... ked vies , ze sa da a muz nechce. ☹

libeth
25. júl 2007

no mna drzi len manzel, stale mi hovori, ze mame este 2 pokusy, on dokonca veri, ze sa to podari prirodzene, a veri aj tomu liecitelovi, ked pomohol jemu, moj muzik ma spg v poriadku, len moj vajecnik sa rozhodol, ze pracovat nebude. Ale ja verim, ze sa zobudi. Tak to skusim teraz takto, to mam teraz povinnu prestavku pred dalsim IVF, takze si ju takto vyplnam. 😉

lauritka
25. júl 2007

🙂 kolko musi byt prestavka medzi dalsim?? to je super ked takto muz drzi pri tebe

sisulik
25. júl 2007

jeeej tinucha..pekne mnozstvo vajicok....drzim palceky...ale vidim to pozitivne...ale aj tak..drzim palceky a aj budem..aj vtedy ked uz porodis budem drzat palceky 😀 😅 😵

sisulik
25. júl 2007

lauritka...pred 30timi rokmi take mnozstvo parom ako v sucasnej dobe nemalo problemy s otehotnenim...ale co bude o 30 rokov??? 😨

libeth
25. júl 2007

lauri - povedali, ze 3 mesiace, ze sa mam v septembri objednat. Ale to uz sa objednam aj do druheho centra, kde je aj moznost darovaneho vajicka, lebo vyzera to, ze moje asi nebude.

lauritka
25. júl 2007

no libi este mate stale sancu ;) na svoje vlastne 🙂 mozno aj ja uz v semtbri budem stimulovat ;)

lauritka
25. júl 2007

🙂 sisulik 🙂 no to hej..vtedy sa rodilo vicej deti..no a o 30 tokov neviem co bude..asi vymreme zachvilu ;)

sisulik
25. júl 2007

lauritka..ta ja neviem ci sa mam usmiat, ale zaplakat... 😨 😅

libeth
25. júl 2007

jojo, snazim sa mysliet pozitivne, iked ja niesom zrovna optimista, skor realista. Ale spolieham na to darcovstvo.

a kto bude rodit deti o 30 rokov? Asi tie mlade baby, co chodia teraz s holymi krizami a vidiet im az az... odhalena cela oblast maternice, vajecnikov, ladvin... no neviem, ja mam problemy a to som taka povyzliekana nechodila.

lauritka
25. júl 2007

..no hlavne ze stat tolko " pomaha" 🙄

sisulik
25. júl 2007

no zatial stat pomaha..ktovie ci bude aj o takych 30rokov...asi nebude mat z coho pomahat... 😅

lauritka
25. júl 2007

no velmi by som to netvrdila.. nie kazdy si moze dovolit nakladne ivf hoci cast preplaca poistovna aj tak je dost penazi..a nevyjadrujem sa k vyske materskej a detskym pridavkom. dalej detskym veciam , strave ..napriklad taky nutrilon atd.
tu by mal kazdy zarabt aspon 50 tisic aby toto zvladal..tak potom nech sa necuduju ze klesa porodnost. 🙄

libeth
25. júl 2007

baby, tu porodnost musime zvysit, to je rozkaz! Ano! A basta, deti budu 😎

lauritka
25. júl 2007

😀 ja porodim aj dve ked sa uchytia ;)

libeth
25. júl 2007

beriem ta za slovo 😀

tinucha
25. júl 2007

Sisulik ahooooj.Ďakujem veľmi pekne za povzbudivé slovká a za to držanie palčekov. 🙂

Barca, tak zajtra držíme palce tebe! 🙂 Daj nám potom vedieť.

barca28
25. júl 2007

Určitě dám 😉

barca28
26. júl 2007

Holky jsem tu!!!! 😀 Jsem vysmátá jako lečo,ikdyž ještě není vyhráno 😕 Mám 13 vajíček a manželovi při operaci také něco našli.Zítra si mám volat,jestli se oplodnili.Palečky nepřestávejte držet,ještě je budeme potřebovat 😉

libeth
26. júl 2007

barca - to je super, tak silno drzim palceky 😵

tinucha
26. júl 2007

Barca, super, tak len o jedno vajíčko menej ako som mala ja. 🙂 A super, že máte aj spermijky. Tak nech to dotiahnete do úspešného konca! 😉 🙂

denka28
26. júl 2007

libeth vraciam sa k teme zvysovania porodnosti, keby sa dalo ja chcem mat 3 😅
barca a tebe drizime palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre