Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

ratatooy
18. mar 2013

@tina2709 jj to chapu to je jasny to ych taky nechtela ale tak ještě to nevzdavej a nebo víš co vzdej to.......protože až to človek vzdá tak přijde najednou tehotenství,mam kamaradku sousedku ktere je taky okolo 37let a už si řikala že deti nechce sice je to jina kapitola ona deti mit muže normalne ale......už s tim nepočitla ani nechtela a na kveten už čeká holčičku

tina2709
19. mar 2013

@ratatooy ved to je ich strasne malo, dnes som si robila test a stale ani slabucka ciarocka druha tam nie je, menzes som sice este nnedostala ale pritom mnozstve liekov ktore do seba musim pchat menzes ani necakam skor ako ich budem moct vysadit, ako nadej vzdy umiera posledna ja viem, zajtra idem na krv na hcg, ale neverim tomu, ked tu citam ze baby uz par dni po umelom oplodneni mali dve ciarky a ja ani na ten termin co by mali byt // ich tam nemam.... u nas v telke bola teraz jedna pani ktora bola 9 krat na umelom kym sa im podarilo otehotniet resp. donosit dcerku, ale ked ti poistovna hradi len 3 pokusy, kde mam zobrat peniazuky na dalsie? uz tatko splacame celej rodine peniaze co sme dali na lieky, na cesty, mame to 300 km do centra, joj je to o nervy, a hlavne ked stale nic z toho nie je, keby aspon taka mala iskierka nadeje v podobe aspon 2 mesacneho tehotenstva mi prisla, vies, ze keby swom otehotnela a dobre uz aj keby sa to potom vstrebalo, alebo by to neprezilo, ale aspon by som vedela ze otehotniet viem, len by sa riesilo nieco ine potom na udrzanie....

ratatooy
19. mar 2013

@tina2709 aa tak skusit nejakeho lečitele

tina2709
19. mar 2013

uz som bola aj na akupunkture , aj na homeopatikach som bola, a nic

ratatooy
19. mar 2013

@tina2709 a vite nejakou příčinu?

kuspitka
19. mar 2013

@ratatooy ahpj,ako sa mas?

ratatooy
19. mar 2013

@kuspitka ahoj dobře a jak ty?

tina2709
19. mar 2013

@ratatooy pricina nie je ziadna, na laparke nezistili nic, vyjickovody priechodne, cysty ziadne, spermii dost, ovulacia pravidelna, no co ti poviem osud? alebo co to je? nepsravodlivost? dovolenky tri za nami, skusili sme vsetko...

ratatooy
19. mar 2013

@tina2709 to neníí možný,tomu nevěřím že by jste zustaly bez dětí v takový připade když jste zdravy 😠 ☹

ratatooy
19. mar 2013

@tina2709 prosim te ještě me napadá třeba sou to blbosti ale chci ti napsat uplne všechno co me napadne jak se dá v tomto ještě pomozt,tak me napadá cvičit mojžíšovou+na netu najdeš jeji recept na čaj na otehotnení s nejakou fyzioterapeutkou,nebo metodu EFT skusit třeba je jen nejaky blok v hlavě nebo kineziologii,astrologa třea nejakeho co je znamejší a ma dobre vysledky no chytám se už čeho můžu no další bioresonance třeba

kuspitka
19. mar 2013

@ratatooy celkom pohode.som sa zmierila stym,ze dalsie babo nebude..
a ty co bola si na Ket?

ratatooy
19. mar 2013

@kuspitka no mi se chystame ted na ket dneska sem začala estrofem brat a 2.4 by mel byt ET poku embryjka přežijí

kuspitka
19. mar 2013

@ratatooy tak super moja.a mas ,aky protokol?

ratatooy
19. mar 2013

@kuspitka no ja se v tech protokolech nevyznam co znamená krátký a dlouhý a jakej je v tom rozdíl ale asi mam dlouhý mam stimulaci na 14dní

ratatooy
19. mar 2013

@kuspitka a proč ty jsi to vzdala a smiřila se stím že dite už nebude

kuspitka
19. mar 2013

@ratatooy tak mas kratky.moja ja uz na IVF nemam peniaze a uz ani chut nemam

ratatooy
19. mar 2013

@kuspitka no mi meli ivf zatim jednou a ted mame poprve ket,tak jsem zvedava,ale věřím ti no pro me to nebylo nic tak hrozneho snašela sem to dobře,uvidime ted asi to bude trochu jiny po jednom porodu přece jen telo se změní,a hlavne by sem nechtela podstuúovat to hodnekrát z duvodu rizik

ratatooy
19. mar 2013

@kuspitka kolik stoji ivf okud už pojištovna nic nehradí?ja si nejak nedovedu představit co pojištovna platí když leky si platime sami a nejaky ty nadstandarty taky tak potom za nas musi platit asi jen ty lekaře utz a tak????

kuspitka
19. mar 2013

@ratatooy teraz by som platila,okolo 1800eur.ja uz kaslem na to.

ratatooy
19. mar 2013

@kuspitka takže to je na naše 45 000,.tak to je pro nas cena IVF s tím že to "hradí pojištovna"

kuspitka
19. mar 2013

@ratatooy ja uz nejako nemam chut na to vsetko

ratatooy
19. mar 2013

@kuspitka tak pokud si zažila par neuspěchu tak bych taky asi chut nemela šla bych max 3x a konec možna jen 2x,ale kdovi co nas ještě čeká

pillabea
19. mar 2013

@kuspitka wow, to máš iné ceny... akože ja som mala zatiaľ len jedno IVF a zaň som dala 500€ + lieky 165€ a jedno KET a zaň som dala 120€ + 35€ lieky... to odkiaľ máš taký cenníK?

kuspitka
20. mar 2013

@pillabea len mne uz poistovna Ivf neschvali.takze si to sama budem platit

ratatooy
20. mar 2013

@pillabea no vy taky mate super ceny asi začnu jezdit na slovensko pokud to neklapne tady😀

pillabea
20. mar 2013

@kuspitka tak je to iné, no s poisťovňou je to trochu lepšie...
@ratatooy od nás zase jazdia k vám do Brna 🙂

ratatooy
20. mar 2013

@pillabea za tu samou cenu? ale asi je fakt že každa pojištovna to ma jinak a každa proplaci neco jineho,ja tomu teda moc nerozumim tomu 3xhrazeny pokus protože každej si myslí že tam jezdime za darmo a ono to ve skutečnosti stoji skoro stejne jak bez pojištovny

kuspitka
20. mar 2013

@pillabea tak preto stym uz koncim nemam chut bojovat

pillabea
20. mar 2013

@kuspitka slabá útecha a možno aj blbá, no aspoň máte jendu bábiku 🙂 tak radosť treba hľadať inde...

kuspitka
20. mar 2013

@pillabea potom vsetkom co sa mi stalo,uz nevladzem a ani peniaze nemame na to.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre