Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

jirinkas
3. feb 2009

Ahoj, vydžela jsem netestovat, až když se mi to tom v noci zdálo, tak jsem to riskla 🙂 Bylo to 14den po KET, zaváděli mi 3denní embrya. Na testu byla slaboučká čárka, která sílila.
Ale podle mě je to hodně individuální - v jakém stádiu ti embrya zavedli, jak reaguješ na hormonální změny atd. Tak hodně štěstí a trpělivosti ři čekání! 🙂

syl80
autor
3. feb 2009

a kolko bunkove embryjka ti davali?
vidim ze sa uchytilo 1 z 3 😉 gratulujem

jirinkas
3. feb 2009

nene já to napsala blbě, dávali mi 2, stará byla 3 dny, buněk moc,skoro morulky 🙂

kaca17
3. feb 2009

Ahoj, já měla // za 12 dní. Dávali mi po 4 dnech kultivace. Taky záleží kdy se píchnul pregnyl. Tak vydrž aspon do toho 12 dne a at jsou //.

jmisa
3. feb 2009

Já testovala asi 13 den po KET, den transferu nepočítám, čárka byla tlustá, ale čekala jsem dvojčátka.

ikke
22. mar 2009

kapunka • snž • Dnes o 12:30
ahojky jsem dnes 10den po KET dvoudenních -4 bunečných embryí a je tam / ☹
kdy jste objevily // po KETU a s jak starými embryi??
děkuju,,jsem zoufalá,byl to náš třetí pokus... 😠

steffi77 • snž • Dnes o 13:09
Kapunko, ja mela slabouckou carecku 9 den po KETu a to mi zavadeli 5ti denni embryjka. Bohuzel to skoncilo biochem tehu.
Jeste vydrz, treba se jeste // vyloupnou...

kapunka • snž • Dnes o 14:14
steffi..dekuju....tobě držím palečky na příště 😀

kapunka • snž • Dnes o 15:57
☹ poradí mi ještě někdo prosím??

hava77
22. mar 2009

ahojte ja som mala zavadzane 5-dnove embryjko a na 9 den som mala "ducha" a na 12 den trosku silnejsie // 🙂

kalka
22. mar 2009

Ahojky.. já jsme dnes 16 den po KETu.. včera jsem měla test negativní.. takže si moc nadějí nedávám. Na netu jsem našla několik diskuzí a odpovědi přimo od doktorů.. že i tak není nic ztraceno, že se můžou dvě // objevit po KETu i třeba až 20 den. V CARu kam chodím, tak máme známou emryoložku a 10 den po KETu je opravdu hodně brzy na závěry... být tebou, tak se nenervuj a zkus to až za další čtyři dny.. 😉

kapunka
22. mar 2009

ahojte - moc dík za rady..zkusím to tedy ještě jednou pozdeji.. 😲

kacci
23. mar 2009

Syl, já jsem asi exot, testovala jsem poprvé už 5.den od KETu (vloženy dvě blastocysty) a // jsem tam už vykoukala!, 6. den je viděl už i manžel...čekáme dvojčátka

kat4
14. sep 2009

Ahojte, ja som dnes presne tyzden po KET a rano boli na teste // aj ked jedna slabucka a poobede rovnako. Zavadzali mi dve embryjka v stadiu expandovanej blastocysty. Myslite, ze to môže byť takto skoro uz vidiet na teste?

lola33
28. okt 2010

Ahojky všichni 🙂 ,můžu se přidat?Jsem dnes osmý den po druhém pokusu KET,jsou to opravdu nervy to čekání na //,ale zatím jsem ještě netestovala,snažím se vydržet......

bahara
28. okt 2010

@lola33 Ahoj Ja som testovala až na dvanásty deň a mala som test pozitívny no počula som,že by to malo ukázať už aj na 8-9 deň..no skús počkať aspoň na desiaty 🙂 😉 nedočkavec..no chápem ta.. 😀

lola33
28. okt 2010

@bahara děkuji moc za povzbuzení 🙂 🙂 🙂 budu se snažit vydržet do soboty to bude desátý den,tak to zkusím 😉

bahara
28. okt 2010

@lola33 🙂 len hlavne kľud a nestresuj 🙂 aj keď je to ťažké.Môžem sa spýtať?Ešte mám chaos trocha z tých skratiek aký je rozdiel medzi KET a ET?Nie je to to isté?

lola33
28. okt 2010

@bahara budu se snažit být v pohodě,i když nervičky pracují 😉 ET je transfer s čerstvými embryami a KET je trasfer ze zmraženými em. 🙂 🙂 🙂

bahara
28. okt 2010

@lola33 Nám to vyšlo na prvý krát a vložili mi len jedno tak práve mám o päť dní ďalšiu kontrolu pred sebou ale aj keď prvá dopadla dobre a srdiečko nám krásne bilo..ale ešte nebolo počuť aj tak sa bojím či je to stále o.ka 😒 toho sa asi už nezbavím toho strachu ☹
No každopádne sa cítim dobre čo je dobré znamenie 🙂 drž sa

kessinkaa
28. okt 2010

@syl80 já měla // 8 den,foto testu je v albumu.Nikdy dřív,jsem tak brzo netestovala 🙂

bahara
28. okt 2010

@lola33 Ahá?No tak ja som potom po ET 🙂 máme dievčatko a jedného snehuliačika v mrazáčiku 🙂 bála som sa dať si obe keď že z desiatich vajíčok ostali len dve embryá..a vkladali mi ju ako 5 dňovú 🙂

lola33
28. okt 2010

@bahara nám to poprvé vyšlo,dvojčátka,ale bohužel v 8tt zamlké těhu 😒 ,tak teď máme další pokus z mrazáčků,tak uvidíme,držím moc palečky,ať je vše tak jak má 🙂 🙂 🙂

bahara
28. okt 2010

@lola33 No?Veď tohoto sa strašne bojím ja..už som jeden zamĺknutý potrat mala ☹ aj keď sme bábätko splodili prirodzene no bojím sa toho..hm..dúfam,že to bude konečne dobré.. 😒 🙂 🙂

lola33
28. okt 2010

@bahara Určitě bude vše jak má 🙂 🙂 🙂 ,držím moc moc palečky 🙂 🙂 🙂 a budu se těšit na samé dobré zprávičky 🙂 🙂 🙂 hezký večer 😉

crca
28. okt 2010

Já jsem to testla už 7 den 😀 a byla tam slaboulinká a pak sílila a sílila až se vysílila na 1,5 roku dvou rarášků 😀 Měla jsem jedno 8 buněčné a jedno 6 buněčné a dávali mě je 3 den od rozmražení 😀

lola33
28. okt 2010

@crca tak to je super 🙂 🙂 🙂 ,moc gratuluji k dvojčátkům 🙂 🙂 🙂

lucavka
28. okt 2010

Ahojky holky. Já měla slabej stín už 5. den po ET. Ale měla jsem prodouženou kultivaci, takže prckovi bylo už pět dní. Dneska jsem ve 3+1tt. Osmého mě čeká ultrazvuk. To budu 4+5tt. Nevíte někdo jestli by už mohlo bít srdíčko? Já se bojím zamlklého těhu. I když HCG jsem měla poměrně vysoké. 13. den po ET bylo 783 a 20. den skoro 7400.
Všem držím moc palečky.

kessinkaa
28. okt 2010

@lucavka Taky ti držím palečky.Holky se ptaly na KET-to jsou mražáčky.Hcg máš vysoké,musíš věřit a nemyslet na zamlké,to můžeš mít i z Hcg 1000.Na srdíčko je brzo,to je tak 6,7 tt

crca
28. okt 2010

@lola33 Děkuju 😉 a všem držím palečky,taky jsem ze začátku pořád bojovala s krvácením a špiněním,ale vydrželo to,věřila jsem 😉 Měla jsem i jedno zamlklé těhu a hned se pak ujali (po 6 měsících) tihle cvrčci ale strašně jsem se bála 🤐 aby to zase nebylo zamlklé 😔 Je to boj,ale jednou se zadaří všem!!!! 😉 Nám to vyšlo po 5 letech a na 4 pokus(druhý Ket +2 Ety)Já měla ten 14 den po Ketu Hcg 800 a 20tý den přes 19000hcg 😀 Takže tfuj tfuj tfuj všem testovatelkám a držím palečky 😉

elana
29. okt 2010

@lucavka jsi o dva týdny víc, těhotenství se počítá od poslední menstruace, ne od stáří embryí, takže spíš 5+1 😉 srdíčko by mělo naskočit za týden až dva 😵

lola33
29. okt 2010

@kessinkaa Ahojky,jukla jsem do albumu,opravdu nádherná dálnička 🙂 🙂 🙂

meleri
29. okt 2010

6 den, ale veelmi slaboulenká čárečka skoro nebyla vidět..ale byla tam... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre