Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

sasapod
25. apr 2014

@smoulinka13
Ahoj smoulinka.
Chodim do Iscare v BA. Minule ma ani nenapadlo si urobit test. Ale asi preto, ze som verila v 100 % uspech. Ale tentokrat som to nevydrzala. Tak ty ho mas cerstvucke 🙂 drzim ti palce.

smoulinka13
25. apr 2014

@sasapod este je ale fakt skoro na zaver, ja som minule robila testy od 5 dna a duch sa objavil az na 8 den, ja chodim do heliosu martin, dala si si jedno ci dve

sasapod
25. apr 2014

Jasne, vysledok povie az krv. Jedno som mala minule a aj teraz. Bohate mi staci 😀. Ukazal sa ti ,,duch" a potom zmizol alebo ti to vyslo?

smoulinka13
27. apr 2014

@sasapod mala som biochemicke tehu, teda sa uchytilo a potom odislo :( ale snad to uz vyjde..dnes som 3. den po KET a spinim dufam ze je to uhniezdovanie a nie nieco zle!!! ty ako?

sasapod
27. apr 2014

Jupiiii, tak to uz ho mas asi na dobrej ceste 😀. Velmi ti drzim palce. Robila som test aj dnes a zase nic ☹ ale na zaver si pockam az z vysledkov krvi. Dufam, ze ma vezmu v piatok.

smoulinka13
27. apr 2014

@sasapod uvidime este nie je nic iste...do piatku casu dost, niekedy test ukaze neskor..a kedy si mala ist povodne? az pondelok?

sasapod
27. apr 2014

V Iscare na 14 den. Tak som bola aj minuly rok. Dufam, ze ma nenechaju sa utrapit do pondelku 😒 A este dufam, ze krv ukaze bud ano alebo nie. Minuly rok som mala HCG velmi nizke, tak som musela ist o dva dni zas a uz bola 0 ☹
Ak som dobre pochopila, mas za sebou tiez prve IVF? Ked tu citam, ze niektore kocky idu napr.na 6 IVF, neviem kde beru tolko psychickej sily. Teda ja som si vzdy myslela, ze som v pohode ale asi nie natolko.

smoulinka13
28. apr 2014

@sasapod dufam teda ze budes moct ist skor, ja mam prve ivf a teraz treti vklad a uz mam toho dost tiez sa cudujem kde beru tolko sily, uz si tam aj volala ci mozes dojst skor? Myslim ze mozes ja som raz tiez bola piatok miesto pondelka

sasapod
28. apr 2014

Ahoj. Ano volala som a mozem prist v piatok. Ja som mala teraz druhy KET a rozmyslam, ze koncim. Ale necham si este zmrazenych. Teda ak sa nemylim, mam este aspon jedno. Mozno o rok, dva. A u teba sa to ako vyvija? Citis nieco?

smoulinka13
28. apr 2014

@sasapod a preco az taka dlha pauza? ja zatial lezim, uvidim co bude..dufam ze to prejde

sasapod
28. apr 2014

Prejde co??? Necitis sa dobre? Mozno to vyznie sebecky, uz minule leto som mala dost na prd. Kedze som mala hyperstimulacny syndrom tak sa to cele vlieklo. Tak si vravim, ze dame peknu dovolenku v Provance (dufam), nebudem sa stresovat (aj ked to nejde) a mozno sa zadari 😀
Uvidim co prinesie cas. Citat z clanku co ma zaujal:

Zúfalá túžba po dieťati tak môže byť u oboch partnerov príčinou, prečo sa táto túžba nenaplní. Bohužiaľ neexistuje žiadny jednoduchý spôsob ako zabezpečiť, aby snaha o otehotnenie neprinášala stresujúce faktory a situácie.
Existuje však niekoľko krokov, ktoré Vám môžu pomôcť stres zmierniť alebo odstrániť. Na úvod je potrebné, aby ste si so svojim partnerom zodpovedali niektoré citlivé, ale o to dôležitejšie otázky.
Aké dôležité je pre nás mať dieťa?
Aké dôležité je dieťa pre náš vzťah?
Trpí niekto z nás tým, že nemáme dieťa?
Aký je náš postoj ku adopcii?
Aký by bol náš ďalší život bez dieťaťa?

smoulinka13
28. apr 2014

@sasapod dufam ze mi prejde to spinenie, ale uz to pomaly ustupuje, uvidim do zajtra. No dovolenka by bola vyborna, ak to teraz nevyjde aj ja si dam pauzu..Len uz na taku dlhu pauzu rok-dva nemam asi cas.mam totiz 29 rokov a na prve dieta uz je aj tak neskoro..teda pre mna..
A tie otazky su zaujimave, aj ja som rozmyslal aj nad adopciou aj vselicim..

zuzana75
30. apr 2014

Ahojte, ja som dnes 3 den po KET a velmi ma bolia krize a toci sa mi hlava. myslite, ze je to normalne? Mam uz jedno "babatko", ale pri prvom transfere som vobec necitila nic az pokial neprisli pohyby,. nic mi nebolo.. a to som mala uz 37 rokov, ake mate skusenosti vy?
Inac vsetkym drzim palceky..
😉

smoulinka13
1. máj 2014

@zuzana75 ahoj ja som dnes 7. den po KET, tiez ma boleli krize ale uz ani nic..mna akurat pichne sem tam v brusku a spinim....

zuzina1881
1. máj 2014

@smoulinka13 to cakanie je strasne! Prezivam to s tebou!!!

smoulinka13
1. máj 2014

@zuzina1881 dakujem 🙂 tebe to kedy vychadza v maji?

laurusaa
1. máj 2014

ja som bola tiez na IVF V GYN FIVE V BA a nic povedali nam ze manzel ma velmi spomalene spermie a a velmi rychlo skapu kym sa dostanu k vajicku ze ina cesta nieje ako IVF jasne len cucat peniaze dnes mam 1,5 rocnu dcerku ktoru mame prirodzenou cestou boli sme v soku ale zadarilo sa takze ja uz neverim lekarom po tychto skusenostiach netreba mysliet nato ze chcete silou mocou otehotniet a pride to vtety ked to najmenej cakate 🙂

zuzina1881
1. máj 2014

@smoulinka13 az koncom maja.

sasapod
2. máj 2014

@smoulinka13
Ahoj. Ja som sa odmlcala na chvilu, uz mi trosku z toho hrabkalo. Aj som v praci. Tak som rano bola na krv a bohuzial negativne. Ale este jedno mam, tak po lete sa hadam odhodlam.
Dievcata, vsetkym drzim palce nech vam to vyjde 🙂

smoulinka13
2. máj 2014

@sasapod no tak hadam na buduce to vyjde 🙂 aj ja mam este jedno, kedze test dnes bol negativny, tak davam nadej este do toho posledneho.....

amonda
3. máj 2014

@smoulinka13 dnes drzim palec, aby sa cosi na teste objavilo 🙂

smoulinka13
3. máj 2014

@amonda dnes zase len bielo bielo bielo :((((((

ivec16
3. máj 2014

@smoulinka13 :(... No stale dufam ze si pripad co len neskor ukaze, ved aspon jedno sa muselo...juj este stale drzim palce

smoulinka13
3. máj 2014

@ivec16 hmm mozne to je ale moc tomu uz neverim...ale bodaj by si mala pravdu

ivec16
3. máj 2014

@smoulinka13 jaj toto su nervy, je tazke verit do poslednej chvile... Prajem vela sil a posielam srdiecko

smoulinka13
3. máj 2014

@ivec16 no tazko je verit ked zatial ziadny naznak :( nechapem ze ani jedno s neudrzalo....

ivec16
3. máj 2014

@smoulinka13 tak nemusis citit ziadne priznaky este... No myslela som ze to spinenie bude ten spravny priznak... No skus testik este o 2 dni

smoulinka13
3. máj 2014

@ivec16 to som myslela aj ja, ze spinenie ked sa zastavilo tak je vsetko ok...ale uz by to malo ukazat...hm..vsak uvidim, musim mysliet pozitivne, mam este jednu bambulku v mrazaciku

leona45
3. máj 2014

@laurusaa My sme tiez hned na zaciatku vedeli ze manzel ma zly spermiogram, ale sme cakali este 5 rokov no a stale nic, cize to u kazdeho nefunguje. ☹

amonda
3. máj 2014

@smoulinka13 aj tak nemusi nic byt stratene

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre