Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

lucianna1981
12. dec 2015

@mishka27 Dufam,ze nam to tak spolocne vyjde... Ja pojdem na sono az v piatok...

linda10
12. dec 2015

@majka15majka Ahoj mozem sa spytat si po ket?A mas aj nejake priznaky ci?

majka15majka
13. dec 2015

@linda10 ano som po ket...no zatial ziadne kedze som len 2 den po 😊 a ty si ako na tom?

linda10
13. dec 2015

@majka15majka tak ja uz zajtra idem na krv ale po cely cas som nemala ziadne priznaky a 11den som si aj test spravila a bol snehobiely som si ista ze nic stoho :(

lucianna1981
14. dec 2015

@linda10 Tak ako krv? Uz mas vysledky? Drzim silno palce!

linda10
14. dec 2015

@lucianna1981 Ahoj tak bohuzial negativne tak ako som to aj citila :( dufam ze aspon ty budes uspesna

mishka27
14. dec 2015

@lucianna1981 tak uz som.bola na sono.Vklad mam 21veho... som plná očakavania.tešim sa aj sa hrozne bojím.. prvy ket som brala ako samozrejmost .. a 😢
Tak tento posledny pokus uz tak brat urcite mebudem..

lucianna1981
16. dec 2015

@linda10 To ma velmi mrzi..poznam ten sklamany pocit..zazila som ho uz velakrat... Hlavku hore. Ja idem v piatok na sono a snad este tento rok uskutocnime vklad...

lucianna1981
16. dec 2015

@mishka27 Neboj nic! Treba sa naladit pozitivne. Lekar mi velmi prizvukoval, ze psychika je velmi dolezita. Idu Vianoce,tak to bude vianocny zazrak...ja idem len v piatok n sono,tak potom budem vediet,ako s vkladom.

linda10
16. dec 2015

@lucianna1981 Dakujem.A tebe drzim palceky aby sa to podarilo 🙂

lucianna1981
17. dec 2015

@linda10 Dakujem! Si zlata.. Aj Tebe nech sa coskoro splni ten vytuzeny sen! 🙂

mishka27
18. dec 2015

@lucianna1981 daj vediet ako si dopadla dnes na sone ☺ a ci vklad bude este tento rok. Drzím palčeky

ckatka
18. dec 2015

testujem...10DPO, 7 dni po ET... dusik na teste...snad uz to nie je pregnyl...

lucianna1981
18. dec 2015

@mishka27 Na sone ok. Ale vajicko este neprasklo. Neviem sa dovolat do Heliosu,tak este musim skusat a uvidim,co mi povedia. Dam vediet...

lucianna1981
18. dec 2015

@ckatka Velmi drzim palce! Daj potom vediet, aby si nas vsetky povzbudila... 🙂

mishka27
18. dec 2015

@lucianna1981 ahaaa ty chodis do Heliosu.Ja do Iscare .. Prvy krat to smalou vyšlo hned.No tieto mrazačiky su uz asi zložitejšie. Ked budes vediet viac. Daj vediet... Ja budem informovat ako sa budem citit aj ked to neskutočne čakanie na urobenie si testu... joooooj

lucianna1981
21. dec 2015

@mishka27 Tak ako? Nieco nove? Ja idem na vklad v stredu. Tak sa tesim, ze to stihame do Vianoc. A uz len nevh duch Vianoc zasiahne a podari sa to. 😉

mishka27
22. dec 2015

@lucianna1981 Tak mam zatym ☺ tesim sa ze to stihaš do vianoc supeeeer. Uz len teda pockat cca do 2.1. A urobit si test... a dufat zw bude pozitivny... ale to uvidim uz koncom roka ked budu mat prist moje dni... snaď nepridu.Držim nam palceeeee

lucianna1981
26. dec 2015

@mishka27 Tak to je super! 😉 Aj ja mam za tym. Som 3.den po KET a uz len cakat a vydrzat. A uvidime. Tak snad to budu vianocne darceky. 😉

mishka27
27. dec 2015

@lucianna1981 ano len to čakánieeee juj ale verim ja tomu ze to uz vijde..napís ako sa cítiš..mna boli spodok len sa modlim aby neprisly moje dni ktore mali dorazit 30.12. A test budem robit asi az 3.1. A ty?
Drzím nam palceee

hennka2
27. dec 2015

@lucianna1981 ... drzim silno, silno palce, informuj nas, skus mysliet pozitivne, aj ked je to obcas velmi tazke, skus zamestnat mozog a telo, a vela sa modli <3

lucianna1981
27. dec 2015

@mishka27
My sme na sviatky odcestovaní, takze nemam cas na to mysliet a to je dobre. Aj ked obcas sa zamyslim,ale nejako skor negativne. Nemam ziadne fyzicke pocity, sem-tam ma trochu picha, ale to si myslim bude tym,co cez sviatky jeme ..tak neviem. Horsie to bude,ked pridem domov. Dovolenku mam az do 8.1. tak bude narocne to cakanie... Ale snad to vydrzime. 😉

lucianna1981
27. dec 2015

@hennka2
Pracujem na tom, a zatial sa mi dari...no neviem, dokedy mi to vydrzi. Lebo ako sa poznam, budem netrpezliva... 😉

linda10
29. dec 2015

Ahojte baby mam taku otazku.Ja som sice mala teraz KET neuspesny.Ale napriek tomu skusame s priatelom pocat babatko.Ja ale ked som mala KET som musela pichat fraxiparine 0,4ku.No a chcem sa spytat ze takto ked skusame je mozne ze by sa podarilo ked nepicham fraxiparine nema stym niekto skusenost?Viete mi poradit?Dakujem emoticon

maminka1986
29. dec 2015

@mishka27 ja chcem dodať že skor vycjádzaju KETy ako ET neviem prečo je to tak ale mne to tak vyšlo na prvý krát lebo ET sme museli odložit a vyšiel KET kamoške a znamej tiež vyšli KETy a nie ET 🙂 neviem ale asi zaleži aj od kvality embryjka aj maternice tak vam držim palce baby

mishka27
30. dec 2015

@lucianna1981
@maminka1986 ahojte nooo tak uz začinam zas pochybovat 😕 dnes som mala mat svoje dni a uz aj zacinam zas špinit 😕😕 ach bože zeby nam nevyšiel ani tento posledny pokus? To snáď nie... som smutná 😢

maminka1986
30. dec 2015

@mishka27 špinenei ešte nič nezmanená neboj!!! aj aj som špinila na 9 den po vklade toršku a bola osm tehu ..pokial nejde krv-ani to nemusi znamenať že nie si tehu tak neboj

mishka27
30. dec 2015

@maminka1986 dakujem za povzbudenie si zlata len to takto zacalo aj naposledy ale ja stale dufam 😉

maminka1986
30. dec 2015

@mishka27 rado sa stalo viem ako ti je..človek ma vždy aspon štipku nádeje a dufa stale...velmi ti to prajem potom napíš

lucianna1981
31. dec 2015

@mishka27
Ahoj Miska! Ja mam dostat zajtra, tak som tiez v napätí. Ale ty to nevzdavaj. Moja kamoska bola na 14.den po vklade v CARe na krv a kym cakala na dr, zacala silno krvacat ako ms. Dr jej povedal, ze nevidi realne, aby sa babo udrzalo a ze ho zrejme straca...a mala ma dnes pol roka... 😉 Hlavku hore! Este ho nezatracuj! Drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre