Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

smoulinka13
10. apr 2014

@zuzina1881 ahoj to ma mrzi ale psychika je najdolezitejsia, to je zaklad, ja som bola dnes u zenskeho a pytala som sa ho na jeho nazor ci vlozit jedno alebo dve, povedal ze on by si dal dve ze je vacdia sanca a riziko nie je take velke

zuzina1881
10. apr 2014

@smoulinka13 prave preto odkladame, kedze mame teraz tazke obdobie, do mesiaca sa to utrasie a bude ovela lepsie.. a zas sa budeme moct tesit 🙂 Som fakt zvedava, co ti na to v heliose povedia a ako to dopadne! 🙂

delfi75
10. apr 2014

@hunka děkuji moc🙂 také hodně štěstíčka...

smoulinka13
10. apr 2014

@zuzina1881 budu odhovarat to mi je jasne... Ale vsak uvidime ;)

tajas1
10. apr 2014

@sasa1983 dakujem velmi pekne za radu, zavolam do CAR-MT. A som zvedava ci to stihneme este tento mesiac, lebo zajtra mam 10 DC...papa

tajas1
10. apr 2014

@zuzina1881 nebudeme už na nic cakat, jednoducho tam pojdeme...a Tebe to teraz URCITE vyjde! Držme si všetky pršteky a určite sa to podarí---apríl a máj=zrod ŽIVOTA

merry1001
11. apr 2014

@tlucka
@mirka135
@catchulinecka Ako baby?Testovali ste?

catchulinecka
11. apr 2014

@merry1001 ahojky 🙂 tak já už jsem zkoušela, 9 a 10 den po ET a bílo bílo, už jsem to obrečela a smířila s tím, že mě holt teď štěstí nepotká 😔 doufám, že jednou ano... holky, vám moc, opravdu moc přeju, ať dopadnete lépe, budu vás sledovat 😉

merry1001
12. apr 2014

@catchulinecka ja som dnes tiez testovala,8my den po ket a rovnako ako u Teba ☹

mirka135
12. apr 2014

@merry1001 ja 10den a biele pole ...jedna ciarka :( 8den je este skoo

iwa27
12. apr 2014

ahojte baby mozem sa k vam pridat? v stredu som mala ket..

catchulinecka
12. apr 2014

@merry1001
@mirka135 ahojte hoky, tolik smůly tu být nemůže, ještě tomu věřte 😉 a jako já to fakt můžu zabalit. Dnes 12 den po ET a slabá čárka, která je viditelná, ale!!! začla jsem lehce špinit 🙂 Já už se tomu opravdu musím smát 🙂 Jsem to fakt případ, takže já už nedoufám, protože těch zklamání bylo dost.

merry1001
12. apr 2014

@catchulinecka a dnes si prvy krat testovala?Lahke krvacanie na zaciatku je caste, bude to dobre, ved test mas pozitivny.Kedy ides na krv?

merry1001
12. apr 2014

@mirka135 nieee, cakala som od Vas aspon pozitivne spravy ☹

merry1001
12. apr 2014

@catchulinecka pockaj pockaj, ty si mala 9ty a 10ty den bielo a dnes na 12ty dve ciarky?

catchulinecka
12. apr 2014

@merry1001 ano, ale jako tož to nejsou dvě čárky, to je prostě slabounká čárka, tady se tomu říká duch 🙂 jako to špinění mě fakt dorazilo, takže jako jasně, krev ukáže, ale prostě už nevěřím, už nechci další takové zklamání

merry1001
12. apr 2014

@catchulinecka ja viem, ze duch, ze sa nezjavia kolajnice zo dna na den . . .ale aj tak, prehladala som vsetky mozne stranky a nenasla som nikde taku info, ze mal niekto 8-9-10 test biely a ze zacal mat ducha az neskor. . .ak len trocha krvacas, tak si myslim, ze to je v poho . . .asi by si mala utros zacat jest miesto vkladania. . .kedy ides na krv? Do ktoreho centra chodis?

mirka135
12. apr 2014

@catchulinecka ale ved duch je super tojo spinenia sa vonec neboj a tez sa s toho ze si tehu

catchulinecka
12. apr 2014

@mirka135
@merry1001 holky jste moc hodné, fakt díky za takovou podporu 🙂 vážím si toho. Chodím do Reprofitu. Mám v papírech nonstop linku, která ovšem dnes byla vypnutá 😀 to je dobré že? no chtěla jsem se zeptat co s těma práškama...vysadit či počkat. No nedovolala jsem se.
A ty myslíš Mery, že bych ho teď měla polykat místo zavádět? To myslíš kvůli tomu špinění???
Moc díky!

hunka
12. apr 2014

@catchulinecka ahojky, vidim, ze sa bojis 😒 a ten duch je skvely..nehadz flintu do zita...ja som pred rokom na prvom ket mala test pozitivny..a dostala som v datume mrchy normalne mrchu a plakala som cely den..i ked nebolo to take silne ako zvycajne a na druhy den to preslo do spinenia...a dnes ma drobec 3 a pol mesiaca.. 😀 😀 😀 .takze hlavu hore 😎 a drzim palce, ides v pondelok na krv? my ano.ja som dnes tiez 12ty den po ket

catchulinecka
12. apr 2014

@hunka nekecej? tak to je super, ježišmarjá 😀 já snad holky kvůli vám ještě začnu věřit 😀
a áno, na krev taky v pondělí, ty to máš krásné, tak držím moc pěsti!!! a pak se určitě pochlub!!! 🙂

mirka135
12. apr 2014

@catchulinecka urcite lieky nevysadzaj ber ich dalej ale kedze spinis tak ich zapijaj racej..lie lieky sa beru az do 1trimestra pokial lekar neurci inak

merry1001
12. apr 2014

@catchulinecka urcite lieky nevysadzuj a mne lekar povedal, ze keby som zacala spinit, tak mam utros polikat, nie vkladat, lebo by to nemalo zmysel . . . Len neviem co ty vkladas, ci sa to moze aj jest, silno drzim palce,podla mna to vyzera dobre 😉 ukaz nam dusika 😅

catchulinecka
12. apr 2014

@mirka135
@merry1001 holky opravdu moc děkuji za podporu 🙂 jste zlaté!

merry1001
12. apr 2014

@catchulinecka zajtra sa chystas testovat, ci ciarka silnie?

vanda02
12. apr 2014

baby ako Vás tu čítam nedá mi zareagovať. Pred rokom som mala na 9. den po ET špinenie, ktoré začalo prechádzať do krvácania, tak som si urobila test. Boli tam 2 slabé čiarky. Išla som na krv, kým však prišli výsledky ja som vysadila utrogestan, lebo som myslela, že to nevyšlo a začala som normálne krvácať. Výsledky krvi ukázali tehu. Takže som si to sama zničila ☹(( Teraz ma čaká KET, tak som plne poučená ...

catchulinecka
12. apr 2014

@merry1001 já nevím, ale asi jo, chudák manžel nakoupil několik balení testů, protože nevěděl že jsou vždycky po dvou 😀 tak mám zásobičku, tak asi jo, podám zprávy 🙂 a od vás chci jen pozitivní!!!!!!! přece nemůžeme mít všechny smůlu ☹

catchulinecka
12. apr 2014

@vanda02 no nekecej???? tak to je tedy velice nepříjemné nedorozumění ☹ ach jo, stojí to tolik peněz a stejně jak vidím člověk nemá úplně stoprocentní informace...a já teda dnes vypnutý nonstop telefon do caru. Každopádně ti moc moc držím pěsti, ať tentokrát vydržíte 9 měsíců 🙂 🙂

mirka135
13. apr 2014

Babule a vam test na kolky den ukazal // ???

merry1001
13. apr 2014

@catchulinecka Tak ako dnes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre