KET. Máte skúsenosti? Po akom čase po IVF sa môže ísť na KET?

nikita880
20. máj 2009

baby prosím, ak máte nejaké skúsenosti, poradte mi. dnes som bola na krv po IVF a bolo to negatívne a navyše ešte aj krvácam. kedy možem ísť na KET. máme ešte 11 mrazáčikov

lenka20
21. máj 2009

nikitka obycajne sa precka min. jeden cyklus po odkrvacani, takze ked mas teraz MS tak pockaj este na tu dalsiu a mozes ist na vec...dohodni sa v CAR co sa tyka liekov a od dalsej MS mozes zacat liekovu pripravu na KET...alebo ak pojdes na KET v prirodzenom cykle, tak sa s nimi len dohodni cca kedy to vychadza... v heliose sa chodi pred KETom na kontrolu sliznice - len uz si nepamatam ktory DC - podla sona sa potom dohodnete kedy bude ET a kolko embrystekov budu rozmrazovat.. ale neviem do ktoreho CAR chodis, vsade je to asi troska ine...
ja by som sa do toho ale na tvojom mieste nenahlila az tak, tie hormony po IVF sa potrebuju dostat na normalne hladiny, to chce troska casu, takze kludne aj 2 cykly ked preckas nic sa nestane... oddychnes, pripravis sa na to...ale ja som to tiez nikdy nevydrzala a sla na KET hned ked to bolo mozne 😝 drzim palce 🙂

nikita880
autor
21. máj 2009

lenka20 dakujem, za radu.chodím do GIN-FIVu. už nás včera objednali na konzultáciu na 11.6. takže ideme.dovtedy mi začne aj druhý cyklus, tak dúfam, že to bude ok. kolkokrát si bola na KET? podarilo sa?

lyndus
21. máj 2009

ahoj, viem ze sa chodi uz druhy cyklus po ET alebo KET, tak ako pisala lenka...mne zas radili, ze cim skor, tym lepsie, ze telo je nastartovane, je som teraz tehu po prvom KET, tak ti drzim palceky 😉

nikita880
autor
22. máj 2009

dakujem baby že mi sem píšete, strašne to potrebujem, nejak to zle zvládam, že sa to nepodarilo.bojím sa, že z KET neni veľká úspešnosť, ale vidím, že to tak neni. Lyndus strašne ti gratulujem, hlavne dávaj na seba a bábo pozor.držím palce.na ktorej klinike si bola?

matelko1
22. máj 2009

nikita aj mne ivf nevyslo,bola som 17.4.na vklad/vlastne vyslo,len v 4-tom tyz.som potratila/ a volala som dokimu do centra,ze kolko si treba dat pauzu a kedy mozem ist na KET a povedal,ze aj hned,ze telo je nastartovane a nabite hormonmi,ze to netreba odkladat.
a co sa tyka KET,tak poznam vela bab,ktorym prave KET vysiel,takze nestreba sa vzdavat a hlavne musime verit a mysliet pozitivne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre