Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

mishka27
1. jan 2016

@maminka1986
@lucianna1981 dievčatá Kraasny štastny novy rok vám želám.Dnes 11ty den povklade ☺ uz som nevydržala a urobila test.Je tam duuuch 😉☺☺☺☺☺ moooc sa tesím.dufam ze to tak aj zostane .Kedy testuješ Lucianna?

lucianna1981
1. jan 2016

@mishka27
Cozeeeeee????? Supeeeer!!!!! 😉 Teraz si ma ako potesila!!! A povzbudila.... Ja som este netestovala, este sa drzim... Ale mam pozitivum: da sa povedat, ze som sa prevracala do noveho roka. Namiesto rannych nevolnosti boli vecerne...Tak dufam, ze je to tehotenstvom a nie obzerstvom, lebo som vela nejedla. Ale chcem sa este ovladnut do nedele...cim neskor, tym silnejsia ciarka...ale musim sa priznat, ze mam este velke pochybnosti... Uvidimw. Kazdopadne si ma velmi povzbudila a drzim palceky.... 😉

maminka1986
1. jan 2016

@mishka27 NO VIDIIIIIIS CO SOM TI POVEDALA???????????? 🙂)))) ZE aj ja som trošinkuuu špinila a bola tehu -ale priznam sa stresovala som aj ja že id MS .... jeeej tešim sa s tebou super 🙂)))

mishka27
2. jan 2016

@lucianna1981 juhuuu tak snad to boli tie spravne tehu nevolnosti.drzim moc palce daj hned vediet ako otestujes... ja uz dnes zas stresujem zas zacinam spinit 😢 dufam ze to bude ok... zajtra testujem zas.... Drzim ti palcekyyyyy

mishka27
2. jan 2016

@maminka1986 ďakujém snad to vsetko dobre dopadne 😕 uz ma zas chytá panika koki tomu špineniu..

danielkabn
2. jan 2016

Ahojte..tak ja sa vratim spatne 4 roky dozadu,ked som mala Ketko,na 8 den som mala kolajnice ako vysite,lenze mi vkladali dve blastocysty.Takze zato som hned tak skoro mala pozitivny test,ale co sa tyka priznakov,ziadne vracanie sa tak skoro nekonalo,to zacalo az tak v 9.tt..a spinila som cely prvy trimester.Nakoniec sa mi udrzal len Tomasko,to druhe som potratila...ale ked ho vidim,ako si tu spokojne vedla mna odfukuje,je to zazrak.Verte mi,lezala som celych 9 mesiacov,zazila som si vela zleho,ale stoji za to bojovat a hlavne pozitivne mysliet.Drzim vsetkym cakatelkam palceky,ono to raz pride ☺urcite.

lucia2505
2. jan 2016

@mishka27 Ahoj ja som tak podobne ako ty a lucianna,dnes 11 dni po ket a test rano pozitivny. Na 9ty den poobede som mala tiez spinenie take bledohnede. Odvtedy chvalabohu nic.

mishka27
3. jan 2016

@lucia2505 ahoj tak drzim moc palceky .ja uz tiez dnes ziadne spinenie klop klop a rano dalsí pozitivny testik.v piatok idem na krv a sono tak snad bude vsetko ok.

lucianna1981
4. jan 2016

@mishka27
Moja, drz sa...dufam, ze sa ti to nerozbehne a babo sa bude mocne drzat. Ja som testovala 11.den a bol negativny...☹ Doma viac testov nemam, tak nemozem testovat. Ms vsak este nedorazila, tak mam este nadej... Uvidime...Drz sa a informuj!

tinnna1
4. jan 2016

Ahojte, potrebujem poradit. Dnes som presne 15-ty den od KET, test som si robila uz na piaty den a bol pozitivny, a potom este dalsie tri-tiez pozitivne, posledny tera v sobotu, cize pred dvomi dnami. No dnes som bola na krvi a HCG mam ubohych 12. Ako je to mozne? A nekvacam ani nespinim ... Baby, dajte mi vediet co si myslite, bo uz mam kopu zlych myslienok... Bojim sa

lucia2505
4. jan 2016

@tinnna1 ahoj asi chces pocut nieco pozitivne,ale ja som mala podobnu skusenost a nedopadlo to dobre. Opytam sa ta takto,tie testy co si si robila silneli? Ten posledny sobotnajsi bol najvyraznejsi?

tinnna1
4. jan 2016

Ano, silneli, preto mi je to divne

lucia2505
4. jan 2016

@tinnna1 aha tak to je cudne naozaj. Ja som to mala minule tak,ze na 9ty den som mala vyrazne pozitivny a potom zrazu slabli a hcg bolo 80 a potom to este dalej klesalo až som mala testy negativne a dostala som ms. A nepomylili si v centre vysledky? Lebo ja si myslim,ze keby si mala hcg 12,tak uz by si ledva ledva vykukala nejakeho ducha na tom sobotnajsom teste. Ja ked som mala hcg 80,tak uz tam bol len duch slaby. Nemas foto toho testu zo soboty?

silvinkabb
4. jan 2016

@tinnna1 po cisle 5 si tehotna. bud rada za 12. http://tehotenstvi.blog.cz/1103/tabulka-rustu-hcg

tinnna1
4. jan 2016

@lucia2505
Bohuzial test uz nemam, uz som po piatok IVF a uz za tie 4 roky skusania to uz neodkladam ... Stale rozmyslam, ci sa nieco nestalo vcera, ci to nebude zrazu zamlkly potrat

tinnna1
4. jan 2016

@silvinkabb
Ano, to viem, len urcite som mala vyssie hcg ked som si robila testy, a zrazu kleslo. A 12 je malo, velmi malo

lucia2505
4. jan 2016

@tinnna1 to si nemyslim,lebo aj ked mas zamlkly potrat,tak hch ti klesa postupne,nie narazovo,takze to by si este stale mala dost vysoke. A ta ciarka bola aka silna? Len duch alebo skoro ako kontrolna?

tinnna1
4. jan 2016

@lucia2505
Tak polovicna kontrolna. Silnejsi duch bol na ten piaty den po ket. Inak, aj mna napadlo, ze co ak mi dali zle info o vysledkoch .. Stalo sa to uz niekomu, nevies?

silvinkabb
4. jan 2016

@tinnna1 ako vies ake hcg si mala na testoch?

tinnna1
4. jan 2016

@silvinkabb
No kedze test -ten moj co som si kupila ti ukaze tehotnost od 10 jednotiek, a na poslednom sobotnom teste bola ciarka napolku taka ako kontrolna, tak predpokladam ze to bolo viac ako 12. Keby tam bol duch, tak ok

silvinkabb
4. jan 2016

@tinnna1 prepac zle som si precitala, myslela som ze si 5den po KET. je mi to luto ale po 2 tyzdnoch je to fakt malo ☹ drz sa

lucia2505
4. jan 2016

@tinnna1 no tak to si nemala urcite hcg 12 pri takej ciarke. Neviem o tom,ze by sa to stalo,to som sa nikde zatiaľ nedocitala,ale stavaju sa rozne veci a myslim si,ze sa mohli pomylit,lebo robia viacero testov v ten den,tak mozno zle priradili hodnotu k tvojmu menu,mozno ti povedala hodnotu niekoho ineho. Podla mna chod ku svojmu gynekologovi na test,lebo ked im to povies,tak budu urcite neprijemny,ze oni chyby nerobia. Skus este zajtra rano test.

tinnna1
4. jan 2016

@lucia2505
V piatok mam ist na kontrolnu krv, tak uvidim. Som uz rozmyslala ze si urobim dalsi test, ale bojim sa. Ale zase chcem vediet na com som. Ale zase ani ho doma uz nemam kupeny.

lucia2505
4. jan 2016

@tinnna1 tak pockaj na tu krv teda,budem ti drzat palce.

tinnna1
4. jan 2016

@lucia2505
Dakujem ti

tinnna1
5. jan 2016

@lucia2505
Ahoj, tak som to nevydrzala a urobila si test, je tam slabucky duch cize hcg bolo spravne ☹ nechapem co sa mohlo udiat za 1,5 dna. Ale stale nekrvacam.

lucia2505
5. jan 2016

@tinnna1 ach jaj to ma mrzi,no niekedy je priroda naozaj nevyspytatelna a tazko sa daju niektore veci vysvetlit. Ja čakám telefonat,dnes som bola na krv,to su riadne stresy.

tinnna1
5. jan 2016

@lucia2505
Veru stresy, drzim ti palce !!! Tiez si po ket? A uz si sa testovala?

lucia2505
5. jan 2016

@tinnna1 dakujem,ano po ket. Uz volali,hcg 1800.

bellabelluska
5. jan 2016

@lucia2505 ahoj gratulujem 😊. kolky den si po ket? ja som bola dnes tiez na krv a cakam na vysledok ale nemam ziadne "priznaky" tak trocha panikarim ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre