Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

dasena
30. sep 2016

@desza17 😉 dakujem

rheasil
1. okt 2016

@dasena ahoj, ja som dnes druhy den po ket. Tiez mam vcasnu blastocystu , ale len jedno.

dasena
1. okt 2016

@rheasil tak to sme na tom rovnako.kam chodis do car?

rheasil
2. okt 2016

@dasena gyncare ku doc. Toporcerovej na Magnezitarsku

rheasil
2. okt 2016

@dasena ako som videla, si tiez pisala gyncare ke, uz 10.10.mam ist na krv a a ty kedy?

dasena
2. okt 2016

@rheasil ja chodim k hermanovi,na krv mam ist 11.10

dasena
2. okt 2016

@rheasil ako sa citis?

rheasil
3. okt 2016

No celkom ujde, akurat prve dva dni bolesti brucha, ale nic strasne. MaK kludovy rezim. A ty ako?

dasena
3. okt 2016

@rheasil podobne ako ty.akurat ten kludovy rezim je horsi.pri malom sa to neda,bud ma zlosti alebo sa chce tahat po rukach,ale neprehaname to

janula12345
7. okt 2016

Ahojte, je tu niekto kto mal tento tyzden KET? ja v stredu, 5 dnove. Mate kludovy rezim alebo normalne fungujete, chodite do roboty a vsetko ako by ani ket nebol? Mne hovorili ze neni treba ziadny kludovy rezim pokial nebudem dvihat tazke veci acvicit stylu skakanie atd.

desza17
8. okt 2016

@janula12345 drzim palce aby boli na testiku//

janula12345
11. okt 2016

@desza17 dakujem,, pozeram ze to mas uspesne za sebou. ja mam 6ty den a mam pocit ze dovcera islo vsetko fajn, a odvcera nic.. uz ma nic nebpobolieva, necitim ani vajecniky.. aj prsia sa mi zdali citlive a uz nie.. taky mam zensky pocit ze je end. ake si mala pocity ty? citila si nieco, pobolievalo ta niec oci nic?

kitta
11. okt 2016

Ja som bola 4.10. Tiez 5 dnove. Necitiiiim nic. Sem tam ma prsia zabolia, ale inak nic. Kedy testujete?

kitta
11. okt 2016

@janula12345 ja normalne pracujem. Dalsi den po ET som uz fungovala normalne. Mam pocit, ze mi nic nieje.

janula12345
11. okt 2016

@kitta ahoj. Ja som mala vklad 5.10 a mam prist 19.10 na krv. Davali mi 5 dnove tiez.. akurat ze som mala ket a nie et. Pracujem tiez ale mala som pocit ze to ide fajn.. take pobolievanoe sem tam .. aj vajecniky raz jeden raz druhy.. prsia sa boli citlivejsie.. a vcera v robote mi bolo zle a potom nic. Odvtedy nemam ani prsia uz citlive..ani ma nic nepobolieva.. totalna zmena. Dnes som skusila test prvy krat a nic.. jedna ciarka iba. Ty si uz skusala testnut?

desza17
11. okt 2016

@janula12345 ahoj..zial ja som o babatinko v 8.tt prisla.ale po ket som mala na druhy den silnu migrenu,potom uz len pobolievanie v podbrusku..ale nie stale.inak nic.testovala som na 6.dpt a mala som duška slabulinkeho..potom som uz len na 10.dpt..netrapila som sa tym.po ket si este skoro testovala.staci uplbe na 10.dpt

janula12345
11. okt 2016

@desza17 to ma mrzi mojka. Ale my zeny sme silne a to dame .. raz to pride a vsetko bude ok. Neskutocne nespravidlive ako sa niektore natrapime a pretrpime tolko veci kym dosiahneme pre ine zeny samozrejmu vec a pre niektore dokonca nezelanu... drz sa.

desza17
11. okt 2016

@janula12345 este mame 6mrazačikov..tak v novom roku ideme znova na vklad...musim sa dat do poriadku.tak sa uz tesim.a kedy ides zas testovat?

janula12345
11. okt 2016

@desza17 aai pockam ale neviem kolko 🙂))) toto je prvy raz co som mala vklad tak som nedockava 🙂 rada by som pockala aj do 10teho dna... ale viem ze nedockam :D ty mas 6 mrazacikov?? Paraada. Ja som mala iba 2 mrazacikov a oboch mi vlozili takze ak to nevyslo... vsetko odznova. O toto mas lahsie a rychlejsie. Chod hned po dalaom ms.. ak sa da. Vraj je dobre ked neni su dlhe pauzy.. telo je na tie hormony zvyknute a plynulejsie to zas prejdes a sa podari.

kitta
11. okt 2016

@janula12345 este som neskusala. Bojim saaa 😂

janula12345
12. okt 2016

@kitta aspon mas klud 🙂 to ja by som testovala aj druhy den uz :DDDD hrozne som zvedava aj ked pocitovo myslim, ze ideme na druhe kolo rovno od buduceho mesiaca. ale tak uvidime a musime verit 🙂 ty uz mas dnes osmy den,, kedy ides na krv vlastne? tiez 14ty den ako ja az?

kitta
12. okt 2016

@janula12345 ano az 14 den. Cim som dalej, tym sa mi do toho testovania nechce.

desza17
12. okt 2016

@janula12345 nemozem ist hned po prvej ms..musim pockat 3cykly..kedze sa po potrate cistila maternica..volala som do car...mam ist zaciatkom decembra na konzultaciu a uvidime ci dalej. A ty nehač hned flintu do žita ako sa vravi...ved ani nešpinis ani nic,bud trpezliva..mne testik ukazal az na 10.dpt aj to nie uplne kolajnice..po ket je to normalne.dnes si kolky dpt?drzim silno palce

janula12345
12. okt 2016

@desza17 to naozaj? ja som sa informativne pytala doktora na kontrole este pred vkladom a povedal ze sa moze zacat s dalsim ivf aj dalsi cyklus. tak preto som myslela, ze je to ok. hlavne ked sa nerobi kyretaz.
ale asi je to aj dobre pre telo, ze si oddychnes, a naberies silu, na noveho cloviecika 🙂 takze s novym rokom pride novy zivot 🙂 bodaj by to vyslo!
ja som iba 7my den po vklade 🙂))) ale uz ma aj obchadza nervozita a pokusanie testovat sa. bola som moc hrrr a musim proste pockat. mozno preto som bola ryyychla, ze som si tu na MK precitala vela nazorov, ze zienky uz 6ty den mali slabych duchov.. tak zvedavost ma nepustila 🙂

desza17
12. okt 2016

@janula12345 aj ja som bola nedockava uplne ta chapem..a to je asi kazda z nas.ale vydrzkaj...aspon sa zbytocne nemusis znervoznovat...aky test si robila?skus potom dr.max..tie su asi najlepsie..ale 100ludi 100chuti.

xeroma
13. okt 2016

Baby,ako ste brali estrimax pred ketom?

janula12345
13. okt 2016

@xeroma 3x1 tabletku, od 1 dna ms,, a stale beriem az do odberu krvi.

frantiska12345
13. okt 2016

dievčatá cenník gyncare kde sa da pozrieť? Na stránke ho neviem nájsť. 🙂

desza17
13. okt 2016

@janula12345 no ako?testik nepokušal?

sintuska06
13. okt 2016

Ahojte baby vcera som bola 14 den po KET a krv pozitiivna, ale trapi ma hodnota HCG a bojim sa je 138 a az za 3 tyzdne idem na UTZ, to je dost dlha doba asi sa zblaznim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre