Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

kveta25
17. feb 2013

je tam gratuuju

ivanya
17. feb 2013

slabne...vrchy test zo vcera - 11 den po KET, spodny robeny dnes 12 den po KET...

deinad
17. feb 2013

@ivanya ahoj a oba si robila v rovnakom case? Ak si ho robila vecer to nemusi nic znamenat, chod aj na krv to je na 100% mne vysli 2 testy negativne a tehu som bola...

ivanya
17. feb 2013

@deinad ten dnesny cca pred hodinkou, ten zo vcera okolo siedmej vecer, cize cca hodku a pol rozdiel... ach asi neriesim, vydrzala som od transferu neriesit az do vcera, dokonca som nato aj popri pracovnych povinnostiach uplne zabudla 😉 pockam na utorok, na krv a uvidime

deinad
17. feb 2013

@ivanya presne tak, spravna rec, naco zbytocny stres ;), ja som este len 1.den po Ket, dufam, ze mi to ubehne rychlo. Daj potom vediet vysledok, drzim palce 🙂

denulka85
18. feb 2013

@ivanya to si sa prvy krat testla? ani vidno ju tam 🙂 ake ti davali? mala si aj pk?

basenkamasenka
18. feb 2013

@denulka85 drzim palce daj vediet 🙂 ja mam prve sono o 10 dni strasne pomaly sa to vlecie..

denulka85
18. feb 2013

@basenkamasenka volala som do centra kvoli jednej veci a pytala som sa ich ze som si robila test na 8 den a nic tam nebolo a povedali ze to je este skoro mam vydrzat

ivanya
18. feb 2013

@denulka85 ano prvy krat. dnes som to nevydrzala a testla som rano a ciarka bola o nieco silnejsia ako ta zo soboty. cize ten vcerajsi test vysiel najslabsi. Vkladali mi tri dvojdnove - dvojbunkove, trojbunkove a stvorbunkove 😉

denulka85
18. feb 2013

@ivanya vlozili ti tri? a to kde? mne v decembri vkladali dve 4bunkove ale nebolo s toho nic 😒 a teraz mi dali 6 a 8bunkove a aky test si si kupila?

ivanya
18. feb 2013

@denulka85 v gynfive. najskor rozmrazili jednu slamku s dvoma, a prezilo len jedno. tak rozmrazili druhu slamku s dalsimi dvoma, tam prezili obidve ale mali vo vnutri ulomky z cytoplazmy. tak mi odporucili vlozit vsetky tri, vraj velmi mala sanca na trojicky 😉 mne vkladali v novembri tiez dve - boli to moruly a nic z toho. Test je taky ten lacik z DM za 1,40 myslim.

denulka85
18. feb 2013

@ivanya a na kolky den presne si si robila test? a kedy ides na krv? mne na 8 den nic este neulazalo a uz nemam odvahu sa testovat 😒

ivanya
18. feb 2013

@denulka85 prvy test som si robila na 11 den, na krv idem zajtra, tak uvidime. tiez si myslim, ze je este skoro testovat 8 den, vydrz. zavri toto forum a vobec neries 😉 ja som to tak urobila, aj som zabudla, ze som bola na ket az kym sa mi nestalo, ze som sa rozrevala v robote a revala som cely den, doslova mi uplne preplo 😀

denulka85
19. feb 2013

@ivanya ozvy sa potom ako si dopadla na krvi urcite pozitivna 😀 😀 😀

japro
19. feb 2013

ahoj holky já jsem dnes 11 den ve čtvrtek si pujdu teprve koupit testy a v pátek 14 po ET se budu testovat jak řikala dr 🙂

jarmisek
19. feb 2013

Ahoj holky, jen ze jsem narazila na vasi diskuzi-ja jsem mela pozitivni test 11 den, byli tam slabounke carecky,ale krev pak ukazala krasne HCG a zatim uspesne pokracujeme-Hodne stesti vam vsem! 😵

japro
19. feb 2013

@jarmisek paráda tak gratuluji 🙂

kotcheva
19. feb 2013

Holky, drzim vam vsem palce! Nahodou jsem zahledla tohle tema, tak jsem ho otevrela. Sama jsem podstoupila 2x IVF a 2x KET a ted ma nase "zmrzlinka" mesic do porodu. Chci vas jen podporit, dodat odvahu a poprat hodne stesti - vzdycky to nakonec vyjde 🙂

basenkamasenka
19. feb 2013

@denulka85 no este vydrz 3 dni a potom na ranny moc mamatest 10 - uz by mal ukazat. Drzim palcekyyy 🙂

denulka85
19. feb 2013

@basenkamasenka ja sa uz bojim testovat. test som mala gs mamtest 10.... a stale nic ach jaj

basenkamasenka
19. feb 2013

@denulka85 uplne ta chapem, ja som sa testla prvy krat na 6 den po KET a nic, tak som si uz myslela ze z toho nic nebude no a potom som sa zacala citit velmi zvlastne tak som sa o par dni znovu testla a uz tam bola 🙂. Ale prvykrat po neuspesnom ET som uz na 7 den od trasferu dostala menzes tak som sa ani nestihla testnut

denulka85
19. feb 2013

@basenkamasenka ake ti davali? a mala si aj pk vsak,,?

basenkamasenka
19. feb 2013

@denulka85 vkladali mi 5-dnove blastocysty. Zo 7 oplodnenych vajicok sa prestali vyvijat az 4. Takze keby mi vlozili tie 4 bez pk nic by z toho nebolo. Ale nebolo nic nakoniec ani z tych krasnych 2 blastocyst co mi vkladali pri prvom pokuse - ET. Pred KET rozmrazenie prezila uplne len 1 z 3. Blastocysty maju uz viac ako 100 buniek (respektive asi aj stovky buniek) takze rozmrazenie je velmi rizikove. Takze suma sumarum - tazko povedat co je lepsie 🙂. Kazdopadne ja ked som sa testovala s uspesnymi // mali embrya uz 13 dni

denulka85
19. feb 2013

@basenkamasenka asi mas pravdu ked som volala v pondelok do caru tak som im povedala ze som robila tst na 8 den a nic a sestricky povedali ze to nevadi nie kazdej sa hned ukaze to zavidi kedy sa uhniezdilo a pusta hcg do tela.... ja mam dnes 10 den, den transferu neratam

basenkamasenka
19. feb 2013

@denulka85 na krv ides na 14 den? Tak sa testni o 3 dni ak sa budes na to citit aby si vedela este pred krvou aky vysledkok ti zavolaju. Ja som to tak spravila aby som sa vyhla sklamaniu ked mi budu volat. Ale niektore baby sa vobec netestuju a cakaju az na vysledky krvi - ja som to nevydrzala 🙂

denulka85
19. feb 2013

@basenkamasenka 14 den mam v nedelu asi pojdem v pondelok a utorok mam vysledky mozno este cez vikend uvidim ci spravim test ale stale ma boli brucho...

denulka85
19. feb 2013

@basenkamasenka do ktoreho aru chodis? ja iscare?

katuska54
19. feb 2013

ja som po ket netestovala vobec a brucho ma bolelo na ms stale od cca 8 dna...a krv bola pozitivna...
takze nestresujte 😀

basenkamasenka
19. feb 2013

@denulka85 no tak drzim palce, uz je to len par dni 🙂. Ja som mala v robote tolko prace ze som chvalabohu aspon tych 9 hodin bola naplno zamestnana robotou, tak mi to rychlejsie ubehlo. Ja chodim do Gyn-fiv, sice niekedy je ich pristup dost otrasny (myslim lekarov, sestricky su ok) ale na druhej strane maju zo vsetkych CAR najvyssiu uspesnost - znama robi vo VSZP a vedu si o tom statistiky. Boli ta brucho alebo podbrusko? Ak beries hormony este tak sa tehu priznaky velmi tazko identifikuju, mna bolelo vsetko 🙂

denulka85
19. feb 2013

@basenkamasenka to je v tom ze mna nonstop boli brucho od druhe dna vkladu a nejde prestat , citila som aj svalovku aj krce a som zmetene... a kolko ta cvy&slo gyn fiv inekcie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre