Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

vronni
5. feb 2016

@linda10 a este sa chcem opytat - mala si embryjka po predlzenej kultivacii ci hned po oplodneni ich mrazili? my sme mali PK, az 10 oplodnenych nam ostali len 4..

linda10
5. feb 2016

@evit81 Velmi pekne ti dakujem ano je to tazke.Lebo som vkladala poslednu nadej a tak rychlo sa dokaze vsetko stratit.Ale tak teraz uz sa nic neda robit,mozno neskor pojdeme znovu uvidi sa.Tak ale tebe prajem vsetko dobre

linda10
5. feb 2016

@vronni Vies co povedala len tolko ze sa to stava.Ale neviem kto tu pisal ze take sa stava malokrat za rok.Ja tomu nerozumiem.Ale pravdu?Ja im neverim uz moc.Podla mna robia vsetko pre peniaze aby si cim viac absolvoval.No ja chodim do BA gyn fiv.Neviem teraz to uz necham tak neviem kedy dotoho pojdeme znovu ale tak skoro nie.Ale budeme skusat aj prirodzene sak clovek nikdy nevie co by som zato dala keby sa radsej prirodzenou cestou podarilo.Ale tebe drzim palce a daj potom vediet 🙂

linda10
5. feb 2016

@linaya Neboj sa tebe sa to nemusi stat.To je moj pripad ver si do poslednej chvile aj ja som verila.Potom daj vediet.A ty kde chodis do centra?

vronni
5. feb 2016

@linda10 ak im uz neveris, tak asi by ozaj bolo zmenit centrum..alebo potom verit ze sa podari prirodzene 😎 inac vela dievcat chvali aj centra v Brne, aj co sa financii tyka.. a to ze sa to stava tak malo krat som pisala ja. mne to tak embryologicka povedala...nechapem....niekedy to tak proste blbo vyjde..a vy ste to mali asi hradene poistovnou ze? a uz treti raz ci preco vravis ze to bola tvoja posledna sanca..?

linaya
5. feb 2016

@linda10 Helios Martin

maminka1986
5. feb 2016

@hennka2 hehe si milá no veru pomaly už ano 🙂))
nie nei nepichali mi Pregnyl....možno aj mohli neviem lebo s ami urobila v tehu dost velká 10 cm cysta ale zmizla po čase 🙂

linda10
6. feb 2016

@vronni Tak neviem no.Ano Brno som pocula ze je najlepsie,ale zas tam tolko cestovat je to daleko.Neviem ake su tam ceny.Nie nie ja som mala prvy pokus.Teraz bude druhy.Len tak som myslela ze posledne dve embrya teraz sme mali.Ale tak teraz musime cakat lebo predsa aj v praci co som za ten rok to riesila a musela vymeskat to tiez nieje sranda.

vronni
7. feb 2016

@linda10 to je pravda..je to zataz niele fyzicka a psychicka ale veru aj financna a tiez vsetky tie vyhovorky a volna z prace...

vronni
18. feb 2016

Ahojte baby, zajtra mam prvu kontrolu, tak som v strese ako to dopadne...vobec mi nebyva zle, len v noci dobre nespavam a som furt hladna..a neviem ci je to mozne ale uz sa mi ukazuje take male brusko, taka vydutinka pod pupkom..😁 juj snad bude vse ok...

vronni
19. feb 2016

takze vyzera ze je vse ok.. srdiecko uz bilo... 😀

bella1303
17. mar 2016

Ahoj baby je to tu este aktualne? Som 7 den po ket a test negativny.pei prvom ked som mala ducha uz na 6 den.myslite,ze tam este sanca je?

bellabelluska
17. mar 2016

@bella1303 mne sa duch ukazal na 8 den a vyska hcg na 14 den bola vysoka takze sanca je 😊

bella1303
17. mar 2016

@bellabelluska dala som si do kopy testy ti ich poslem a napis prosim co si myslis

bella1303
17. mar 2016

@bellabelluska prva foto je troska upravena..som stiahla len svetlo.

bella1303
17. mar 2016

@bellabelluska aj ta bolelo brucho uplne ako na ms?ja uz si to vobec nepamatam ako to bolo pri prvom KET

bellabelluska
18. mar 2016

@bella1303 ahoj , na tom poslednom sa uz nieco crta 😊
brucho ma bolelo a obcas som mala aj take krce a to bolo u mna dobre znamenie. verim ze aj u teba bude 😊

bella1303
18. mar 2016

@bellabelluska dnes som zas robila test, cakala som ze bude krajsi duch a nic take..asi to nevyslo

bellabelluska
18. mar 2016

@bella1303 ono najlepsie je vidiet rozdiel v testoch kazde dva dni... skus zajtra este , mozno zosilnie 🙏

bella1303
18. mar 2016

@bellabelluska hadam hej dakujem

evit81
30. mar 2016

Ahojte baby, držím vám všetkým palce, nech to výjde - musí !!!! Viem, čo prežívate, zažila som si to čakanie dvakrát, 2 ivf, 2 ET a nič z toho. Z posledného ivf nám zostali aspoň 3 embryjká. Pred ďalším vkladom som sa ale rozhodla absolvovať všemožné vyšetrenia, aby sme vylúčili ďalší neúspech pri KET. Podotknem, že už jedno dieťa staršie - prirodzene z prvého manželstva mám. Výsledky mám z endokrinológie, imunológie aj hematológie ok. Len zníženú hladinu Vitamínu D a železa - obe teraz predpísanými liekmi dopĺňam. Hematológ ešte navrhol (hoci mám výsledky ok), aby som preventívne pred KET a potom až do konca tehu pichala Fraxiparin. Baby ste tu niektorá, ktorá si ho pichá - takto preventívne? A ešte otázočka - cvičili ste pred KET-om - myslím v prípravnej fáze? Pomohlo to? Chodím teraz pravidelne do posilky, baví ma to, rozmýšľam, že do utz kontroly by som ešte chodila. Predtým som už od prvej inj. pri ivf oddychovala, necvičila som, aj tak to bolo k ničomu.

lucianna1981
1. apr 2016

@lucia2505
@linda10
@maminka1986
@mishka27
Ahojte žienky. Podlhom čase sa tu opäť ukazujem. Nemala som akosi chuť a vôľu sem chodiť. Proste som totálne vypla a prestala sa sústrediť na celé snažilkovanie. Po neúspechu z Vianoc som sa na to doslova "vykašlala". Už mi prepínalo zo všetkého toho bláznenia okolo toho, lieky, meranie ,sledovanie, vklady, neúspechy a celý ten kolotoč dookola.
Som po ms a muž ma začína presviedčať, aby sme sa tento mesiac na to opäť dali, tak sa začínam touto myšlienkou zaoberať. Ešte máme 2 mrazáčikov, tak stále zostávajú pokusy. Neviem, ako sa rozhodnem, ale možno to skúsime... Stratila som "niť" kto čo ako, tak mi napíšte, ako sa vám darí, ktorá je už tehu a tak...teším sa na správy o vás....

lucia2505
1. apr 2016

@lucianna1981 Ahoj tak drzim palce a vela energie do dalsieho pokusu. Ja za cinam 19 tt.

maminka1986
1. apr 2016

@lucianna1981 ahoj tak sa pekne pozitivne nalad a do toho 🙂 držim palčeky!!!!
ja mam buduci týždne termin tak už len čakám 🙂

vronni
1. apr 2016

@maminka1986 ahoj, tak ty uz mas termin buduci tyzden?? drzim palec.. 😎

koka231
1. apr 2016

Ahojte baby v stredu som mala ket 16dc a teraz 18dc ma neskutocne boli lavy vajecnik ako pri ovu je to normalne?

maminka1986
1. apr 2016

@vronni ahoj no veru ano 🙂))dakujem
@koka231 ano ajmna bolel ako pred ms to ťa može z utrogestanu

lucianna1981
6. apr 2016

@lucia2505 Tak to už máš skoro polovicu za sebou... bože, ako ten čas letí... držím veľmi palce... užívaj si to aj za nás... 🙂

lucianna1981
6. apr 2016

@maminka1986 Joooj, mojka, t ak to budem silno držať place! 🙂 A potom sa hneď pochvál svojím zlatúšikom. 🙂

maminka1986
6. apr 2016

@lucianna1981 dakujeem zajtra mam porod tak drž 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre