Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

lia
31. máj 2007

altea,mam nizke hcg,sice sa dviha ,ale pomalinky,to nasvedcuju aj tie testy ☹ ,ta druha je slaba 😖 .
ty si mala ake hcg??

susanne12
31. máj 2007

veva, lia pozerala som si vaše photos na mojasvadba 😅 ste tam kráááásne 😉

veva55
31. máj 2007

Ahojte bambulky, vsetkym dakujem. Zajtra podam cerstve informacie. Teda najprv tie tykajuce sa mojich bolesti a poobede uz aj predbezny verdikt ci som tehu alebo netehu.
Inac o pol 3 som zdrhla z roboty, dala som si doma 1 Paralen a az doteraz som buvinkala 🙂

susanne, to vazne? Mne sa tie nase fotky az tak nepacia, nie, ze by boli zle, ale predstavovala som si nieco uplne ine. Ale to je teraz uz jedno 😀

lia
31. máj 2007

dakujeme suzanne,aj ty tu mas fotky??

veva55
31. máj 2007

Lia, ako sa vola tvoj album, omrknem si ta 😀

lia
31. máj 2007

tipni si 😀

veva55
31. máj 2007

Takze idem hladat podla Lii

veva55
31. máj 2007

Uz som ta nasla. Veeeelmiiiii hezkeeeee 🙂

lia
31. máj 2007

dakujeme,uz to ani pravda neni 😅
vevi,ved aj ty mas krasne fotecky,obidvaja tazki symposi 😉

susanne12
31. máj 2007

A baby všimla som si, že máme podobné typy mužskýýýých. Máte sympošov. No a vy ste ako princezné 😉 . Ja tam fotky nemám, vydávala som sa pred dobrými 3-mi rokmi a to neviem či už stránka fungovala.

lia
31. máj 2007

tak daj teraz 😉 ,prosiiiimmmm

susanne12
31. máj 2007

😝

helka1
31. máj 2007

Lius a co ti Dr hovoria na to pomalsie stupajuce HCG ?

veva55
31. máj 2007

No, tie moje fotky som hodila do albumu este v takej "Hard version" - ked este neboli upravene a vyretusovane. Aj som ich chcela potom vymenit za tie upravene, ale uz sa mi nechcelo.
Lius, aj vy ste velki fesaci, obidvaja 🙂 A tiez ste sa brali ani nie pred rokom. No teda! 🙂 Takze co nevidiet mate vyrocie, neviem si predstavit krajsi darcek ako mrnousek 😉
Takze susanne, hod aj ty nejake 🙂

lia
31. máj 2007

heli,este som nemala tu cest hovorit s lekarkou,volas si vzdy poobede za vysledok z krvi a to zo sestrickou,takze ta ti vela nepovie 😖 .ale dvakrat sme s nou volali,lebo potom tam volal aj manzel,lebo ja som sa zlakla a povedala mu,ze nemam z toho este nic uzatvarat,u niektorych zien je normalne,ze im hcg vyskoci hned a hrozne a inym sa to zase vlecie,ale uz by to asi malo ist rychlejsie teraz ,neviem.mohlo sa aj neskor uhniezdit,nie heli??

helka1
31. máj 2007

No lius neviem, s tym som sa nestretla, ale drzim palceky aby bolo vsetko v poriadku !!! 😉

avaka
31. máj 2007

Ahojte,koceny.Veva,na zajtra drzim palce! 😉 Altea,gratulujem k tehu.Liusik,Ty furt stresujes?Neboj. 🙂 Co by som ja dala za take hcg.Ja teraz ani nemam moc casu Vas citat,Chodievam z prace az navecer,a o osmej uz pojde serial.Tak este raz vsetkym drzim palce.

lia
31. máj 2007

avi,nestresovala by som,keby sa to aspon niekomu rozbehlo,stale citam len zle o tom.

avaka
31. máj 2007

Ale v tej tabulke,co som Ti hovorila bola spodna hranica este menej,ako si mala Ty.

lia
31. máj 2007

hej,som este vnorme,ale bojim sa,ze sa pomalinky vyvija to nie je dobre ☹
co mas nove avi??

mixka
31. máj 2007

liusik, nestresuj, lebo ti pridem dat na zadok 😠

avaka
31. máj 2007

Lius,neboj. 🤐 Ja nemam nic nove.Dnes som volala dokymu,ale som sa nedovolala,asi skusim v pondelok.Pracujem...Ma to nebavi.. 🙄 Ale o 3 tyzdne ideme na dofcu,tak aspon nejaka (mala)radost. 😅 A ty si domka?

lia
31. máj 2007

pod mixi prosim ta ☹
uz to nejak vydrzim do toho pondelka,uz nemam take bolesti,tak aj preto sa tak bojim... 😖
vy idete na dovcu??? 😅 aj ja pojdem s vamiiiiii 😉 a doky ti ma co teraz robit??

mixka
31. máj 2007

lius, jasne, ze vydrzis, uz si toho vydrzala tolko 🙂

avaka
31. máj 2007

Ty nemozes ist s nami,ty budes doma.Ty si tehu 😵 Doky mi nic nejde robit,ma mi len zistit co to o tych vysetreniach.A pocujes mixku,mas vydrzat.!!!V pondelok sa uz len pousmejes,ako si cely tyzden stresovala. 😉

lia
31. máj 2007

bodaj by babulky 🙂 ,este ze vas mam 🙂
mixi,jasne,ja znesem 😅 😀

lia
31. máj 2007

a kam idete avi?? 😕 kedy ste sa rozhodli??

avaka
31. máj 2007

Uz davno,musim uz ist,paaaa

avaka
31. máj 2007

My sme chceli dovolenku zrusit,ak by som bola tehu ☹ Uz ozaj idem,ahoj 🙂 Ideme do Chorvatska.

lia
31. máj 2007

ok,ozvi sa este predtym,mozno tu este budem ked mi dovtedy manzel nezablokuje pc 😅 uz si koledujem 😀 paaaa mojko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre