Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

pillabea
24. jan 2013

kočky, možno blbá otázka no predsa... v akom stave sa zmrazujú embrijká, teda hneď po oplodnení, alebo? mám 2 zmrazené embrijká, tie prvé mi dali po 3dňovej kultivácii, no nepýtala som sa, kedy sa zmrazujú tie čo nám zostali... sú zmrazené hneď po oplodnení alebo ich nechali tiež ešte kultivovať?

pet1308
24. jan 2013

@pillabea Ahoj, neviem, do ktorého centra chodíš, ale napr. v Heliose najčastejšie mrazia na 5.deň, ale za túto predĺženú kultiváciu sa pripláca, takže vieme určite, že všetky embryjka boli zmrazené až na 5.deň, inak mrazia na 3.deň, ale pokiaľ ti prvé zmrazili na 3.deň, tak si myslím, že určite aj tie ostatné, keďže ťa neinformovali o nejakej zmene. A taktiež by nemalo asi zmysel mraziť embryjká hneď po oplodnení, lebo až kultiváciou sa zistí, či sa začnú deliť a budú životaschopné.

cucoriedkacucoriedka
26. jan 2013

@siinda ahoj....ako sa cítiš? 🙂

siinda
26. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoh,,no nic moc dnes som 5-ty den tak som nevydržala a sprevila si test a nic,,ale uplne nič..tak už sa spolieham len na to,,že je moc skoro a testovat budem až v pondelok..ale je to trapenie,,už eni neviem či po neuspechu budem vladat dalej,,no ale hlavne tebe držim palce ako pokračujete?

cucoriedkacucoriedka
27. jan 2013

@siinda moja, len to nevzdávaj...boli aj baby, čo nemali nič na teste a krv pozitívna...a je to ešte skoro....dúfam že to vyšlo. zatial na to nemysli..viem že sa to lahko hovorí.....
ja mam lieky doma, vo štvrtok picham decapeptyl a čakám menzes a začínam.
držím ti prsty, silno.

kuspitka
27. jan 2013

@siinda neboj moja este nic nie je stratene...

siinda
27. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem,,si zlata a dufam, že bude dobra uroda

evi80
27. jan 2013

@lola33
ahoj, som na tejto stránke nová, neviem, či ešte chodíš na forum. Chcela by som sa ta spýtat, ako si dopadla s tehotenstvom, či vám to vyšlo.Ja som 2x potratila, potom som bola na ET, nevyšlo to, traz som 13.den po KET, tak čakám...

evi80
27. jan 2013

Ahojte dievčatá! Ja som 13.den po KET, dnes by som mala dostat menzes, ale dufam, že ho nedostanem! Lenže už od dna transféru ma bolí bruško a stále cítim, akoby som ho mala dostat ...preto mám strach...Máte niekto podobné skušenosti?

cucoriedkacucoriedka
27. jan 2013

@evi80 skús si už urobiť test....čítala som tu párkrát, že tiež mali baby také pocity ako ty a bolo to tehotenstvo🙂 tak testni sa a budeš si istá

siinda
27. jan 2013

@evi80 asi sa ani netreba spoliehat na tie bolesti,,alebo príznaky a ukaždeho je to ine,,ale ja už by som určite robila test 🙂 a pokial mrcha neprisla je dobre

evi80
27. jan 2013

@siinda tak neprišla, ale už začínam špinit, takže už všetko vidím čierne...Test som si nechcela robit, lebo pred tým, ked som bola tehotná, pozitívny test mi vyšiel vždy len cca 2 týždne potom, čo mi neprišli mesiačky...V utorok idem na krv, tak už musím vyčkat, síce asi je to passé znovu.

evi80
27. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka tak neprišla, ale už začínam špinit, takže už všetko vidím čierne...Test som si nechcela robit, lebo pred tým, ked som bola tehotná, pozitívny test mi vyšiel vždy len cca 2 týždne potom, čo mi neprišli mesiačky...V utorok idem na krv, tak už musím vyčkat, síce asi je to passé znovu.

siinda
27. jan 2013

@evi80 nerozumiem ,dva týzdne ti neprisla mrcha a amala si poz. test? a potom co? inak aj to spinenie nemusi byt nic,,aj ked si tehu v obdobiach menstr. možeš špiniť aj cele tehotenstvo,,raz sa nam to musi podarit,,no nie?

evi80
27. jan 2013

musí a basta 🙂 Vieš, ja som už 2x bola tehotná, ale som potratila. A v tých prípadoch, ked som zostala tehotná -vtedy ešte prirodzene a nie umele, tak mi meškal menzes, ale až po dvoch týždnoh meškania sa mi objavili 2 čiarky na testíku, do vtedy to bolo negatívne. Tak teraz som po Ket-u 13.den, t.j. 18.den "tehotenstva", pretože Blastocizma bola 5dnová -vymrazená. No a preto som si test na tehotenstvo nespravila, lebo si myslím, že je to zbytočné zatial, skoré. Takže normálne dnes by sa mi mali dostavit mesiačky, ale zatial nič, len špiním, mám bolesti brucha...Takže mám nervy, či to vyšlo, alebo nie 😖

evi80
27. jan 2013

@siinda musí a basta emoticon Vieš, ja som už 2x bola tehotná, ale som potratila. A v tých prípadoch, ked som zostala tehotná -vtedy ešte prirodzene a nie umele, tak mi meškal menzes, ale až po dvoch týždnoh meškania sa mi objavili 2 čiarky na testíku, do vtedy to bolo negatívne. Tak teraz som po Ket-u 13.den, t.j. 18.den "tehotenstva", pretože Blastocizma bola 5dnová -vymrazená. No a preto som si test na tehotenstvo nespravila, lebo si myslím, že je to zbytočné zatial, skoré. Takže normálne dnes by sa mi mali dostavit mesiačky, ale zatial nič, len špiním, mám bolesti brucha...Takže mám nervy, či to vyšlo, alebo nie emoticon

cucoriedkacucoriedka
27. jan 2013

@evi80 len sa nestresuj, viem že je to veľmi tazké, ale vydrž do urotka..tak ako siinda napísala, špinenie môžu mať baby v prvých troch, štyroch mesiacoch...tak držím silno prsty a príd sa v utorok pochváliť🙂 s pozitívnym testom.

evi80
27. jan 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem ti, napíšem ako to dopadlo. Ja ti držím tiež palce, aby sa ti to podarilo!!!

cucoriedkacucoriedka
27. jan 2013

@evi80 dakujem🙂 a teším sa na dobrú správu od teba. ahoj🙂

siinda
27. jan 2013

@evi80 dakujem,,rano som mala riadnu depku tak ale už je lepsie,,naozaj netreba stresovat a robit skoro testy lebo človeka to tak odradi že sa upne žačne zmierovat že zase nič a pritom sa može ukazať niečo ine..ja som mala 2-dnove a neviem kolko bunkove ale tusim ak si dobre amatam 6...tak ty každým dnom ako nedostanes je dobre..

evi80
27. jan 2013

@siinda bud silná moja, nejako to treba vydžat a verit!!! človeka to stresuje a neide na to nemysliet, ale nemožeme to vzdat! Ja si už nepametám kolko bunkové, ani som to neriešlia, podla doktora sa vyvíjali krásne... Kolkáty si den?

siinda
27. jan 2013

@evi80 6-ty aj pri KET sa prvýden nerata? ale ja nejake bolesti ani pichanie a vlastne ani nič nepocitujem ako tu dievcence,,len chodim cikat a som trosku unavena ale to aj koli tomu že som taka usedena..dokonca ma už aj prsia pretali boliet,,ale vo štvrtok mam dostat mrchu,,tak hadam nepride,,vdaka koniku a podpore tu človek zacne znovu naberat nadej,,ty citis už nieco?

evi80
27. jan 2013

@siinda tak mne od začiatku pobolieva bruško, pár dní už viac, dnes som mala dostat menzes, zatial nič, len slabulinké špinenie...ale už pár hodín ani to nemám...Inak furt chodím na záchod a prsia ma neboleli vobec tento krát...Každopádne sa bude modlit, aby ti to vyšlo!!
Neviem teda ako sa to ráta, ja to rátam od dna oplodnenia vajíčka, boli zamrazené ako 5dnové - od 5.dna pokračujem -počítam, a tak mi to vychádza "18.den tehotenstva", ale neviem či som, pozajtra sa dozviem 😒

siinda
27. jan 2013

@evi80 ale ta obdivujem že netestujes,,ale pokial neni menzes je super,,mavas pravidelný?

evi80
27. jan 2013

@siinda nemám, programuju ma z liekmi 😀 -pretože beriem Prednison, preto emám pravidelné. Ale teraz beriem všelikaé lieky na to... Kam ty chodíš na IVF?

siinda
28. jan 2013

@evi80 ahoj ja chodim do Gyn fivu k Mudr. Harbulakovi a som si povedala že vyskusam ist este raz na IVF do Brna,,mozno sa to tam podar,,ale každopadne este dufam že sa to teraz podarilo v piato rano pojdem na krv ,,lebo chceme ist lyzovat a už aj horm. mám málo tak nebudem čakať do pondelka.

evi80
28. jan 2013

myslím si že v ČR maju vyspelejšie zdravotníctvo ako SK. Ja chodím tiež v Prahe, na Motol. Tak ti držím palce, aby to vyšlo!!!

mm13
28. jan 2013

ahojte ... aj mna od druheho dna pobolieva brusko ako pred mrchou dnes mam 8 den po et tak som zvedava ako to dopadne.... uz nech je 4.2. idem na krv ...drzim palceky vsetkym aby nam to vyslo 🙂

siinda
28. jan 2013

@mm13 ahoj ja som 7 den po KET a mna bolia akurat štandartne pesia ako pred mrchov,,inak ju mam dostat vo štvrtok a v pondelok idem na krv..ako si vydržala netestovat?

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2013

@evi80 no, je to asi tak, že ked sa to má podarit, tak sa to podarí aj v Hornej Dolnej🙂 moja kamarátka bola raz v Prahe, dvakrát v Brne a vieš kde im malinká vyšla? v Gynfive v Ba🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre