Kedy začína uhniezďovanie po ET s PK?

dicinka1
20. sep 2008

Ajojte..vzhladom tomu,ze by som chcela vediet v kolky den sa po et zahnieduje embrijko po predlzenej kultivacii,tak som otvorila tuto temu..kedze nikde som to nenasla...neviete to nahodou niekto? 😕

zulka29
20. sep 2008

Ahoj Dici, ja myslím že na taký 3-4 deň by sa už malo....

dicinka1
autor
20. sep 2008

aha dakujem...ja som si myslela,ze hned v ten den ked mi vlozia blastocysty..tak ze sa hned uchytia.... 😵

zulka29
20. sep 2008

ešte chvíľu plávajú kým sa zahryznú 😵 Tak ty máš už krásne blastocysty? To je super, podarí sa uvidíš 🙂

dicinka1
autor
20. sep 2008

nie..este nie..az v pondelok budu blastocysty..a aj mi ich budu vkladat..ale budem mat aj lepidielko na embrijka..cize ja ich tam budem mat prilepene...alebo co..tak preto som si myslela,ze sa zahniezdia hned.. 😵

zulka29
20. sep 2008

Co je lepidielko Dici? 😕 O tom som ešte nepočula...

dicinka1
autor
20. sep 2008

Lepidlo pre embryá

Lepidlo pre embryá je pôvodný názov na originálny produkt švedskej firmy Vitrolife. Jedná sa v podstate o chemické látky, ktoré zvyšujú priľnavosť embrya k sliznici maternice spolu s chemickým účinkom na stenu embrya – asistovaný chemický hatching .

zulka29
20. sep 2008

Asistovaný hatching - aha 🙂 už rozumiem

dicinka1
autor
20. sep 2008

nieco take ako a. h...ale toto je chemickjy proces..co budem mat ja..a to druhe co myslis ty..to sa robi manualne..alebo ako to mam napisat...

dior
20. sep 2008

mne povedala sestricka v car ze na 3 den

dicinka1
autor
20. sep 2008

co na 3 den?bude vklad?no ja som mala mat tajk isto na 3 den...ale mam vela jajok..tak ak by mi vlozoili nesprevneho tak co potom?tak preto mam predlzenu kultivaciu..aby vedeli ktore vajka sa dobre vyvijaju..

dicinka1
autor
24. sep 2008

kedy si mozem urobit testik?kolky den po et?

dior
24. sep 2008

dicinka- nevymyslaj 😅 , mojej kamoske test neukazal tehu ani na 14 DPO (IVF) , z krvy bola tehotna- teraz uz je v 20tt-len co sa vystresovala 😠 , krv je najdolezitejsia 😉 ,ale niektorym kockam ukazal test na 10DPO- ty ides na krv na 14 DPO? a chodis do prace?

dicinka1
autor
24. sep 2008

nie..do prace nechodim..som na pn..od stimulky...napisal mi do papierov,ze mam ist na 10 den po et na krv...a potom ,ze 3.10 na krv..tak 3.10 nebude 10 dni..ale 12 dni..

dior
24. sep 2008

a co ti povedali v car- co mas robit tieto 2 tyzdne- mozes normalne robit, alebo skor lezat a tak... ? 😕

dicinka1
autor
24. sep 2008

doky vravel,ze sa nemam namahat..lezkat..oddychovat.... 😉

dior
24. sep 2008

aj s ním súhlasím- nech sa drahý o vás pekne stará 😵

dicinka1
autor
24. sep 2008

dakujem dior... 😉

ceertica
28. sep 2008

ahojte,Dicinka chcela som len vediet v ktorom centre ti budu robit tem chemicky hatching? vwelmi zaujímave,ešte som o tom nepočula,iba o zonálnom a to je vlastne narezanie obalu vajka

adriana89
17. apr 2013

@dicinka1 to je dobra kravina to lepidielo...uz nevedia ako od ludi brat peniaze...ak sa ti to podarilo stym??podarilo by sa aj bez lepidielka 🙂))))

dicinka1
autor
17. apr 2013

@adriana89 never tomu 😉

adriana89
17. apr 2013

@dicinka1 moja Ak To Pomaha Nic Nepoviem Ja Som To Chcela Tiez Neboj Sa Nic A Doktor Na Klinike Ma Vysmial 🙂 🙂 🙂 Taak Preto Mam Teraz Taky Nazor 🙂 Ale Ked To Ms Pomoct S Vies Ze Si Spravila Vsetko Pre To Taak Je To Super 🙂Neverim Tomu Ale Verim Ze To Vela Zenam Pomohlo....

dicinka1
autor
17. apr 2013

@adriana89 okopírovane zo stranky gyncare:Lepidlo pre embryá je pôvodný názov na originálny produkt švedskej firmy Vitrolife. Jedná sa v podstate o chemické látky, ktoré zvyšujú priľnavosť embrya k sliznici maternice spolu s chemickým účinkom na stenu embrya – asistovaný chemický hatching .

adriana89
17. apr 2013

@dicinka1 moja myslis Embryoglue Lebo Ja Myslim Tooo

dicinka1
autor
17. apr 2013

@adriana89 ano,malo by to byt to iste.,.

adriana89
17. apr 2013

@dicinka1 na Slovensku Vyzdimaju Zo Zeny Kazdy cent...ja Som To Nasla Na Nete A Utekala Stym za Doktorom Ze To Chcem A Ma Vysmial Ze Ci Som Sa Zblaznila Ze Kde Toto Odporucaju A Ja Ze na Slovensku Taak Sa Chytal Za Hlavu..ja Sa Nehadam Ja Som Tiez Bola Toho Nazoru Treba Vsetko Vyskusat 🙂 🙂

dicinka1
autor
17. apr 2013

@adriana89 možno ani nevie čo to je.. 😉

adriana89
17. apr 2013

@dicinka1 aleee Vieee...ved Aj V Nemecku To Bolo Zakazane Ze To Je Len Financny Tach...a Ok Nebudem Sa Viac O Tom Bavit Hovorim Len Co Mi Moj Lekar Hovoril....a To Neni Ziadny Slovensky Mesiar.... 🙂 🙂

dicinka1
autor
17. apr 2013

@adriana89 😉

dicinka1
autor
17. apr 2013

@adriana89 mne bolo povedane,že zvyšuje uspešnost..tak som sa vykakala aj na tie prachy a dala do toho všetko..je to jedno či mi pomohlo,alebo nie.....ale viem,že som nesanovala ani korunku.. 😉

adriana89
17. apr 2013

@dicinka1 ja Som Tiez Nesanovala dala Som Cez 1800 Eur Za Vsetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre