Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

siinda
6. feb 2013

@kuspitka ty si jaka skepticka ale užaj prestan,,test mas takmer poz🙂) a krv ukaže,,tak hlavu hore a hned daj vediet..a až potom hadž flintu do sena..či ako sa to hovoríí 😉 ??

kuspitka
6. feb 2013

@siinda ma poz ,ale slabe take ,že ich poriadne nevidiet

martuska00
6. feb 2013

@kuspitka už vieš

kuspitka
6. feb 2013

@martuska00 nie az okolo11:00

voskovka
6. feb 2013

@kuspitka ak ty budes pozitivna dost nadeje das aj mne....tak dufam ze o 11,05 pises sem pozitivnu spravu!

martuska00
6. feb 2013

@kuspitka pozitívna

voskovka
6. feb 2013

@kuspitka ako ako???

kuspitka
6. feb 2013

HCG 10 ☹

voskovka
6. feb 2013

@kuspitka myslis ze to je zle ci dobre? nemalo by byt vyssie?

martuska00
6. feb 2013

@kuspitka kázali ti zavolať zajtra a máš ešte mraziačikou

hadassah
6. feb 2013

@kuspitka ahoj moja a nepôjdeš ešte na opakovaný odber o pár dní?

kuspitka
6. feb 2013

Zaktra idem zas

martuska00
6. feb 2013

@kuspitka aj ja som to tak myslela ako ti napísala @hadassah

hadassah
6. feb 2013

@kuspitka budem na teba myslieť. Nech sa to pekne zvýši.

pet1308
7. feb 2013

@kuspitka Ahojky moja, strašne ti držkám palčeky, aby to pekne porástlo! Ja som dnes prišla z nemocnice, lebo som dosť krvácala, ale malinké to našťastie zvládlo a teraz tu čítam takéto smutné správy od teba ☹ dúfam, že už budú veselšie!

hadassah
7. feb 2013

@pet1308 ahoj moja, aj ja som dnes prišla od doktorky, lebo som začala krvácať, neviem, čo sa stalo. Bublinka je tam zatiaľ jedna, nevieme, či tam bolo aj druhé a to odišlo... nič tam ešte nevidno poriadne. Kŕče trošku ustúpili, ale musíme čakať. 😔

pet1308
7. feb 2013

@hadassah jooooj, dúfam, že už žiadne krvácanie mať nebudeš! Ale mohol to byť aj nejaký hematóm, ktorý ti praskol a na sone už potom nič nie je vidno. Ja si riedim krv, okrem pichania fraxiparínu užívam aj anopyrín, lebo mi zistili syndróm lepivých doštičiek a mala som ju až moc zriedenú, tak som aj veľa krvácala. Našťastie mi to zastavili a babänko je v poriadku, ale to riziko krvácania vraj budem mať stále 😒

hadassah
8. feb 2013

@pet1308 tazko povedat, z coho to bolo, dolezite je, aby sa bud.tyzden ukazalo srdiecko.este nebolo vidno nic,len akoby prazdnu dutinku.

pet1308
8. feb 2013

@hadassah Neboj sa, o týždeň tam už bude maličký uzlíček aj so srdiečkom 😉

katkadi
9. feb 2013

AHOJTE BABENKY.CHCEM SA SPYTAT,ZE JA MAM V MRAZACIKU ESTE 10OPLODNENYCH VAJICOK CIZE UZ EMBRII,A CHCEM IST SI DAT VLOZIT.MAM ICH UZ TAM DVA ROKY.OTEHOTNELA NIEKTORA Z VAS AJ KED SU TAM EMBRIJKA DLHSIE?JA CHODIM DO HELIOSU V MARTINE A UZ MAM OD TIAL ROCNE DIEVCATKO.DAKUJEM ZA ODPOVEDE

alika36
10. feb 2013

ahoj baby, viete mi povedat prosim, ci po transfere vas bolel spodok brucha akoby pred menstruaciou? Vedeli ste zistit ci sa uz uhniezdilo pripadne neuhniezdilo? nejake vase priznaky? Este len vcera som mala transfer ale nes citim trocha to brucho a mam obavy . dakujem

hadassah
10. feb 2013

@katkadi nezáleží na tom, ako dlho sú embryá zamrazené. Ich kvalita sa nemení.

hadassah
10. feb 2013

@alika36 ja som nemala a ani dodnes nemám žiadne príznaky. Test som mala pozitívny už 9. deň po transfere. Je to individuálne.

alika36
12. feb 2013

@hadassah ahoj, dakujem za odpoved, ten pocit v bruchu sa zmirnil, len obcas to pocitujem. Tak musim byt trpezliva dnes mam len 4 den od transferu a akosi to ide pomaly . 😒 Musi to byt uzasny pocit co zazivas teraz.
paa

denulka85
14. feb 2013

Baby chcem sa spytat uchytilo sa vam 6 a 8 bunkove embryo pri ket? prvy vklad nam v decembri nevysiel a to nam dali 2 4bunkove... dnes som 5 den po ket a prvy den vkladu nepocitam... moze to byt uz uchytene?

basenkamasenka
15. feb 2013

@denulka85 Ahoj, mne vkladali 5-dnovu blastocystu a pozit.test som mala na 8 den (mamatest 10). Skor som sa ale netestovala, mozno by to ukazalo aj skor. Takze cca 13 dnove embryo. Tak este pockaj aspon 4-5 dni 🙂

denulka85
15. feb 2013

@basenkamasenka dnes mam 6 den transferu den transferu neratam ale dnes mam nejake krce a neviem co to znamena....

basenkamasenka
16. feb 2013

@denulka85 moze to znamenat vselico, teraz hlavne relaxuj a o 3 dni skus mamatest

denulka85
16. feb 2013

@basenkamasenka oddychujem zajtra mam 8den a den transferu nepocitam skusim si spravit test ze co ak sa tam nieco objavi 😀 😀 😀 😀 😀

ivanya
16. feb 2013

11 den po KET, vkladane tri embrya, hmm nechcem sa predcasne tesit ale vidim ju tam 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre