Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

siinda
30. jan 2013

@evi80 moja zlata,,možno..a kolký pokus mate? už nemate ani mrazačikov?

cukrik1581
30. jan 2013

ahojte baby ...mam bolesti vajecnikov tak obcasne take krce alebo ani neviem nazvat tuto bolest uz tyzden a pol mi meska menstruacia ....dnes som si spravila tehotensky test ktory mi vysiel pozitivny ...myslite ak si spravim dalsie dva ktore maam tak hned po sebe ze ako to bude co vyjde ...ci mam skusit az neskor napriklad zajtra ???

evi80
30. jan 2013

@cukrik1581 ak to máš pozítývny, tak ti gratulujem 🙂 si tehotná, nemusíš to ešte raz skontrolovat...možno za týžden, ale radšej chod ku gynekologovi, aby ti to on sám potvrdil

evi80
30. jan 2013

@siinda máme moja ešte 3, ale zatial to nemá zmysel skušat dalej, najprv mi musia dat doporiadku immunitu, a potom to skusime znovu

kuspitka
30. jan 2013

@siinda a test co robila si?

siinda
31. jan 2013

@evi80 a to trva pol roka? to je strasna doba,,ale mozno sa to podari aj prirodzene,,ci nehrozí´?

siinda
31. jan 2013

@kuspitka na osmi den som mala neg... apotom som si už nerobila, ale zajtra idem na krv tak sa uvidi,,dnes mam dostat mrchu a zatial nič🙂) a ty? robila?

kuspitka
31. jan 2013

@siinda ja mam stale pregnyl v sebe..

bondorova
31. jan 2013

Dobry den,chcela by som sa Vas na nieco opytat ženičky.Gynekologička mi diagnostikovala endometriozu,našťastie to nie je vážne.Mam len problem,že aj dva týždne farbim.Ale problem je ten,že by sme s priatelom chceli mať babo,ale on ma vazektomiu.Da sa pri takomto niecom umelo oplodniť?DAKUJEM PEJNE ZA ODPOVEDE. 🙂

kuspitka
31. jan 2013

@bondorova ahpj.tak podla mna mali by ste ist do centra.da sa vsetko.su aj darcovske spermie...oni ti povedia presne co treba.

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka ahoj kedy si dostala pregnyl???

kuspitka
31. jan 2013

@voskovka 19.1 som mala pregnyl okolo 18:00 mi ho dali.

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka a skusala si uz testovat?mala si potvrdenu ovulaciu?

kuspitka
31. jan 2013

@voskovka lekar povedal,ze folikul praskol a potom som isla na KET a dnes som 7den

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka ja som dostala 25.1 pregnyl...a neviem kedy skusit testnut

kuspitka
31. jan 2013

@voskovka ja mam stale dve a neviem ci je to pregnyl..

hadassah
31. jan 2013

@bondorova aj ja mám endometriozu, tiež špiním od ovulácie až do menzesu a vážne to určite je, pretože endometrióza spôsobuje neplodnosť a je dôvodom pre umelé oplodnenie. A to mám len mikroložiská v malej panve. Preto sme umelé aj absolvovali.
Raz som pozerala jeden dokument o neplodných pároch a tam jeden pán mal vazektómiu a absolvoval nejakú operáciu, kde sa mu snažili spojiť semenovody, nakoľko s novou partnerkou chceli dieťa. Lenže u nás sa asi také operácie nerobia. ☹

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka po 14tich dnoch myslis ze by to bol este pregnyl?

hadassah
31. jan 2013

@kuspitka podľa mňa to už pregnyl u teba nebude 😉

darazv
31. jan 2013

ahoj holky pregnyl alebo ovitrelle drži v tele ako u koho u mna to bolo 12 dní takze som mala // a o tehotenstvo sa vobec nejednalo...

kuspitka
31. jan 2013

@hadassah
@voskovka mne sa tie testy nezdaju ras slabne potom kus silnejsi.ja neviem 13den som od pregnylu.je to len duch ja uz neviem.spodok ma od transferu boli,ako keby som mala mms.

kuspitka
31. jan 2013

@hadassah robia MESA/TESA urobia rez a tam vyberu spermie zo semenkou mojmu muzovi to robili.

kuspitka
31. jan 2013

@darazv videla si tie ciarky pekne ci nie?

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka fuha no tak to som teda zvedava daj mi vediet potom do ip ako si dopadla...a kedy ides skusit zase testnut?

kuspitka
31. jan 2013

@voskovka neviem mozno zajtra ,aby dom vedela ci test dlabnd,alebo dtale je slaba

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka no ja sa chystam testnut na 10DPO a potom skusat co 2dni....uvidime dokedy bude pregnyl v moci

kuspitka
31. jan 2013

@voskovka skoda,ze som skor nezacala mohla som vediet,ci ho mam stale v sebe.ty si tiez bola na KET v riadnom cykle?

darazv
31. jan 2013

@kuspitka bol to krasny ukažkovy TT // ☹ ono treba vela vody pit aby sa rychlo vylučil pregnyl...

kuspitka
31. jan 2013

@darazv pijem od zaciatku 3l a caje..

kuspitka
31. jan 2013

@darazv to som nevedala,ze ked vela pijes dostanes von pregnyl..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre