Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

pillabea
20. mar 2013

@kuspitka však chápem
ale aj napriek všetkému zlému treba hľadať stále to pozitívne, aj keď si myslíme a máme pocit, že proste je toto všetko nespravodlivé, proste netreba stratiť vieru a nie o tej viere hovorím, ktorá nás pri tomto slove napadne prvá!
každé ráno pre nás vychádza slniečko a máme byť za čo vďačné.
ja vidím to, čo mám a to je veľké pozitívum, a nie to, čo nemám... hlavu hore všetkým babenkám, veď pršať naveky nebude! 🙂

kuspitka
20. mar 2013

@pillabea skoda,ze prirodzene nikdy nebudeme mat babo...
co uz ,o mesiac byt konecne robime ,uz to odkladame kvoli umelemu oplodnenie 4roky uz by trebalo aj to aj dovolenku

amstelko
20. mar 2013

@pillabea Tú poslednú vetu si pekne napísala.

amstelko
20. mar 2013

@kuspitka Všetko vidíš strašne pesimisticky,mám pocit,že ani sama tomu neveríš čo píšeš.Potrebovala by si nejakú vzpruhu,veď Ty máš už jedno dieťatko.Sú tu snažilky,ktoré toho majú prežitého oveľa viac a nevzdávajú to a nemajú babo.Veď Teba môže držať nad vodou aj to dieťatko a tiež aj viera,že sa Vám to už raz podarilo.Čo by si robila na mieste iných snažiliek,ktoré majú za sebou 5,6,7 cyklov a tie dovolenky by si tiež chceli dopriať,ale na prvom mieste je pre nich to bábo.Pozri sa von,včera snežilo a dnes je slniečko,netreba vešať hlavu.

kuspitka
20. mar 2013

@amstelko tak ja mammalu po 7 rokoch a 1Ivf nic potom 4Ket,2Ivf 2embria vlozene cakali sme 2 jedno idislo v 10tt mala ostala.6IUI ,3Ivf jedno odislo v 7tt a dalsie koncom 12tt Ket babo odislo v 6tt.

amstelko
20. mar 2013

@kuspitka Choď už do čerta s tými spomienkami,ak nechceš ísť ďalej v snažení,tak neviem načo to sem vypisuješ a možno dodávaš strach iným snažilkám.My sa tu snažíme podporovať a pomáhať si.Rozprávaj sa o tomto všetkom s manželom.

pillabea
20. mar 2013

@kuspitka však tu ani nejde o to po koľkých a akých trápeniach! to môžme všetky plakať, či sme po prvom, či deviatom atď... nezáleží! ide o to, že hlavu hore a myslieť pozitívne a hľadať dobro v svojom živote. ide o to nepadať do depresií a neťahať negativitu všade, bo raz nás to pohltí...
sorry ale tvoja negativita prechádza aj takto virtuálne a normálne ma to srdí... jednoducho nechápem ako sa dá takto existovať...
však toľko krásy máme okolo seba! a sny sú na to aby sa plnili... všetko niečo stojí v tomto živote a život nám takú ťarchu nedá na plece, čo nevieme uniesť!!!!!
ja tiež nemám bábo, no toľko pozitívneho mám okolo seba, že je to zatiaľ nejaká maličkosť, ktorá sa raz splní... proste vždy by som vedela objať svet s láskou, veď ako sa ja pozerám okolo, aj okolie sa tak pozerá na mňa...
buďme pozitívne!!!!!

kuspitka
20. mar 2013

@pillabea ja to beriem pohode co bude bude.o 3mesiace po prerabke ideme podat papiere ha adopciu.
ja len som napisala co mame za sebou...
mam rada moju malu a vsetpk cas lennjej venujem...

ratatooy
20. mar 2013

@kuspitka tak to neni ješte tak hrozny pokusu je to sice hodne to jo ale aspon víš že se udrželo odle me jste třeba už po druhym pokusu meli skusit jinej car,ale ja pišou holky sou tu takovy co dite nemaji žadny a pomale se smiřuji s tim že asi mit žadny ani nebudou

tina2709
20. mar 2013

@ratatooy no tu mojzisovu som pocula tu by som mozno este skusila, ale neviem, bola som rano na krv na hcg teraz o desiatej mam volat za vysledky, ale nedavam tomu nadej, aj dnes rano bol test negativny, ja viem ze niekedy sa moze stat ze neukaze test, ale ziadny priznak tehotensky nemam, a myslim si ze po tolkych rokoch skusania by som ja osobne na sebe nieco uz zbadala.... napisem ti po desiatej jo? inak si hrozne zlata ze si so mnopu pises, niektore komentare na celom modrom koniku mi pridu dost detinske a divne, ale som rada ze som natrafila na niekoho rozumneho s nadhladom, dakujem ti , pa zatial

ratatooy
20. mar 2013

@tina2709 no j taky nemela příznaky žádný až do 3 měsice takže možny to je uvidíš no

tina2709
20. mar 2013

0,5 hcg negativ viem to uz dve minuty

olusam
20. mar 2013

Zenusky,som po neuspesnom ET.Chcela by som ist hned na KET.Mozem ist v dalsom cykle,al.mam cakat az na dalsi?

pillabea
20. mar 2013

@olusam mne doki po neúspešnom ET povedal, že mám počkat do MS a môžem prísť znova 🙂

olusam
20. mar 2013

@pillabea vdaka,takze máj lasky cas 🙂

fantinka
20. mar 2013

@tina2709 viem, ako ti je... ja mám presne to isté...obdive ivf neúspešné a len počúvam od dr. aká som mladá a zdravá a teraz mi dali dve blasty a nič. Na 11dpet som dostala ms - prišla presne na čas. Takže ideme do prvého KET v máji, zostali mi 4 mrazené - 2 blasty a 2 zmrazili hneď po oplodnení, čo nechápem prečo, veď ak sú nekvalitné, tak načo ich mrazili? Musíme iba veriť, že sa to raz podarí, ale do 3ivf tento rok asi nepôjdem, ak vôbec....

fantinka
20. mar 2013

@ivanya to faakt? ty si mala jeden deň silnejšiu, druhý deň slabšiu? ja som to tak tiež mala, ale dostala som ms, takže asi odišli odo mňa ☹

ratatooy
21. mar 2013

@tina2709 ahoj tak dneska až dočítám,to je teda mi lito,v prčicích to je 😖 tak co s tebou vymyslime?

ratatooy
21. mar 2013

@olusam nam řikaly že pokud se nepovede ket třeba je v tom rzdil tak mužem jit zase až za 2-3mesice

ratatooy
21. mar 2013

@fantinka ahoj oni mrazí všechno a ty hned po oplodnení asi proto protože sem včera slyšela že blasty po rozmrazení se rady rozpadaji,že víc přežijí ty mražene v menším stadiu,tak sem zvedava mi mame HB,EB,B jestly z toho nic nebude což si vubec nepřipouštim tak další ivfko

vika2012
21. mar 2013

Ahojte chcela by som sa vas spytat vy uz mate skusenosti caka ma 1 ivf uz mame schvalenu aj ziadost volali nam s car ze mame prist len ma zaujima ak by mi dali napr dlhy protokol a ja mam teraz 8dc ci zacnem teraz na 16dc uz brat lieky alebo musim cakat na dalsi cyklus dakujem

ratatooy
21. mar 2013

@vika2012 spíš čekat prvne se delaji ruzny vyšetření a zjištuje proč t nejde přirozene aby mohli stanovit lečbu

ratatooy
21. mar 2013

@vika2012 mi jsme třeba navštivily car poprve v listopadu stmulace začala v lednu a ET byl v unoru a v březnu sem už byla těhu

margitka33
21. mar 2013

@vika2012 Ahoj, mne ked zavolali s centra a mala som žiadosť schválenú na IVF, bola som v 10 dni po menštruácii a na 16 deň som už brala lieky 🙂

tina2709
21. mar 2013

@fantinka ahoj, ja si musim dat teraz psychicky aj fyzicky oddych, tak som vcera s manzelom vecer zarezervovala dovolenku v Chorvatsku, ideme v juli hned na zaciatku do Crikvenice, a dovtedy idem chodit k jednej pani na moxovanie, poculi ste uz babya o tom? ja som bola pred rokom na tom ale iba raz, potom som nemohla chodit, ale teraz ma kamoska na to navravela tak idem znova zacat chodit, a vraj su pri tom velke uspechy

tina2709
21. mar 2013

@olusam to sa ti musi telo ejden mesic vycistit a az ten ob mesiac mozes ist

fantinka
21. mar 2013

@tina2709 a to je čo? To som ešte nikdy nepočula...ja verím, že nám Ket teraz vyjde. Čítala som veľa odkazov, že vyšlo hneď na prvý pokus. Ale už to beriem tak, že ak vyjde, tak vyjde, ak nie, tak s tým nič nespravím. Určite nepôjdem do Brna, ani do iného centra. Čo sa má stať, sa stane. Tak budeme iba my dvaja s mm a naším psom, nezabijem sa kvôli tomu, keď budem vidieť, že mi nič nepomôže. Načo sa trápiť celý život? Hlavne si oddýchni, uži si dovču, prídeš na iné myšlienky.

tina2709
22. mar 2013

no najdi si moxovanie, alebo slovo moxa si vyhladaj a daj si aj ze video a tam najdes... to ti je stara cinska zalezitost, nieco ako akupunktura, ale toto ti nevpichuje do koze nic, len 2 cm ponad kozou ti choodi s takou dymovou tycinkou a ta ma silnu teplotu a presne mieri s tym na tie body nervove ukoncenia ktore treba uvolnit, vies ono kazdy aj tebe urcite hovori ze sa mas uvolnit a nemysliet na to a take kecy ze? ale este nikto ziadnej zene nedal navod na to ako na to nemysliet, takze tato metoda ako aj rozne ine cvicenia ale toto jhe urcite rychlejsie ucinne pomaha odburat ten stres, pomaha uvolnit tie nitky v tele ktore blokuju aj po najmensom zapale o ktorom si mozno ani nevedela presne tie miesta co ptrebujes, aby sa spermia s vajkom uchytili a dorazili tam kam maju, ono tam aj najmensia prekazka, male zavahanie na ceste do maternice a v maternici cele to prostredie, to su vsetko tie detaily na ktorych stoji nas svet, a ako sa hovori pomaly dalej zajdes, treba skusat aj tieto malickosti odburat

ratatooy
23. mar 2013

holky nevite jak dlouho trvá rozmražení?ja si mam o to volat do caru už tyden předem před transferem,jinak teda bych řekla že ty leky snašim hůř než u prvniho ivf,večer nemužu spat,je mi vedro,boli me hlava a sem tam u srdce ☹

pillabea
23. mar 2013

babenky, 6deň po KETe mi idú vypadnúť obličky. už aj včera, a dnes ráno... proste nenormálne... :( dačo nie je okey....
@ratatooy neviem či ma to všetko bolí z liekov či čo, pri ivf mi bolo horšie ako teraz....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre