Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

siinda
31. jan 2013

@kuspitka a to čo znamena? skreslí výsledok?

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka no ja som mala teraz prvykrat po polroku ovulaciu v kombinacii 2x denne clostil po dobu 5dni od 2dna menzesu a ked bol folik narasteny pichli mi pregnyl 5000j tak sa aj bojim ci testnut ci nie...hodim tu test aky som mala na 4den po pregnyle....chystam sa testnut zajtra rano ci ciarka slabne....

voskovka
31. jan 2013

toto bol test na 4den zajtra som 8my den tak testnem ci slabne.

darazv
31. jan 2013

@kuspitka no to som nevedala ani ja ,ono sa to dá ešte zistit tak ze ak napriklad si mala ducha a odva dni bola ciarka silnejsia tak pregnyl to logicky uz nieje...proste hlsvné je či ti druha ciarka síli a vzdy testikovat obden.prajem ti aby to nebol pregnyl 😉

kuspitka
31. jan 2013

@voskovka ja mam kus slabsi test...

kuspitka
31. jan 2013

@darazv ja som testla 5den a 7den dnes ani neviem ci slabne.ked je to suchsie taj je to slabe.

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka no ak si tehu malo by to byt silnejsie ako napr. 2dni pred ....lebo hcg sa dvojnasobne zvysuje takze odloz si ten test a potom ak testnes o 2dni skus porovnat ci silnie ci nie...ak je rovnaky tak asi to bude pregnyl ak silnie si tehu

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka tak skus zase v sobotu....testujes rovnakymi znackami?

kuspitka
31. jan 2013

kuk.ano mam rovnake

kuspitka
31. jan 2013

@voskovka
@darazv kuk dievcata

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka no mne zobrazuje iba ten 5ty den na tom druhom snazim moc moc ostrit....

kuspitka
31. jan 2013

@voskovka uvidim zajtra co to povie..

darazv
31. jan 2013

@kuspitka aj mne pride ze ten piaty je silnejší jak siedmy 😒 ale pozor vela zien mali TT // napriklad na 8-10-12 alebo az 14 den po transferu ...

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka som zvedava daj vediet a hod sem foto....

kuspitka
31. jan 2013

@darazv
@voskovka 5 den som este mala pregnyl .uvidim zajtra,ako bude.som zvedava aj na tvoj test...
Mali ste aj nejake bolesti?mna boli spodok ,obcas prsia a krize

darazv
31. jan 2013

@kuspitka ja mam za sebou neuspesne 1IVF - 5 transferov a 2ivf neriešim snažime sa prirodzene...

voskovka
31. jan 2013

@kuspitka no ja som mala tak bolestivu ovu ze este nikdy som taku nemala....to bolo v sobotu a v pondelok poobede mi doktorka potvrdila prasknuty folikul tak som aj ja zvedava buduci tyzden bude velmi zaujimavy.... a dozviem sa co a ako.

evi80
31. jan 2013

@siinda neviem moja, musíme sa chránit, takže nehrozí. Koli alergii na špermata. Preto beriem prednison, ale už ho beriem vyše roka, a pretro už neučinkuje, treba ho vysadit, počkat a potom ho budem brat znova. Na výsledky sa čaká 3mesiace, a nečakám, že ich budem mat dobré. A potom začnem brat ten Prednison a až budu zase dobré výsledky, len potom budem moct íst na další KET.

mm13
31. jan 2013

Dakujem za srdiecko... ))) 😉

basenkamasenka
31. jan 2013

Baby tak som sa tiez dnes testla 7 den po Ket. Pregnyl ani nic podobne mi nepichali.Testik pozitivny!! 🙂 Na krv idem presne o tyzden tak snad sa to bude dobre vyvijat. Drzim palce nam vsetkym sa to tentokrat podarilo!

kuspitka
1. feb 2013

@voskovka no co moja,aky je test?

voskovka
1. feb 2013

@kuspitka taka slaba ciarka ktoru vidim iba ja na svetle a fotakom sa neda odfotit lebo ked to skusim tak ten test vyzera negativny ani muz tam nic nevidel-podla neho.... no nic kazdopadne foto tu nejdem davat ked tam nic nevidno-lebo mne sa tam vidi ale musim strasne tocit na svetlo...a testujem zase v pondelok....

kuspitka
1. feb 2013

@voskovka tak super moja.ja som robila test je tam // ,ale ked odfotim tak to poriadne nevidiet.vidi ju ajmoj muz len fotak nie..

voskovka
1. feb 2013

@kuspitka a kedy ides skusit znova? 😕

kuspitka
1. feb 2013

@voskovka neviem moja,
Manzel videl na teste dve ,ale fotak nie

siinda
1. feb 2013

@evi80 a ja placem..no tak tvrdý boj..ale ked bude dobojovane príde odmena a tá príde,,

pet1308
1. feb 2013

@basenkamasenka Gratulujeeem 🙂 a testovala si s tým ružovým Rapiclear?

pet1308
1. feb 2013

@kuspitka Gratulujem 🙂 určite bude čiaročka silnieť 😉

kuspitka
1. feb 2013

@pet1308 uvidime moja ,ja sa este netesim tolko..

pet1308
1. feb 2013

@kuspitka to ťa chápem moja, ja sa ešte aj teraz bojím tešiť a ani sme to s manželom ešte nikomu nepovedali, až keď bude všetko v poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre