Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

sasenka6
11. apr 2017

@ckatka aha tak asi bola medzi A a B. Ďakujem za odpoved 🙂
Držím palce! Koľko si po tranfere ??

ckatka
18. apr 2017

@sasenka6 týždeň 😊

ckatka
18. apr 2017

Baby, prosím vás...co ste po KET, aké dávky akých progesteronov ste brali? Boli ste v pohode? Ja mam crinone a len by som spala...

mkatkam
19. apr 2017

@ckatka cauko v gynfive po ket 3* denne 200mg utrogestan/progesterón...veru nebola som ospala...Akurát má pár dní boleli prsia...Možno sa ti chce späť z tohto super počasia;) a možno si tehu🙂

montrojruza
19. apr 2017

@ckatka ahoj, beriem utrogestan 100 mg na obed, a ano obcas sa mi po nom chce spat : )

glopsa
19. apr 2017

@ckatka ahoj, ja picham prolutex a beriem 400 mg progesteron

sasenka6
19. apr 2017

@ckatka ja som brala 3 krát denne 2 tbl (200mg) utrogestanu a nechcelo sa mi spat 🙂

sweeti
21. apr 2017

Zienky prepacte mozno trocha od veci ale rada by som sa opytala mamiciek ktore mali 1.dieta cez IVF a 2.dieta cez KET co sa zmrazovali z IVF. . . deticky mate toho isteho pohlavia?

bella1303
21. apr 2017

Ahojte ako ste brali estrofen pred ket?mne dr kazala kazdy den od 1dna cyklu 3 krat denne.len co si pamätam pred rokom to bolo inak.

jarika22
30. apr 2017

@sasenka6 ja tiez v kuse spim

jarika22
1. máj 2017

@sasenka6 hatchujuca je vyssie stadium

gayano
7. máj 2017

Baby ahojte ☺. Mam otazku - urcite to tu niekde na tych x stranach je, ale nechce z mi to hladat ☺.Ako sa rata DPT - prvy den je v den KET/ET, alebo sa prvy den rata az ten dalsi po KET/ET? Dufam, ze to nebolo moc nezrozumitelne 🙄 diky

mkatkam
7. máj 2017

@gayano cauko ráta sa to až od toho ďalšieho dňa po vklade.Teda nie ten deň, keď vkladali.

gayano
7. máj 2017

@mkatkam vdaka 😊

bella1303
9. jún 2017

Baby mali ste niektora test po Ket po pk na 8 den negativny test ale krv bola na 14 den pozitivna?

ina666
18. aug 2017

dnesni testik 3 dni zo mrski anevdtzala som to ta ide za vani co ajak vidite tam neco ci ta sa daco risuje

ina666
18. aug 2017
ina666
18. aug 2017
mlenna15
28. aug 2017

Baby na kolky deň sa robí Ket?približne?

sofia1
28. aug 2017
adka2891
28. aug 2017

@mlenna15 najprv kontrola na 12-14 DEŇ podľa dĺžky cyklu a potom ti dr. Povie kedy bude vklad ja som bola na ket 16deň cyklu

rokina13
28. aug 2017

@sofia1 fakt si mala 9.den cyklu? Ja som mala 23. den, ale zvycajne je KET den OVU plus pocet dni kolkodnove embrya si mala. U mna teda 18.den cyklu bola ovulacia a mala som 5 dnove embrya.

sofia1
28. aug 2017

@rokina13 tiez 5 dn.emryjko som dostala,presbe na 9ty den pekne 2 ciarky....a už cakam ked ma to chyti a letim do porodn.

mlenna15
29. aug 2017

@sofia1 fuuha tak mne nehrozí na 9ty lebo mám kontrolu ultrazvuku na 11deň !

mlenna15
29. aug 2017

@adka2891 ďakujem 🙂Inak chcem sa spýtať pichali ste si aj injekcie pred Ket ?lebo ja mam injekciu 2dni pred Ket (progesteron pharlon 500mg) a ak sa zadari, tak kazdy týždeň jednu injekciu na 3mesiace

adka2891
29. aug 2017

@mlenna15 nie ale od sona na 12deň si dávam progesteron dva krát denne

babatkoo
2. sep 2017

Ahojte. Dnes som mala KET na 19 DC. Embryologicka povedala ze obe prezili ale su mensej kvality. Ze z embryok odumreli nejake bunky. Som z toho smutna :( ale velmi im verim, ze to preziju a budu pekne rast a spravne sa vyvijat. Mali ste vklad menej kvalitnych embryi s pozitivnym zaverom? 🙂

mlenna15
4. sep 2017

@babatkoo ahoj tak toto aj mňa zaujíma lebo mám dve blastocysty jedna B4cc a druhá B6bc. Nerozumiem sa dáko tomu ale pozerala som na internete že sú menšej kvality !akej si mala ty kvality?myslím B4 alebo B6 ?A ešte by som sa ťa chcela spýtať koľko má mať endometrium na vklad ?mňa to čaká na druhý týždeň 🙂

babatkoo
4. sep 2017

@mlenna15 ahoj tak oznacenie kvality vobec neviem. Nepovedali mi a ai v papieroch nebolo. Bola som z toho paf ani som sa nepytala. Iba som sa spytala ze ak sa chytia ci mozu byt postihnute. A to pobedala ze v ziadnom pripade to neovplni zdravie. Ze embryjko ma tu silu ze odumrete bunky velmi rychlo nahradi. Napriklad pri genetickych testoch pred vkladom sa tiez odoberaju bunky embryijka a skuma sa ci prenasaju choroby. A tiez je to v poriadku a dalej su vlozene do maternice. Na poslednej kontrole som mala 12.5 vysku sliznice.

mlenna15
7. sep 2017

@babatkoo ahoj ďakujem za odpoveď !Inak dnes som bola na ultrazvuku, sliznica má 6mm, niečo vravela že krásne tri vrstvy. Lenže potom mi volali že transfer embryjka bude 22septembra !!0 dva týždne !!Mne sa to zdá strašne ďaleko !je to normálne ?transfer na 25deň cyklu ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre