KET

Ahojte maminy, je tu niekto teraz v blizkej minulosti po ket?
miska11115
8. jún 2018
@janka2810janka ďakujem dám vedieť určite😀
miska11115
8. jún 2018
Ahojte chcem sa este opitat ohľadom Asistovanemu hatchingu či ste si to dali urobiť a či vám to vyšlo a k tomu aj to lepidlo lebo mám posledné 2 embria chcem preto urobiť čo najviac preto sa pitam či to niekomu takto vyšlo a aj to lepidlo by som chcela keď posledný pokus tak všetko preto ďakujem za info
janulka232
8. jún 2018
@janka2810janka ďakujem aj ja Tebe držim palce a v pondelok budem mysliet na Teba ; )
19martinka89
8. jún 2018
@miska11115 ja som si dala pri prvom ET to lepidlo embryoglu neviem či to bolo tím ale embryo sa chytilo aj sa začalo vyvíjať ale v 7t zamlcany potrat zle sa vyvíjalo , srdiečko sa nerozbilo.druhy krát som si ho už nedala ( aj z finančných dôvodov aj poplatky za Ket išli pekne hore prvý 150€ druhý 170€ a naposledy teraz som už platila 190€ ale o tom som nechcela) takže je to na tebe áno môže to pomôcť ale momentálni môj názor je ten, že ak sa to má podarit tak musí byť silné aj embryo.
miska11115
8. jún 2018
@19martinka89 ďakujem aj ja som si dala pri ET lepidlo a tiež sa uchilo a tiež v 7 tyzdny zamlcany potrat teraz 1 ket a nič a druhé ket ešte len chcem ísť ale chcem ten ah skúsiť
janka2810janka
8. jún 2018
@miska11115 este sacta spytam ktora znacka je ten 5 test ?
miska11115
8. jún 2018
@janka2810janka tak to neviem či taký je viem iba o 10 tkovom teste
19martinka89
11. jún 2018
No tak dnes 6 deň po KET , test ani náznak a nádcha ako slon ( slušne povedané) idem si niečo vypýtať k obvodnej lebo všetko čo mám doma je napísané že nevhodné pre tehu alebo po konzultácii s doktorom a ak sa aj chytili nechcem ohroziť. 😞
miska11115
11. jún 2018
@19martinka89 skoré uzdravenie možno je ešte skoro preto neukázalo držím palce
miska11115
11. jún 2018
Takže ja krv negatívna 1 ket neúspešne 2 ket až v auguste lebo v júli majú dovolenku takže vám všetkým držím palce
janulka232
11. jún 2018
@janka2810janka ahoj ako si dopadla?
renatkatn
13. jún 2018
Ahojte 🙂

Ešte nikdy som neprispela do diskusie , dnes prvý krát. Držím vám všetkým palce . My chodíme do Iscare MT, máme za sebou tretie KET a práve som sa dozvedela, že to nevyšlo 😞 Máme už iba posledné zmrazené embrijko
miska11115
13. jún 2018
@renatkatn to my je ľúto ja som tiež čerstvo po ket tiež neúspešne hore hlavu na budúce to vyjde ja idem na posledné ket v auguste a mám tiež posledné dve embria verím že do tretice všetko dobré tak aj ty musíš veriť držím prsty
elis14
13. jún 2018
@renatkatn aj ja som dnes po vysledkoch krvy po ket nevyslo to som stoho uplne mimo nas posledny mrazacik
renatkatn
13. jún 2018
@miska11115 ďakujem 😁, verím a dúfam, ale že to bude také ťažké som nečakala Aj doktor mi dnes potvrdil, že niekomu vyjde prvý vklad, inému siedmy .... treba trpezlivosť ..
renatkatn
13. jún 2018
@elis14 ja som si už poplakala a idem ďalej ... Dr.mi naplánoval iný postup aj nové lieky,keď už máme posledné embrijko V auguste hysteroskopiu a v septembri vklad. Ak to nevyjde tak odznova IVF... Treba to skúšať, raz sa to musí podariť ..
elis14
13. jún 2018
@renatkatn no ja musim znova cele ivf ale chcem zmenit car ako spokojna som bola ale chcem skusit nieco ine uvidim mozno budem lutovat mozno nie mam este dva cele cykli ciastocne preplatene tak skusim teraz dam pol roka ocistnu kuru a uvidime ...drzim ti palce
renatkatn
13. jún 2018
@elis14 ďakujem 😀 , ja tiež uvažujem čo ďalej, ak by číslo 4 nevyšlo ...lebo aj to cestovanie Trenčín- Martin... už sa bojím že zaspím za volantom ... ta istá trasa stále dookola. Veľa šťastia 🍀
elis14
13. jún 2018
@renatkatn u nas to je tak isto iba ze my to mame troska blizsie puchov- martin ...takze uvidime kde nas vietor zaveje ale verim ze uz uspesne
19martinka89
13. jún 2018
Tak dnes 8 deň po KET dve embryá ,posledné. Test ani náznak strácam nádej su aj teké prípady že sa ešte objavia?? Nevie niekto? Nekrvacam ale ja mám polycysticke vaječníky takže by som aj tak nie ale ani nič necítim že by sa chitili. 😞😞😞
renatkatn
14. jún 2018
@19martinka89 ahoj Podľa mňa je 8 deň po KET veľmi skoro, hľadala som v rôznych diskusiách keď som netrpezlivo čakala na krv.test, a videla som aj obrázky testov, kde sa objavili // až na 10 deň . Ja som vždy testovala najskôr na 10ty deň . Držím palce
renatkatn
14. jún 2018
Dievčatá aj vy sa tak " nafukujete" pri KET ? Ani nehovorím o tom, že za 4 roky" snaženia" som pribrala 10 kg, ale brucho mám naozaj veľké Tento rok sme začali s KET, už sa ma asi všetci opýtali ani nie že či som v tom, ale rovno kedy mám termín . ..
janka2810janka
14. jún 2018
@janulka232 ahoj . Takze nic . Nevyšlo.
19martinka89
14. jún 2018
@renatkatn nápodobne ale to je aj s tých hormónov asi.
renatkatn
14. jún 2018
@19martinka89 všetko vydržíme pre tie naše detičky 😍 ale mňa toto tak trápi... Nevyšlo to , za mesiac ideme na dovolenku ...tak sa snažím aspoň nech si tu postavu nejak napravím ...ešte aj dopichane mám to brucho z fraxipar. . ... dúfam že aspoň to zmizne za ten mesiac
janulka232
14. jún 2018
@janka2810janka je mi to ľúto tak musíme obydve bojovať ďalej
19martinka89
15. jún 2018
Ahojky ,tak dnes 10 deň po KET a stále nič . Začalo ma pichať v podbrušku tak som dúfala, že bude aspoň náznak ale to bude asi už menštruácia. 😞
peta1223
Dnes o 13:59
Ahojte chcem sa spýtať tie ktoré ste mali Ket a podarilo sa ako ste sa cítili ja som absolvoval už druhý pri prvom má pobolevalo poď bruškom ale bol neúspešný a teraz som skôr unavená a oslapa.vopred veľmi pekne ďakujem
zjuzinka
Dnes o 18:39
@peta1223 ja som bola v sobotu na ket a tiez by som iba spala 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli