KET bez stimulácie. Dá sa to?

nemko
18. nov 2009

Kocky neviete ci sa da robit KETko aj bez stimulacie? Da sa vlozit embryjko aj bez toho aby zena predtym uzivala tie hormonalne lieky?Vopred dakujem za prispevky.

lara75
18. nov 2009

ahoj nemko, dá sa, ak máš perfektný cyklus podľa učebnice 😉 Ja som to tak mala 2x KET (mala som aj 2x so stimuláciou s estrofemom) a posledný KET bez estrofemu nám vyšiel 🙂 Musíš mať prefektnú sliznicu bez estrogénovej stimulácie a potom ti mrazáčikov bez problémov vložia, len potom je utrogestan dôležitý, držím palce 😉

nemko
autor
18. nov 2009

lara s tym problem nemam tak snad mi to umoznia, kde si ola na KETe?ja idem do FC v Bratislave.

lara75
19. nov 2009

nemko, bola som v Iscare 🙂

nemko
autor
19. nov 2009

kocky uz nemate niektora skusenost s KETom bez stimulacie?

floskula
19. nov 2009

nemko, citala som to v niektorej teme, kocky z ciech tak chodili, ale konkretne vo ferticente asi stimuluju vzdy estrofemom, lebo je to zaruka, ze sliznica naozaj narastie. keby si sa spytala pintera, povedal by ti, ze to ovela viac zvysi sancu, ked budes brat tie lieky.

nemko
autor
19. nov 2009

nechcem ich brat a dufam, ze on s tym nebude mat problem

dancez
12. jan 2015

@nemko ahoj viem že je to už dlhý čas od kedy si sem písala ale chcem sa spýtať ako to dopadlo, tiež idem do FC na ket. aj sa vám to podarilo?

vanda83
6. jan 2016

Caute, u mna sa pokusaju uz 4 cyklus ale stale nie je idealne prostrediae Zakazdym sa nieco vyskytne...tak ak sa podari dam vediet

vronni
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanda83
16. jan 2016

Ja som bola na kontrolu a nasadili mi lieky nakoniec po 4roch mesiacoch cakania. Trosku som smutila. Ale nevadi...ked to nejde tak to nejde. Vronni drzim palce! Ozvi sa potom aki si dopadla

vronni
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanda83
30. jan 2016

@vronni super! Drzim prsty 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre