Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

zuzina1881
22. mar 2014

@smoulinka13 este som sa zabudla spytat... mala si ket 2dni po mne, do ktoreho centra chodis?.. kedy sa chystas testovat? Ja som myslela, ze na 10. den. A mozno vydrzim a nebudem vobec.. aj ked pochybujem. 😀

smoulinka13
22. mar 2014

@zuzina1881 hej strvrok este utros bol....ja chodim do heliosu, testovat budem asi stredu aj ked je to skoro 🙂) ale nevadi testov mam dost 🙂

zuzina1881
22. mar 2014

V utorok! To je zvlastne, ze im takto vypadava zo siete, ked vedia, ze tam chodia zienky z heliosu pravidelne vyberat.. a teraz si davas co? Uz dufaston? Ten som ja nikdy nemala..

smoulinka13
22. mar 2014

@zuzina1881 no ze uz asi ani nebude :(( mam dufaston..to je v podstate to iste...ja som ho uz kedysi uzivala ked sme sa snazili prirodzene..tak hadam to je to iste 🙂)

zuzina1881
22. mar 2014

Ja som bola v dec.na ET, vtedy bol a v januari zas nie a tiez hovorili, ze uz ani nebude... tak neviem. Dufaston ma isto rovnake ucinky, tak neboj, vsetko bude ok! Ako sa citis? Ja mam od 2dna taky tlak a teplo v podbrusku a som strasne unavena, ale inak nic zvlastne.. po ET som na 7. den zacala krvacat, tak som zvedava, ako to bude teraz prebiehat.

smoulinka13
22. mar 2014

@zuzina1881 ja som od vcera dost unavena a mam tlaky v bruchu a mam ho take nafuknute ale to je zatial z liekov..uvidim co bude dalej 🙂) snad brucho uz bude len rast 9 mesiacov 🙂) ja som po ET nekrvacala len potom dosla mms

holubice.petra
22. mar 2014

@smoulinka13 prvni jsem delala sesty den a byl tam malinky pidi duch...od osmeho dne byl uz videt pekne...dnes jsem jedenacty den a viz foto 😉

smoulinka13
23. mar 2014

@holubice.petra jeeee gratulujem 🙂 krasny duch...ja som dnes 3. den po KET a je mi cudne, nespala som, krize ma bolia, tlaky v bruchu...snad jeto pozitivne znamenie..

ivec16
23. mar 2014

@holubice.petra gratulujeeeeeeem🙂

ivec16
23. mar 2014

@smoulinka13 urcite, musi byt ;) ja som stale citila nafuknute brusko, uz to trosku ustupuje alebo som si zvykla 🙂...

zuzina1881
23. mar 2014

@holubice.petra gratulujem, to je uzasne!!! Dufam, ze o par dni budem na tom rovnako 🙂 teraz som 5den po KET... ale obavam sa, mam take zvlastne pocity, obcas pichanie, inokedy tlak a teplo v podbrusku, tak neviem, ako dopadnem tentokrat! Kedze ty si pozitivna, mohla by si mi povedat, ako sa ty citis, aby som sa upokojila 🙂

dukokatka
23. mar 2014

@smoulinka13 brala si neake lieky pripravu pred ket,alebo teraz nieco este beries?

holubice.petra
23. mar 2014

@zuzina1881 citim se tak nejak normalne 😉 obcas me boli bricho nebo mam navaly horka ale to spis pripisuji praskum co beru..prednison, etrofen a utrogestan...

zuzina1881
23. mar 2014

@holubice.petra ja mam len utrogestan. Tak mi ostava fakt len cakat, lebo tak to mam aj ja... obcas uplne zabudnem, ze som po KET, lebo sa citim uplne bez akychkolvek priznakov, inokedy mam pocit ako pred menstruaciou, potom zas to teplo.... 😀 esteze chodim do prace a tam nemam cas sa sledovat! 😀

chorucka
23. mar 2014

Ahojte Ja som dnes 7den po KET a uz od 3dna špiním tak slabucko hnedo a sem tam bolest ako na mrchu a dnes test biely ☹

lenka27
23. mar 2014

@chorucka tak to špinění může být I zahnizďování, já to tak měla u obou dětí a test bych zkusila jiné značky

chorucka
23. mar 2014

@lenka27 skusim testovat este vo stvrtok a potom az 31.3 ja som po ET zacala spinit na 6den po ET a na 10den som dostala mrchu Po 1Ket som zacala tiez spinit na 6den po Ket a rchu som dostala az na 12den po Ket tak som zvedava co bude teraz.

smoulinka13
23. mar 2014

@dukokatka ahoj ja som brala utrogestan 5 dni pred KET a kvoli sliznici aj estrimax 6 dni pred. a po KET aj utrogestan aj estrimax tiez stale 🙂

lenka27
23. mar 2014

@chorucka no já špinila vždy 9 až 11 den po ET a vždy to z toho byl zázrak 🙂 tak ještě neházej flintu do žita

zuzina1881
25. mar 2014

@smoulinka13 ahoj, ako sa dari? Nieco nove? Ja mam brucho z utrosa nafuknute ako melon, kolegyna, je v stvrtom mesiaci a smeje sa, ze mam skoro take ako ona! Vklad som mala presne pred tyzdnom a beriem ako uspech to, ze zatial nekrvacam... po ET som uz o takomto case vedela, ze to nevyslo! Este dva dni a testnem, neviem sa dockat! 🙂

smoulinka13
25. mar 2014

@zuzina1881 ahok brucho mam aj ja velke xixi 🙂 ja som 4 dni po ket len mam take krce ako pred mms inac ziadne ine priznaky. Daj vediet ked budes testovat!!! Drzim palce

smoulinka13
29. mar 2014

baby zistovali ste niektore tehotenstvo pomocou ovu testov?

merry1001
5. apr 2014

Niekto po KET, co caka na vysledok?

catchulinecka
5. apr 2014

@merry1001 já jsem od ET 5 den...to se nepočítá na stejno ET a KET?

merry1001
5. apr 2014

@catchulinecka pocita, pocitas aj den vkladu?Prvy ET?

mirka135
5. apr 2014

@merry1001 jaaaa

merry1001
5. apr 2014

@mirka135 kedy si mala vklad?Kde do centra chodis?

sasa1983
5. apr 2014

čafte, ja som tiež po KET, RF Brno...Dnes 8smy deň, som nervózna, už niekoľko dní mám bolesti a kŕče v podbrušku, mala som aj bolestivé prsia, normálne som si myslela, že už menezes.. Tak neviem..Saša

mirka135
5. apr 2014

@merry1001 GF 31.3 a ty?

mirka135
5. apr 2014

@sasa1983 to uz by ti mohol testik ukazat neskusala si? Myslim ze 9 den uz ukaze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre