Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

smoulinka13
3. máj 2014

@amonda jasne uvidisa 🙂

zuzina1881
3. máj 2014

@smoulinka13 pocuj, robili ti nejake dalsie vysetrenia? Hemato? Genetiku? Hocico... lebo mne nie a ak mam protilatky na embryo, tak darmo skusame... na dalsej konzultacii sa budem na to pytat!

smoulinka13
3. máj 2014

@zuzina1881 no veru nic take nerobili musim sa na to spytat!!!!

zuzina1881
3. máj 2014

@smoulinka13 to urcite aj ja, lebo pokial tvrdia, ze som uplne zdrava a mame kvalitne blastocysty, ktore sa ihned po rozmrazeni delia, tak je zvlastne, ze napriek uplnej psychickej pohode to nevyslo!!!

smoulinka13
3. máj 2014

@zuzina1881 presne to som aj ja dnes riesila, mne nic nie je, embrya kvalitne a treti pokus a nic! nieco tam musi byt

dukokatka
3. máj 2014

@smoulinka13 aby telo nevytvaralo protilatky na embryo sa berie prednizon co ja viem.

smoulinka13
4. máj 2014

@dukokatka dobre dakujem....opytam sa ich na to, lebo je to velmi zaujimave, minuly KET som mala na 8. den ducha, potom dalsie dni nic nebolo, teraz to iste, stvrtok ked som robila test bol malinky dusok dnes uz nic, takze sa asi aj uchytilo ale odislo..tak to potom co znamena?

smoulinka13
4. máj 2014

baby prosim poradte mi dobre centrum...Helios MT je dost drahy, takze rada skusim daco ine. ROzmyslam nad Ferticent alebo Reprofit Brno.dake typy? nechcem sa unahlit....

domuska11
4. máj 2014

Baby,ja som mala 1 ivf ,ostali nam dve krasne blastocysty- mala som zle nasadenu liecbu,nizke davky ,preto tak malo oocytov,kazdopadne boli to blastocysty,sliznica vzdy ukazkova nad 12 mm-bez liekov a aj tak nic..v marci pred ket som bola na hysteroskopii,tak som mala vsetko ok,maternica tiez,ziadne zrasty,v utorok som bola v nitre v reprodukcnej imunologii.odobrali mi krv a vysetria vsetko co sa tyka imunity,bunkovu imunitu,celiakiu a pod.na vysledky sa caka 5 tyzdno .nechapem preco sa taketo vysetrenia nerobia hned pred ivf,ale co uz..kazdopadne dajte si vysetrit imunitu,stoji to 25 eur na osobu,doktorka yborna,vsetko mi to pekne vysvetlila ..myideme na druhe ivf v septembri,nechcela som ist hned,lebo?psychicky by som to nezvladla,ak nasadia liecbu vo vacsine pripadov trva liecba?min.3 mesiace.

smoulinka13
4. máj 2014

@domuska11 hmmm takze by to mohlo byt aj v imunite? mohli by to robit vsetko pred IVF...ja som mala z IVF krasnych 5 embryi, ja som zdrava aj tak nic nevyslo..nechapem ze sami nieco v CARe nerieisa...len cakaju a hovoria ze treba skusat stale dalej, ze oni dovod nevedia...divneee

domuska11
4. máj 2014

@smoulinka13 aj u mna vsteko ok,krasna sliznica,blastocysty a aj tak nic...u mna uz zostava tato imunita..doktroka mi vrav4la,ze najdolezitejsia je bukova imunita...a niekedy je problem aj to,ze vkladas blastocytu a ta sa neujme ale ked vlozis 3 dnove embryjko,to sa ujme...som velmi zvedava na vysledky,toeznechapem preco sa toto nevysetruje ped ivf..

nikacs
4. máj 2014

@domuska11 ahoj mozes sa opytat, v nitre si bola u dr. dzurillovej?

zuzina1881
4. máj 2014

@domuska11 som rovnaky pripad! Ja vraj zdrava, 4krasne blastocysty a vysledok po 2vkladoch negativny. A je zvlastne, ze mi ziadne ine vysetrenia nerobili a ani nenavrhli! ☹

smoulinka13
4. máj 2014

@domuska11 no to sa divim aj ja ze to nerobia tu imunitu automaticky..a v centre sa to neda vysetrit?

domuska11
4. máj 2014

@smoulinka13
@zuzina1881
@nikacs ano u dr,dzurillovej...no v centre to nerobia ,na to treba speci laboratorium,novacikovia su v tomoto v Nitre,inak je to este v kosiciach,ale tam nerobia komplet vyeetrenia a potom praha-tqm zas robia vsetk...ked som bola po neuspesnom et,isla som na hysteroskopiu-vsetko ok,toto vysetrenie som si sama zaziadala a doktor mi sam povedal,ze je to dobre vysetrit...plus mi odporucil este vyeetrenie na celiakiu-tu robia aj v nitre.sama doktorka mi povedala,ze zeny chodia ku nej ked maju 7 ivf za sebou a neuspesne,co ja by som uz davno bola odvezena na psychiatrii,sama som zvedava ake budu vysledky,ci sa na nieco pride....podpisovala som 3 papiere a4 kde boli od hora dole same vysetrenia,nechapala som ze je toho tak vela..kazdy jeden vitamin vbtele,nomproste vsetko..baby chodte na to,imunita je svinucha :(

smoulinka13
4. máj 2014

@domuska11 dakujem 🙂

smoulinka13
4. máj 2014

@domuska11 tie vysetrenia treba pred IVF cyklom? alebo mozem aj pred KETom?

domuska11
4. máj 2014

@smoulinka13 na vysledky sa caka 5 tyzdnov,neviem teda ci chces ist hned na ket???

smoulinka13
4. máj 2014

@domuska11 oni ti potom v centre daju podla vysledkov lieky? a na tie vysetrenia staci ak tam zavolam a objednam sa?

domuska11
4. máj 2014

@smoulinka13 musis mat do leksra vypisani listok a vsetky vysetrenia co sinabsolvovala,genetiku a pod. Lieky ti nasadi asi imunologia,asi sa potom chodi na odber na kontrolu,toto neviem presne..len som dr.vravela,ze na 2 ivf chcem ist v septembri,tak mi povedala,ze to je ok ak nejaka liecba nastane tak to bude stacit...

nikacs
5. máj 2014

@domuska11 a tie kompl. vysetrenia ti robili v prahe?

ingrid0105
5. máj 2014

@sariloth ahoj citam tvoj prispevokako si krvacala? aj ja som dnes zacala ako 1 den ms test negativny a som sklamana, ja krvacam jasnocervenu krv nie vela ale je tam...

domuska11
5. máj 2014

@nikacs nie,vsetko v nitre..okrem genetiky,ta bola v mt.

sariloth
5. máj 2014

@ingrid0105 Ahoj krvacala som 1 den, tiez jasnocervenu krv, ale nie vela, pri tom bolest podbruska presne ako pri menzes. Drzim velmi palce!

ingrid0105
5. máj 2014

@sariloth no uz to preslo tak to nechcem zakriknut ale aspon to uz prestalo, tak stale mam nadej 😉

sariloth
5. máj 2014

@laurusaa
@leona45
No naozaj to nefunguje u kazdeho, my sme tiez od zaciatku vedeli o zlom spermiograme, ale cakali sme este 4 roky, kym sme sa odhodlali na IVF ( uspesne), svagrovci dtto, ti cakali 10 ( maju nadherne dietatko vdaka IVF). Zalezi, kolko si schopny vydrzat cakat, ja uz by som v zaujme svojho psychickeho zdravia viac nevydrzala "cakat na zazrak"...A take ze "nesmies na to mysliet a ono to pride"...tomu, kto to dokaze po 3..5...10 rokoch uprimne gratulujem🙂 A nie je to vzdy len o peniazoch, nas cele IVF vyslo nieco vyse 200 eur ( vratane ICSI, predlzenej kultivacie, KETu kvoli hroziacemu OHSS), vsetko slo cez poistovnu...

sariloth
5. máj 2014

@ingrid0105
Urcite! Ja som mala prvy pozitivny test az den po tom krvacani, myslim, ze je to dobre znamenie, daj potom vediet!🙂

ingrid0105
5. máj 2014

@sariloth urcite ti dam vediet, dala si mi nadej ako prezit tieto dalsie dni az do vysetrenia krvi 🙂

sariloth
5. máj 2014

@ingrid0105 Ani mi nehovor, myslela som, ze nacisto zosaliem...a potom do prveho ultrazvuku....a potom do potvrdenia srdiecka..:D Potom to uz bolo lepsie🙂

ingrid0105
6. máj 2014

@sariloth ahoj no zas je tu krvacanie ale myslim ze tentokrat definitivne ms a k tomu migren ako svina, strasne nieco. uz do piatka vydrzim ani nejdem volat do centra aj takmi povedia ze vydrzat a prist na krv. no co uz ale mame este 4 mrazacikov takze ideme dalej. Kedy sa da absolvovat KET po ET? Este tento cyklus ci az ten dalsi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre