Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

efiku
23. júl 2007

libeth si zlatá dakujem ti neviem možno nejaká žilka mi pukla neviem nechám sa v stredu prekvapiť bolo to dnes doobeda trošku a harbulakovy som voalť nechcela zajtra by tam mala byť ta moja stenova tak sa opýtam pokial by to pokračovalo dakujem ešte raz držkam Ti palčeky papenky

barca28
24. júl 2007

Tinucho tak dnes mi doktorka pochválila krásný folíky,říkala,že by to viděla tak na osm pěkných skoro stejně velkých,asi okolo 20mm.Dnes mi mají píchnout na pohotovosti pregnyl a ve čtvrtek OPU 😉 Začínají se mi z toho klepat kolena 😅

libeth
24. júl 2007

barca - super, neboj to zvladnes, ono to pojde rychlo. Drzim palce, nech ti to dobre dopadne. 😎

zulka29
24. júl 2007

Ahoj Libeth 🙂 chodíš k dákemu liečiteľovi? Aj papáš dáke bylinky?

tinucha
24. júl 2007

Barca, super, pekné folíky. Tak vo štvrtok silno držím palce. 🙂 Zase sa ozvi, ako to dopadlo. Ja sa teším, že zajtra to už budem mať za sebou. 😉

lauritka
24. júl 2007

tinus myslim na teba potom zajtra rano a napis mi prosim potom ako to cele prebiehalo a ako si sa citila po narkoze, dost sa toho bojim .. ja neznasam ked musim vracat 😒

barca28
24. júl 2007

Tinucho držím paléčky moooooc a koukej nám napsat jak to proběhlo 😉 😝

tinucha
24. júl 2007

Ďakujem kočky. Napíšem.🙂

ufo
24. júl 2007

možno sa tu už o tom písalo ale nemám všetky stran prečítané, pribrali ste počas stimulácie, alebo po nej ?

sweetberry
24. júl 2007

tinuska drzkam palceky i ja

libeth
24. júl 2007

ufo - a som skor schudla, najskor som si myslela ze priberiem, lebo uz som hormony brala, a schudla som 😎 ale uz to naberaaaaam

lauritka - a uz mas aj daku konzultaciu za sebou? Alebo este stale cakas na vysledky?

ufo
24. júl 2007

ja som zase hrozne pribrala a neviem vôbec teraz schudnúť

vpitris
24. júl 2007

ahoj holky zítra mě čeká UZ tak doufám že ty mršky už jsou dost veliké nevíte někdo jak dlouho se může stimulovat ja si lajckym rozumem mislim že je to jak u běžné ovulace 10 až 15 den by měli jít folíky na vílet ale nevim zítra to je 12 den cyklu

libeth
24. júl 2007

ale ved ked budes tehu, tak este priberies, urcite by som to neriesila, pre mimco vsetko, hlavne nech je to vsetko OK. 😵

barca28
24. júl 2007

Vpitris já jdu na OPU 11 den od začátku MS,u každého je to asi jiné.Normální ovulaci mám okolo 15.dne.Jaký máš protokol?Asi krátký viď?Já měla dnes největší folíky 21mm a ostatní okolo 20mm tak už mi to stopli.Doktorka říkala,že jsem reagovala velice hezky.Ve čtvrtek mě čeká OPU.Tak zítra držím palečky na ULTR.Musím jet na pohotovost aby mi píchli pregnyl tak pa já pááááádíííím.

vpitris
24. júl 2007

držím palečky at to víjde zítra dám vědět já jak jsem dopadla 😉

lalupa
24. júl 2007

tinucha, drzim palce zajtra 😉
lauri, nie je pravidlo, ze sa po narkoze vracia, skor sa blbne 😀
ja som mala inac velke bolesti, manzel mi musel skocit pre panadol, ale vraj pomaha aj cola
vpitris, nie je pravidlo, ze ktory den cyklu, ked stimulujes, ide o to, ako na stimulans zareagujes, smerodajny je usg

efiku
24. júl 2007

ahojte babulky ja som bola na transfere 16.7 a podla papierov mam isť na test na 10 a 14 den ratan aj den transferu či ako to mam chystam sa zajtra ako ste boli Vy?

lalupa
24. júl 2007

podla mna 26.7., transfer sa myslim nerata

efiku
24. júl 2007

tak neviem tak asi pojdem teda 26.7 neviem ,ako si bola Ty?

lalupa
24. júl 2007

ja som mala transfer 16.5 🙂 a na test som mala ist o 14 dni, ale objednali ma 29.5 (KE) , slabulinku ciarku som mala uz 25.5., takze teoreticky,ak si nedockava, tak by to slo aj zajtra 😀 drzim palceky 😵

efiku
24. júl 2007

neviem ale asi to necham na toho 26 neviem čo urobiť z krvy by to mali zistiť ale nemusia tak neviem uvidíme ,včera som mala aj jemne špinenie troška krvičky ale len jak takú žilkuu a dnes len take hnede ale to len jednorazove tak toho som sa zlakla lebo aj 27 by som mala dostať mršku,máš nejaké info o tom?

lalupa
24. júl 2007

spinenie, dokonca jemne krvacanie je caste, lebo telo je zblbnute, je naprogramovane na menzes, ale uz si tehu
krv je este presnejsia ako testy, aj keby si mala hodnotu hCG 10, tak uz ti pogratuluju 🙂
hnede je lepsie ako jasnocervene 😉

efiku
24. júl 2007

lalup dakujem za podporu a asi tam pojdem to ho 26.7 aby to ozaj nebolo skoro som z toho zblbnuta a napäta,akurat v robotke bude šéf kukať že som došla ale poviem že sa stal omyl v počtoch neva budem mať istotu asi väčšiu,a utrogestan mam ešte na dva dni tak by som si mala dať predpísať rovno takže dakujem velmi moc a držím palce k tvojim dvojičkam aj mi sme si dali dve tak uvidíme 🙂

lalupa
24. júl 2007

potom ta v teme "cakame dvojicky" cakame 😉
daj potom vediet, toho 16. je magicky datum na transfery 😀

efiku
24. júl 2007

dakujem moj aozvem sa ked to bude rozhodla som sa idem 26.7 papenky idem sa na to vyspať dobru nocku želám papa 🙂

barca28
25. júl 2007

Efiku umím si předatavit,jak jsi napnutá,já se asi zblázním až budu čekat na krev 😀

teri81
25. júl 2007

Ahoj holky,
ja jsem ted za půlkou stimulačního procesu, picham si Decapeptyl a pribude mi Puregon, od punkce taky Agofolin,a z toho mam prave strach,protoze jsem jednou byla na injekce v Unice, a to bylo 5 mg a bylo to hrozne dlouhy a bolelo to a v papirech ted mam Agofolin 60 mg. Je mozne, ze by to byly prášky? Jestli nekdo vi, prosim poradte mi.
Taky se chci zeptat, jakym zpusobem se uspava pri OPU a jaky je to pocit, mam z toho trosku strach. Dekuju

tinucha
25. júl 2007

Tak už som doma. Máme 14 vajíčok, všetky oplodnia ICSI. V piatok o 10,30 idem na transfer. Bolo to v pohode, trošku som blúznila, manžel sa zo mňa smial.🙂Vraj som sa ešte na sále pýtala sestričky, či môžem ísť ešte na WC. A ona mi povedala, že už je po všetkom. Tak aj ona sa na mne smiala.🙂A manžela som sa 3x pýtala, ako som sa dostala na izbu a či on už bol odovzdať materiál.🙂)))
Je mi OK, zatiaľ ma nič nebolí. Idem sa najesť, potom ešte prídem. Lauritka všetko ti popíšem, neboj.

libeth
25. júl 2007

jeeej tinucha - to je szper, tak teraz nech ich pekne oplodnia a v piatok ti budem rdzat palceky, nech to vsetko dobre dopadne. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre