Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

zirafka86
13. okt 2016

@sintuska06 a to boji vajka po PK?

sintuska06
13. okt 2016
zirafka86
13. okt 2016

@sintuska06 no podla tabuliek na 14 dpt je dolna hranica hcg 324 pri 5 dnovej PK , ale toto platí pri čerstvom vklade - ET, neviem ako to je pri KET (viem len to, že tam je to všetko posunuté) , ale viem ze pri ET je to takto...ale nezufaj, podstatné, že je to tam, vobec sa nad tým nestresuj a ber to pozitívne, pripadne ak nevydrzis do dalsej kontroly zbehni ku svojej obvodačke a popros ju nech ti odoberie krv na hcg 😉 kedze hcg stúpa každým dňom, tak kludne aj za par dni chod k obvodáčke 😉

sintuska06
13. okt 2016

@zirafka86 obvodná nezoberie krv na hcg a môj gyndos ordinuje až v utorok, tak tam ráno skočím aby som mala pokoj na duši

desza17
13. okt 2016

@sintuska06 presne viem co prezivas..ja som tiez po ket mala nizke hcg..teda ja som si myslela ze nizke..lebo dr ma zglbal ze 372 je krasna hodnota po ket..takze nezufaj vsetko bude ok..hlavne je ze je to pozitivne

sintuska06
13. okt 2016

@desza17 a tu hodnotu si mala na 14 deň?

desza17
13. okt 2016

@sintuska06 ano na 14.dpt.ale co som citala..baby mali aj okolo 150-200 a vsetko v poriadku.len neviem preco ta objednali az tak neskoro na utz.ja som sla o 7dni a uz bolo vidno aj gestačny vačok a o dalsich sedem dni..akciu srdiecka.

sintuska06
13. okt 2016

@desza17 ja som nikde nenašla diskusie a takouto nízkou hodnotou ako mám ja ale aspoň trocha si ma potešila. No sestrička vravela aby som došla až za 3 týždne 3.novembra

desza17
13. okt 2016

@sintuska06 do akeho car chodis?

zirafka86
13. okt 2016

@sintuska06 určite zbehni na gyndu si to prezistit 😉 a vobec sa nestresuj tou hodnotou, po KET sa to neskoršie rozbieha nahor tá hodnota presne jak @desza17 píše ... a navyse vsetko zavisi aj od toho kedy sa to malinke uhniezdilo, lebo ak sa uhniezdilo neskôr, tak jasne ze nebudes mať nejaku vysoku hodnotu...uplne bud v klude a užívaj si malinké 🙂))

sintuska06
13. okt 2016

@desza17 do gyn fiv v ba
@zirafka86 ďakujem dúfam bude všetko v poriadku, ako sestrička mi povedala že táto hodnota je v norme

janula12345
13. okt 2016

@desza17 ahoj... testik negativny dnes vecer. 🙂 dala som si pauzu az den ;)))))) uz som taka, ze sa pridam k tebe;) a dame to buduci rok. Logicky proste uvazujem a ked mi vkladali 5 dnove... a vraj do 3 dni sa taketo uz velke uhniezdia... tak vlastne 5 dni je dnes uz uhniezdene akoze. No to uz by som hcg mala viac ako 10, kedze mam 10tkovy test. Takze tak. A aai ma uz aj presla chut sa testovat uplne:D. Ale pojdem na krv stredu nech mi to potvrdia.

janula12345
13. okt 2016

@sintuska06 a testovala si sa pred tym? Ak ano, kedy ti ukazalo 2 ciarky?

sintuska06
13. okt 2016

Už na 8 deň po KET
@janula12345

desza17
13. okt 2016

@sintuska06 nestresuj sa zbytocne..vsetko bude ok..neboj.siiiiilno drzim palce.

sintuska06
13. okt 2016

@desza17 ďakujem tiii no pokúsim sa nestresovat

desza17
13. okt 2016

@janula12345 ani duch tam nebol?este vydrz a chod na krv.drzim palce...

desza17
13. okt 2016

@sintuska06 to bude najlepsie a ak ti to pomoze..tak skus pohladat daku diskusiu a uvidis co pisali baby..mne sa vtedy podarilo sost toho najst aj tu na mk..ale uz si nepamatam kde.mna caka dalsi ket..ratam tak v januari..tak sa neviem dockat.

janula12345
13. okt 2016

@desza17 veru nic. Cisty jak sneh 🙂)) ale som ok. Aai je lepsie mat realne ocakavania ako prilis ruzove okuliare a pak byt smutna. Takze ty kedy zacinas? Januar/februar? Ako sa vlastne citis? Neboli ta nic, nie? Len sa musi telo akoze precistit samo a bude ok?

sintuska06
13. okt 2016

@desza17 budem ti držať palceky moooc

desza17
13. okt 2016

@janula12345 v decembri idem na konzultaciu do car a povedia mi ze kedy by som mohla ist na ket.vsetko zalezi aj kedy dostanem prvu ms.dr mi povedal ze po cisteni maternice 3mesiace nemozem otehotniet..tak som sama zvedava ze kedy pojdem..neviem sa dockat.

desza17
13. okt 2016

@sintuska06 ďakujem...zas to vsetko nanovo prezivat..ale zvladnem..uz aspon viem co ma caka.

sintuska06
13. okt 2016

@desza17 všetko je také stresujúce stále len čakať na nieco

desza17
13. okt 2016

@sintuska06 presne...je to na psychiku..ale pre babatinko zvladneme💞

sintuska06
13. okt 2016

@desza17 určite to zvladneme

desza17
13. okt 2016

@sintuska06 jasna vec...✊✊✊

miskab
4. nov 2016

@desza17
@sintuska06 Ahojte babulky vidim ze len vy ste tu co ste naposledy prispeli , chcem sa Vas spytat , mi sme mali ET prvy odber som mala HCG 149 a druhy odber mi zacala klesat na 17 tak som o to prisla a cakam stale na menzes , zatiial neprisla, ale chcem sa Vas spytat ked pojdem na KET zostali mi 4 mrazacikovia 2 su po PK a 2 su tusim jednobunkove to mrazili hned po oplodneni ,vlozia mi hned tie 2 po PK alebo budu robit znova PK? lebo dalsi cyklus chcem ist na KET dakujem za info

desza17
4. nov 2016

@miskab ahoj..ďalšie PK robitbnebudu..pred KET ti embryjka rozmrazia a vlozia.a dalej vsetko ako pri ET.

miskab
4. nov 2016

@desza17 a ked ich rozmrazia hned na druhy den mi ich vlozia ?

miskab
4. nov 2016

@desza17 citala som tvoje prispevky ty si po ET tiez otehotnela a prisla si o babatko v 8 tt? ja som sice o to prisla v skorsom stadiu hned na zaciatku cize tam nebola este ani akcia srdiecka , mylsis ze dalsi cyklus by som mohla ist na KET? len dufam ze sa mi menzes spusti cim skor lebo stale nic. 😢 uz som z toho zufala :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre