Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lucyjka6
19. sep 2019

@verkverk ja idem.....

kilauea
20. sep 2019

@verkverk @lucyjka6 ahojte aj ja pôjdem. Bude to môj druhý pokus. Ako ste na tom vy?

lucyjka6
20. sep 2019

@kilauea moj treti pokus,prvy pokus vysiel zial v 20ttsom musela ukoncit,druhy pokus vysiel mam malu dceru 24mes.,a teraz idem na treti krat

verkverk
autor
21. sep 2019

@lucyjka6
@kilauea
baby ja idem prvykrat a kolkeho vam vychadza vklad?

kilauea
21. sep 2019

@verkverk ja zatiaľ nemám presne stanovený termín mám prísť ešte na kontrolu prvý októbrový týždeň vtedy sa určí termín. Ako si na tom ty?

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iorika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kilauea
21. sep 2019

@verkverk zdá sa že sme na tom rovnako 🙂 tie hormóny aj mne riadne zamiešali cyklus. ms mešká čiže sa to celé posúva. Ak sa môžem opýtať koľko máš rokov?

lucyjka6
21. sep 2019

@verkverk ja cakam na Ms,ako najust meska 2dni,potom zacinam estrimaxom a za 10 dni sono a potom vklad,ratam okolo15-20.10

kilauea
21. sep 2019

@lucyjka6 mne aj mne predpísali estrimax, ale po výsledkoch mi lekár povedal, že nie je nutné ho brať lebo sliznica je ako ma byť. Rátam, že vklad by reálne mohol byť 6.-12.10.

slniecko2809
21. sep 2019

Ahojte dievcata, ak by ste niektora potrebovala, mam este Gonal v chladnicke. Darujem samoplatkyni ak by ste potrebovali. Viac detail do mailu. Drzte sa.

lucyjka6
21. sep 2019

@kilauea ja mam tiez sliznicu ok,ale dr.mi povedala ze pre istotu,vsrtkym pred ket dava estrimax,...tak uvidime a do akeho centra chodis?

kilauea
21. sep 2019

@lucyjka6 chodím do gynfiv v Žiline. A ty? My sme si pri ET nedali to lepidlo tak teraz by sme skusili aj to.

lucyjka6
21. sep 2019

@kilauea ja som presla do repromediky v Ba..

kilauea
21. sep 2019

@lucyjka6 kam si chodila predtým? Prečo si menila centrum?

lucyjka6
21. sep 2019

@kilauea iscare,kvoli dr.ktora tam presla dlho som zvazovalo ci ostat alebo nie,ale dr.ma uz pozna tak som tam presla

liwmia
21. sep 2019

@verkverk tak aj ja sa k vam pridavam. Okolo 17.10.(na moje narodeniny) ma caka prvy KET, mame 2 zamrazene embryjka. ET nam, zial, nevysiel, a to som si davala pozor, mesiac na PN, oddych a tak... A aj tak nic, takze druhe kolo. Len skoda, ze musim mesiac cakat, najradsej by som sla do toho aj hned tento cyklus 🤭

kilauea
22. sep 2019

@lucyjka6 tak to chápem, keď máš dobrú lekárku čo ťa už pozná 🙂

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyjka6
22. sep 2019

@verkverk no stale cakam na ms. Ktora meska

kilauea
22. sep 2019

@verkverk 31 🙂 🙂 to je náhoda 🙂 o extrimaxe som tu čítala, mnohým bolo zle. hrozne som sa bála, ako to na mňa bude pôsobiť ale nakoniec sa rozhodlo, že to bude bez neho. Máme 5zmrazenych embryí.. Dúfam, že sa to tentokrát podarí... mám totiž maternicu do istej časti akoby predelenú :( čo prináša ďalšie možné komplikácie..

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kilauea
22. sep 2019

@verkverk och čo je to za "liek" keď mám pocit, že asi viac škodí než pomáha. Určite, musíme byť pozitívne ;)

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kilauea
22. sep 2019

@verkverk tie vedľajšie účinky som si čítala aj ja a celkom ma to vystrašilo a každému je z toho zle. Dúfam len, že si to lekár nerozmyslí a neda mi ho brať!
no veru, keby mi niekto pred polrokom tvrdil, že si sama pichnem injekciu do brucha tak ho vysmejem :D

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kilauea
22. sep 2019

@verkverk asi áno, mne ho predpísali skôr ako boli výsledky a keďže recept platí len týždeň už ho mám doma.. Ešte dobre že tie vysledky sú ok.
Ako si spokojná s centrom kam chodíš?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli