Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

hrasocek12
4. aug 2020

@henka152 ja som chodila do gynfivu a tam som mala 2 kety, potom som presla do iscare a podaril sa hned prvy et 🤗 co som necakala ze sa podari ale aj kvalitu embryi som mala omnoho lepsiu 🤗 iscare je v spolupraci s centrami v brne tak preto som zvolila ich a nelutujem, pristup skvely poradili vitaminy, liecbu dali super, ze som nemala ani hyperstimulaciu ako v gynfive a stastna som bola ako nikdy ☺️ uz ked som to vzdavala a myslela ze uz nic z toho nebude ☺️ inak pri prvych ketoch som nemala poloprazdny mechur ale prazdny a pri et v iscare som stala v zapche a mala som plny mechur a urobili aj tak vklad a bublinka sa uchytila ☺️ uz mi robi radost 5mesiacov ☺️ prajem aj vam nech to vyjde ❤️ fuha vy ste mali vela ketov uz a et sa nedal? Ake stadia embryjok ste vkladali?

hrasocek12
4. aug 2020

@majusaba1 kolke ivf si mala? To je mi luto 😔 uz sa neda ist na dalsie a skusit to znova? 😥 Do akeho centra si chodila? Vela babam pomohli prave v brne co sa im nedarilo 😐

majusaba1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrasocek12
4. aug 2020

@majusaba1 mne zase iscare pomohlo ale ked ti nepomohli tak rovno do brna tam pomozu ak uz si zena tolko vytrpela, mala som kolegynu ktora bola na 6ivf na slovensku uz to vzdala a v brne jej pomohli a ma krasneho chlapceka 😍 do gynfivu nikdy, ja som tam bola a len peniaze odomna chceli 😣nic ine ich nezaujimalo 😢

hrasocek12
4. aug 2020

@majusaba1 preco stale len na kety ta davali? Si mala hyperstimulak?

henka152
4. aug 2020

@hrasocek12 ja som tak ako ty len opačne 😉 ja som chodila do iscare, kde som sa strela so super doktorkou ktorá všetko robí tak ako má😁 ja som v iscare mala 5vkladov ket nakoľko som mala ohss a tu mám zatiaľ prvý a bez ohss bohužiaľ ET som nemohla mať nakoľko som mala zápal. 😔 Ďakujem verím, že nám to raz vyjde. Ku komu chodis do iscare? Vkladali ti iba 1fazulku?

henka152
4. aug 2020

@henka152 a ešte som zabudla že ťa doktorka prešla do NR a ja s ňou 😁

hrasocek12
4. aug 2020

@henka152 ja som uz bola na vklad minuleho roku, mam to za sebou uz 🤗 vkladali mi len 1nu bublinku lebo ked kukli hodnotu amh tak som mala dost vysoku a hovorili zeby sa z 2 mohli stat aj 4 a to by som zosalela kebyze mam 4cata 😂 tak sme sa rozhodli pre 1nu kedze sa ina nedala ale nelutujem 🤗mala je taky moj certik 😍 mame len ju a som zanu vdacna 🤗 drzim velmi prsteky 🙏 viem aka je to tuzba mat babenko ☺️💕 😥 mas uz nejake babanko ci to by bolo tiez prve? 🙂

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0wecka
4. aug 2020

@hrasocek12 ďakujem 😘 ešte stále dúfam že som v tom 😉v piatok idem na krv a sono 😉 držím všetkým kočkám silno ✊ nech to každej výjde 🥰

henka152
5. aug 2020

@hrasocek12 super to vám moc gratulujem😘😁 nie my ešte bábo nemame😉

henka152
5. aug 2020

@callisia Ahoj, poznám babu ktorá už bola 2x v Brne a ani raz sa jej nepodarilo, síce neviem v akom centre. Skôr si myslím, že to je o šťastí. 😉 Užite si malého a gratulujem😁 vy ste boli v ktorom cente?

majusaba1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrasocek12
5. aug 2020

@majusaba1 ja som chodila ku gynekologovi on mi odoberal krv a pozeral mi hodnoty, ja som od zaciatku mala ze som velmi plodna a viem otehotniet ale mala som hrubu stenu na vajecnikoch, nazvali to keramicke vajecniky, teda k tomu to prirovnali, ze sa spermia cez to nedostane 😔 a mam polycysticke vajecniky, ms mi nechodi bez liekov ale ked mi davali lieky aby som ju mala mi vzdy hovorili ze nebude problem otehotniet a predsa bol 😢 ale nevadi uz to mam za sebou, chceli sme jedno babanko a to mame tak uz daleh v ivf pokracovat nebudem ☺️ mam jednu malu princeznu ❤️v iscare brali aj mne krv ale mne asi 3x brali za pol roka co som u nich bola ☺️ oni asi ku kazdemu pripadu inak pristupuju ☺️ mne dali aj individualnu liecbu , kedze predtym sa mi uz nepodarilo ivf tak ma lepsie vysetrovali a absolvovala som genetiku cez nich, hematologiu a aj reprodukcnu imunologiu, ze preco sa to nedari ked sme mladi obaja 😣 a zmenili sme aj zivotospravu a ja som brala inofolic combi a muzovi vdaka jedeniu viac bielkovin, maca, kotvicnik a kalerab, ananas, vynechal sladke vody uplne, vsetko mastne a vyprazane nejedol a stravovali sme sa doma len, sa mu zlepsil vyrazne spermiogram 😍 mal ten najhorsi a zdrave tam bolo tazko najst, po pol roku dodrziavania ked siel na odber uz to mal o 75% lepsie ☺️ neverili sme kolko urobi strava ☺️

hrasocek12
5. aug 2020

@henka152 to ti velmi prajem babanko 😣🙏 viem ake to je ked nemas a strasne po nom tuzis 😢🙏 ale ver ze sa to podari a bude vsetko ako ma byt, ja verim ze vsetko ma svoj zmysel, my sme sa 9rokov snazili kym to vyslo a malu mame za odmenu, je to to najlepsie dievcatko, tolko srandy si s nou uzijeme ☺️ a je to vecny smejko 😍 cele dni sa smeje, blazni 😍 ver ze to babanko caka na ten spravny cas ☺️ a bude to ten najvacsi poklad na svete 😍

henka152
5. aug 2020

@majusaba1 najprv som chodila k raismelerovej asi tak nejak sa volala a teraz k Dr. Hladovcovej ktorou som sa stretla v iscare a ona prešla do gyncaru a ja s ňou.😉 Najlepšie je nemeniť lekárov bo oni ťa už poznajú a vedia celú anamnézu. Ja som s pani doktorkou ako aj s gyncare zatiaľ veľmi spokojná. S Dr. Sa poznáme už roky a môžem povedať, že je veľmi ľudská a profesionalka neustále ma povzbudzuje a keby nie je jej tak by som sa už veľmi dávno vzdala😁

henka152
5. aug 2020

@callisia aké testy ti robili iné ako tu? 😉 Ďakujem uvidíme dúfam všetko dobre dopadne😁

henka152
5. aug 2020

@hrasocek12 ďakujem za pekné slovíčka ktoré sú nesmierne povzbudzujúce 😘 raz sa to vyradiť musí😁 teším sa, že máte veľkú radosť 🥰 9 rokov je dosť , my sa snažíme tiež 8rokov a 2prirodzene a 6 ivf. 😉 Mala si ty alebo manžel problém?

majusaba1
5. aug 2020

@henka152 Veď to je na tom asi to najhoršie. Nevieš sa objednať stále len k 1 dr, lebo má plné termíny. U mňa je to tak, že čo návšteva to iný dr- kartu si nepozrie, nemá ani poňatie o mne a dookola odporúčajú to isté, čo už bolo odskúšané a nepomohlo. Tak ale hádaj sa s nimi 😪. A aj keď sa mi podari objednať k dr. Ktorá sa mi zdá najlepšia, vždy ma vzal niekto iný. Mňa "povzbudili " po 2 neúspešných pokusoch s úsmevom na tvári slovami - už ste to rozdýchali?

hrasocek12
5. aug 2020

@henka152 ja mam pcos a hrubu stenu vajecnikov ale lekar hovoril ze som plodna podla amh az az, skor manzel mal problem so spermiogramom 😏 ale to sa tiez poriesilo ked bral nejake vitaminy a zmenil stravovanie 🤗 ta beznadej ked sa to nevydari vzdy je na nervy 😐 tebe nezavidim ze mas uz tolko toho za sebou 😔 drzim palceky 🙏 najviac ako viem 🙏🙏🙏🙏

henka152
5. aug 2020

@majusaba1 písala som ti spravu😉

henka152
5. aug 2020

@hrasocek12 ďakujem si veľmi zlatá 😉

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henka152
6. aug 2020

@callisia tak áno na 2x je to super veľmi 🙂 krásny narodeninový darček😁

me3xena
22. nov 2020

Je tu nejaká čakateľka na výsledky novembrového KET ? 😊

daniella486
10. dec 2020

Ahojte baby som po druhom Kete dnes som 7 den asi 5 dni som mala bolesti pod brucho ale prestalo to nič necítim bojim sa že to zase nevyšlo mala z vás niektorá tak ako ja a bolo to ok

vevericka13
10. dec 2020

@daniella486 ked si 7 dni po ket 5 dnoveho embrya tak ti to uz test ukaze ked budes tehu...

daniella486
10. dec 2020

@vevericka13 😔 spravila som si ale bol negatívny

vevericka13
11. dec 2020

@daniella486 tak skus este o dva dni, mozno sa neskor uhniezdilo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre