Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

hope222
26. dec 2012

@smoulincek ..aj aj som bola v iscare ba na ket a hned ppo nom mi pregnyl pichli 🙂 to je zvlastne .. inak tiez utrogestan, estrimax , prednison a anopyrin . a ci mohol let ublizit , to uz teraz nezistim ,lekarka povedala , ze pokial sa jedna o 2 -hodinovy let , nemalo by to mat nejaky vplyv nato ,kazdopadne , letiet som musela a tak uvidime .

smoulincek
26. dec 2012

@hope222 jasne, snad to bude v poriadku... inak ja ked som bola 1.x tehotna, tak som si robila testy kazde 2 dni a rozdiel medzi dvoma nikdy nebol vidno az ked som si porovnavala ob takze po 4 dnoch a hcg krasne rastlo... takze to nevadi ;-D

hope222
26. dec 2012

@smoulincek takze ty uz si bola tehotna ? tak potom vies,aky to je pocit .ja som to este v zivote nezazila a tak salen kontrolujem , co a aky priznak by som mala mat a tak 🙂) no uvidime,ja testujem uz od pomaly zaciatku vkladu ,bola som zvedava ,co ten pregnyl, to boli silne ciarky ,ale iba 3dpo apotom aj ten postupne slabol a nakoniec zase vybehol a tiez ,ked tie testy zaschnu ,tak su tie ciarky ovela silnejsie,hned po par hodinach ,ale to sa mi nezda, ze by bolo rastom hcg ,ale teda tym,ze to zaschlo🙂 ach jaj , toto cakanie a neistota je najhorsia .

kenya83
26. dec 2012

@hope222 ja som testovala 5 dní po KET a boli krásne // 🙂

hope222
26. dec 2012

@kenya83 tak to je super .,aj ja som mala 5 den po ket krasne dve ciarky,len u mna to bol zial isto este pregnyl vtedy .

kenya83
26. dec 2012

@hope222 ale pri KETE som nepichala pregnyl...

hope222
26. dec 2012

@kenya83 vsade to asi robia inak ..mna po Kete prelozili na postel a hned mi do zadnice pichli 5000jednotiek pregnylu 🙂

kenya83
26. dec 2012

@hope222 no to mne nieeeee 🙂 takže ja som vedela na 100% že to je tehu 🙂

smoulincek
26. dec 2012

@hope222 no bola som, po et, ale necitila som absolutne nic a v 9tt babo odislo... keby som nevedela ani neviem 😉

hope222
26. dec 2012

@smoulincek tak to ma velmi mrzi, tento x to uz isto vyjde a dopadne vsetko dobre. uz to len musime vydrzat a dufat , ze tí krpcekovia sa tam drzia a budeme stastne mamicky.

majkabb
27. dec 2012

Ahoj kocky ,,mam dotaz dnes som 7 den po Ket ,,uz som to nevydrzala a testla som 😒 ,,na teste mam ducha ,,ale fakt na to musim sustredene pozerat ale je tam ,,ale co mi vra hlavou je ten duch sa mi ukazal azpo casovom limite ,,co myslite ? dakujem za radu 😝

zuzanka.h
29. dec 2012

@majkabb tak ako silnie duch??? ja som mala KET 15.12. a čiarky sa mi objavili tiež zhruba týždeň po vklade, ale nesilnejú nejak dobre a aj HCG z krvi na 12 deň nie je dobré takže máme smutné Vianoce ☹

fiallinka
29. dec 2012

@majkabb když je tam duch (a většina těch "duchů" po časovém limitu je platná), tak v moči bude nějaké hcg... jen doufej, že poroste a čárka bude sílit... já jsem testovala 10 dní po limitu, čárky byly skoro neviditelné a nakonec hcg v krvi jen 9 a taky to šlo do háje ☹

majkabb
31. dec 2012

Ahoj tak hlasim ze som netestovala, az dnes,,to je 11 den ,nechcela som sa nejak nervovat 😒 dnes ale ciarka silnejsia ,,stale je slaba ale krasne viditelna 😀 tak sa uz sa modlit aby aj nadalej silnela 😵

majkabb
31. dec 2012

zuzanka.h ..je mi to luto ,,tak snad na buduce ,,ja som sa hrozne obavala ,,pretoze to bol nas posledny pokus ,,no dufam ze to bude v poriadku ,,mi sme samoplatci a uz sne uplne financne zrujnovani ☹ ,,same pozicky a to boli moje posledne mrazaciky ,,tak to proste musi dobre dopadnut 😵
fiallinka dakujem za odpoved ,,je viem je to lahko povedat ,,ale razz to proste musi vyjst drzim palce 😉

irennn
31. dec 2012

Holky, já byla na ET 25.prosince, takže dnes je to 6.den po transferu,když nepočítám ten první. Nemůžu to vydržet, nevím,kdy se otestovat, v Reoromedě mi řekli,že až 8.ledna,ale já se do té doby zblázním. Měla jsem dobrou náladu, ale teď začínám být nejistá, protože na sobě nepociťuju žádné příznaky, jen trošku pobolívání v podbřišku jako před MS a na ksichtu se mi vyrazil opar. ☹ Já nevím,testovat?

majkabb
31. dec 2012

@irennn skus to vydrzat ja som testla 7 den a bol tam duch skoro nevyditelny a potom som stresovala ,,dnes som testla a ciarka bola silnejsia ,,to som 11 den .. 😵

irennn
1. jan 2013

6.D..je tam úplně slaboulinký duch, nejdřív jsem nic neviděla, říkám si, je ještě brzy....a najednou vidím úplně světloučkou čárku! Panebože, jen ať to dopadne

majkabb
1. jan 2013

jej tak to je super ,,len teraz nech pekne silnie 😵 😵 ,,drzim prsty!!!!!! ja som tam tiez mala ducha a objavil sa az po limite ,,ale bol tam 😵
ja testujem zase zajtra ,tak dufam ze bude silnejsia 😀

majkabb
2. jan 2013

Tak dnes ciarka silnejsia hura zajtra volam do centra😀

kuspitka
18. jan 2013

@pawlla Ahoj.preco ti pichli pegnyl prosím?

pawlla
18. jan 2013

@kuspitka pregnyl je na ovulaci pichali mi ho ored et i ket navodi to v tele ovulaci a lepe se embryjko pak usadi

kuspitka
18. jan 2013

@pawlla aj si lezala po KET?kedy ti pichly pregnyl kolko dni preslo potom do KET.

pawlla
18. jan 2013

@kuspitka myslim ze to bylo 48 hidin pred ket a pak jeste v den ket lezela jsem jen pul hodiny na sale a pak jsem se doma setrila

kuspitka
18. jan 2013

@pawlla mne zajtra pichnu a KET az vo stvrtok.neviem ci to nie je neskoro uz...

pawlla
18. jan 2013

@kuspitka no ono zalezi taky jaka je to davka ale tak snaddoktori vedi co delaji 🙂

kuspitka
18. jan 2013

@pawlla ty si mals,aku davku?

pawlla
18. jan 2013

@kuspitka no to ja uz nevim presne myslim ze 500

kuspitka
19. jan 2013

@pawlla ja som mala 5000

kuspitka
19. jan 2013

@pawlla kedy si isla po kyretazi na KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre