Koľko darcovských vajíčok sa vám oplodnilo?

lalia123
2. apr 2012

Ahojte, cakala som na darcovske vajicka v Gynfive. V poslednej dobe akosi stracam doveru voci tomuto centru a nemohla som sa uz od minuleho tyzdna zbavit nejakeho zleho pocitu, hned potom, ako mi oznamili, ze mame darkynu (teda, ze som sa posunula v poradovniku a nasli zenu s rovnakou krvnou skupinou, ktora bola ochotna darovat vajicka). Platime dost velke poplatky za cely darcovsky program - napr. aj za lieky udajnej darkyni, pricom vacsinou nedaruju vajicka zeny, ktore prichadzaju "len darovat", ale naopak zeny, ktorym vajicka z vlastnej stimulacie proste zvysuju a nechcu si ich dat oplodnit vsetky, Cize takato zena si plati lieky sama, ale samozrejem za lieky platim aj ja "akoze darkyni", cize na tom zaraba len centrum, kedze lieky im odovzdavam. Dnes mi proste zavolali, ze z udajnych 6 vajicok, ktore sme si akoze od darkyne kupili, sa oplodnili len 4. A ja si uvedomujem, ze vlastne nemam ziadny sposob kontroly, ako overit centrum, ci skutocne oplodnovali 6 vajicok, alebo ci kazdej zene oznamia, ze vajicok je 6, ale oplodni sa menej. Ak ste tu niektora, ktora v ramci darcovskeho programu dostala napr. 6 zo 6, dajte vediet, dost vyrazne by mi to pomohlo, ze snad im mozno doverovat...resp. ak mate inu statistiku, proste napiste, kolko oplodnenych vajicok Vam v ramci darcovstva dali. DAKUJEM.

evelka81
23. júl 2020

@zuzzi18 Ahoj ako si dopadla s darovanym ?

zuzzi18
23. júl 2020

@evelka81 prvé sa neujalo ☹ dávam si pauzu trochu od liekov ale ďalší cyklus chcem ísť na KET ale ešte som nehovorila s doktorkou. Vy tiež riešite darované?

evelka81
23. júl 2020

@zuzzi18 Ano darovane mali sme 5 blastocyst naj ale uz 3 sa mi neujali a teraz zvazujeme ket , kde lekar navrhuje 7 dni uzivania urogestanu ak by som mala posunute inplantacne okno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre