Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

lucianna1981
22. aug 2016

@sisikiki
Budem silno drzat palce. Nevzdavaj to! Mne to vyslo az na 4.krat. Ale vyslo a sme v krasnom 18tt. Drzim palce! Potom daj vediet. 😉

viki186
24. aug 2016

@lucianna1981 ahoj my budeme zacinat 22tt... cakame dievcatko,, tak dufam ze bude vsetko ok,,, a ty?

tuzba
25. aug 2016

Ahojte uzivali ste niektora pred KET utrogestan 3krat 4tabletky???nie je to nejako vela?

sisikiki
28. aug 2016

Ahoj, ja som mala 2x4tabletky/denne. Asi vedia preco Ti dali taku davku...

tuzba
29. aug 2016

@sisikiki dakujem za odpoved🙂

lucianna1981
30. aug 2016

@viki186 My končíme teraz 19tt a zatiaľ dr povedal tiež dievčatko...ale o 2 týždne nám to už vraj potvrdí na tisíc %. 🙂 Máte už aj meno?

viki186
1. sep 2016

@lucianna1981 ani nie.. Muzovi sa paci rebeka a mne mia.. A co vy mate meno?

tuzba
1. sep 2016

Ahojte baby 30.8.som bola na Ket..a od vcera ma pobolieva spodok brucha a pravy bok..aj ked chodim citim akoby som mala v bruchu kamen...mala ste niektora podobné pocity??

desza17
3. sep 2016

@tuzba ahoj...musim ti napisat😌lebo aj ja som bola 30.8.na ket a mala som podobne pocity.a este riadnu migrenu.drzim ti palceky nech to vyjde a drobec sa riadne zahryzkal.kedy mas ist na kontrolu?do akeho car chodis?

tuzba
3. sep 2016

@desza17 ahoj chodim do BA ISCARE..na kontrolu idem 13.9....tebe tiez drzim palce nech sa to podari...kam chodis do akeho centra?? 😉

desza17
3. sep 2016

@tuzba ja idem tiez na kontrolu 13.9.👍👍👍😌😌.ja chodim do Mt do Heliosu.et som nemala kvoli hroziacemu ohss.takze v dalsom cykle som bola na ket.ake si mala zatial priznaky?

tuzba
3. sep 2016

@desza17 no brucho uz pobolieva menej,nechuti mi jest,bolia ma kríže...a Ty? 🙂

desza17
6. sep 2016

Baby prosim vas je este nadej ak som po ket skusila testnut 6.dpt poobede a 7.dpt rano a ciarka je le duch ktory netmavne..mam nechat tomu cas a skusit napr.na 10.dpt?dakujem

lucianna1981
6. sep 2016

@viki186 Akosi ešte čakáme na to pohlavie...alebo čo. Ešte sme sa nejako nezamýšľali... Ale po sone už asi začneme. Idem bud.utorok a má mi povedať aj pohlavie, tak potom to už asi začneme zvažovať.

lucianna1981
6. sep 2016

@desza17 Moja kamoška mala ducha na 7 den po KET:.. takže trpezlivosť. V týchto prvých dňoch to len veľmi pomaly silnie... Skús naozaj o pár dní... 10 a 12 deň a tam už iste zosilnie. Veľmi držím palce. Ja som mala ducha až na 9 deň a potom začal silnieť...takže sa začni pomaly tešiť... Lebo aj slabý duch je väčšia nádej ako snehobiely test... 🙂

desza17
6. sep 2016

@lucianna1981 ďakujem za povzbudenie...skusim to trochu vypustit z hlavy a testnem az cez vikend.mala si aj ty bolesti v podbrusku ako pred ms?to ma tiez mata.inak tebe gratulujem💕

kikus48
6. sep 2016

@desza17 ahoj, testujes sa velmi skoro. Ja som cakala dvojky a test som si robila az 11 den, ale vobec nebol silny. Silnel velmi pomaly, potom som si testiky robila este dlho. Pockaj aspon 2 dni, i ked je to tazke. Mala si pichnuty aj pregnyl ? Ak ano tak to moze byt aj z toho. Ak nie, tak to je na dobrej ceste.

kikus48
6. sep 2016

@desza17 vidim ze si po ket, takze pregnyl nebol podany, vydrz, podla mna si tehu, len pockaj 2 dni, fakt tie testy nesilneju rychlo.

desza17
6. sep 2016

@kikus48 dakujem za povzbudenie..mna len sklamalo ze miesto tmavnutia bol bledsi.vcera som testovala na obed a dnes rano.nejdem to uz pokusat do piatku.ani som radsej testy nekupila.a kolko dnovy cyklus si mavala?kolko dni do ms si si robila ten test?a myslis ze bolesti ako pred ms su ok?dakujem

kikus48
6. sep 2016

@desza17 ja som 11 den zacala krvacat, tak som preto som s placom robila test, momentalne mam 2 t do porodu, i ked o jedno z dvojiciek som prisla. Tie testy budu silnejsie. Len naozaj je to hrozne skoro.

kikus48
6. sep 2016

@desza17 ono tehotenstvo ma naucilo ze nic nebude skor: ani test, ani srdiecko ani pohyby. Vsetko bude presne v urceny cas. Tak sa nestresuj. Uvidis ake to je zazrazne ze sa zacne tvorit drobna niekolko milimetrova struktura ktora bude presne na den velka (ani mensia ani vacsia) - aspon prve tyzdne. Embryo ma teraz dost prace s uhniezdovanim a az potom sa bude tvorit hcg dostatocne. A tiez tehotenske testy sa robia z ranneho mocu, ked je koncentracia hcg najvyssia.

desza17
6. sep 2016

@kikus48 to mi je uprimne luto..presla si si tiez tazkou cestou.a mas dievcatko alebo chlapceka?

desza17
6. sep 2016

@kikus48 a preco si zacala krvacat v 11.dpt?na kontrole prvej si mala ake hcg?pekne si to vsetko napisala..vsetko chce svoj cas a trpezlivost..dakujem.

desza17
6. sep 2016

@desza17 oprava...budes mat😉

kikus48
6. sep 2016

@desza17 dievcatko bude 🙂 Osobne si myslim ze som krvacala koli zlemu uhniezdovaniu jedneho embrya, bolo prilis nizko. Krvacala/spinila som do 8tt, potom mu prestalo byt srdiecko a preslo to. Ale mala som aj ektropium. Lekari na presny dovod krvacania neprisli, kazdy hovoril nieco ine. Skus sa nestresovat, nepisem ti aby si myslela pozitívne lebo tuto frazu neznasam. Jedine co vies pre babo urobit je ukludnit sa a byt v pohode (i ked lahsie sa to pise ako naozaj da splnit, mne to vela krat nevyslo). Keby mal byt test pozitivny na 6. den tak ta predsa zavolaju na krv skor. A nie 12. - 14. den. Mrazacikom to proste trva a tvoj vyzera ze sa snazi 🙂

desza17
6. sep 2016

@kikus48 snaži drobčurik moj..tak mu veriiim.nevies ci moze hlava bolet aj tym ze sa zvysuje hcg?

kikus48
6. sep 2016

@desza17 no ja som sa raz v noci zobudila na taku migrenu ze som az vracala. Bolo to presne v case uhniezdnenia. Myslela som si ze si to nahovaram, ale znama mala to iste rovnako v case uhniezdnenia, uz som je hovorila ze isto bude tehotna a bola 🙂 Ja fakt migreny inak nemavam.

desza17
6. sep 2016

@kikus48 ani ja..bolo to druhy den od ket...zobudila som sa rano o 3na nenormalnu migrenu..vracala som..no priserne daco.tiez mi jedna baba pisala ze taketo daco mala pri uhniezdovani..to by bolo uzasnee.tyzden som mala s hlavou pokoj a dnes zas..ale uz nie migrena len ma boli v spankoch hlava ale este sa to da vydrzat.potrela som si alpou spanky..ale nezabera.

kikus48
6. sep 2016

@desza17 skus studeny obklad

desza17
7. sep 2016

@kikus48 ahoj ako sa citis?ja uz dnes konecne ok😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre