Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

vevericka13
14. nov 2015

@lilac este mas skoroolo na test, ja som minuly mesiac mala az na 9 den slabu ciarku aj ked to bolo len chemicke skor nic nebolo vidiet

lilac
14. nov 2015

@vevericka13 ja som si test urobila len tak, tiez som to brala ze je skoro. Prave preto som nechapala ze vysiel tak pekne pozotivne. Musel byt chybny inak neviem. Dufam ze este moze byt pozitivny

vevericka13
14. nov 2015

@lilac jasne ze moze

leto79
15. nov 2015

@lilac testuj dalej, ked to tam je, ciarka sa objavi. Niekomu na 5. den, niekomu na 12. den, je to fakt indivindualne

lilac
15. nov 2015

@leto79 preco mi ale 1. test vysiel pozitivny :( ja sa bojim ze sa to chytilo a potom prestalo vyvijat. Aka je pracdepodobnost ze by bol chybny tehu test a ukazal poz vysledok? Joooj to budu dlhe dni 🙂

leto79
15. nov 2015

@lilac neviem ako ti mohol test tak skoro ukazat, lebo je to fakt skoro, este na 4.den mozno ale na 2.den a taka pekna ciarka. A nepichali ti nieco ine miesto pregnylu, resp ake lieky beries

vevericka13
16. nov 2015

@lilac mas fotku toho testu? nepichli ti pregnyl alebo otrivelle

lilac
16. nov 2015

@leto79 nedostala som nic, berem estrimax a utrogestan

lilac
16. nov 2015

@vevericka13 na predchadzajucej strane ju mam

maminka1986
16. nov 2015

ja som mala peknu čiarku taku stednu na 9 den po KET....skor som si určite necchel arobit a robit si falošné nádeje a potom plakat keby odišlo ..tak som čakala na 9den aj ked som chcela robit až na 13DC to by bola ozaj krásna čiarka...tak niekedy je lepšie počkat ako sa tešit a potom nič z toho :/

luna7
24. nov 2015

Testovala som na 5 deň, a veru už bolo vidno slabú ružovú čiaru, ktorá každým dňom silnela.

mishka27
24. nov 2015

Babyyy preco vam pichaly pregnyl po KET ? Mne nič nepichly vlastne aj Ket bol neuspesny..bola som na hysteroskopiu minuly tyzden a cakame na vysledok...už mame len posledne zmrazené embryjko strácam nádej .. 😕

lucianna1981
25. nov 2015

Ahojte dievcata. Dnes som bola na KET pred obedom a podvecer som uz mala ruzovy vytok. Doktorka v centre mi povedala, ze sa nemam bat ak uz aj dnes bude vytok... Myslite, ze je to uhniezdovanie alebo nasledok zakroku???? Dakujem za odpovede.

kimmm1
25. nov 2015

@lucianna1981 uhniezdenie, bud kludna. a do tyzdna mas pozitivny test 🙂

usmiateslniecko
25. nov 2015

Ahojte dievcata, ja som podstupila KET minuly rok a testovala som sa vtedy ked mi kazal dr., ktory mi vklad robil. Aj ked ma to lakalo robit si ho skor, vydrzala som to a hned prvy test bol pozitivny a dnes sa uz tesime zo 7 mesacnej dcerky. Drzim vam vsetkym palce aby to aj vam dobre dopadlo. 🙂

lucianna1981
26. nov 2015

@kimmm1 Si si istá? Nemohlo to byt tým, ako mi tam vkladala embryjko?

kimmm1
26. nov 2015

@lucianna1981 viem o com hovorím. Som tehotná po ket a tiez som mala slabé krvácanie do niekoľko hodín po vklade. Uhniezdilo sa ti vajíčko

lucianna1981
26. nov 2015

@kimmm1 Joj, tak to bolo mimoriadne povzbudenie... Kiezby som bola ako tvoj pripad.. No uz len cakat? A kde si testovala najskor? A v ktorom si mesiaci?

kimmm1
27. nov 2015

@lucianna1981 myslim,ze uz na 3 den po som testovala a potom kazdy dalsi..som nevydrzala 🙂 a som 26tt.

lucianna1981
27. nov 2015

@kimmm1 no pekne... Kiezby som bola taky pripad ako ty... Drz palce! 🙂

lucianna1981
27. nov 2015

@kimmm1 no pekne... Kiezby som bola taky pripad ako ty... Drz palce! 🙂

linda10
30. nov 2015

Ahojte baby ja som mala dnes KET vlozili my 2embryjka. Dufam ze mi to vide.Je tu este niektora co mala teraz vklad?

linda10
1. dec 2015

Baby ja som bola vcera na KET a chcem sa spytat citili ste nejake priznaky? A ak ano kedy? Stane sa ze niekto neciti ziadne a aj tak sa podari? Viem este som dnes len 2 den takze nemozem mat asi ziadne asi.Ale velmi sa bojim :(

maminka1986
1. dec 2015

@linda10 ahoj ja som na 2 den necitila nič takže sa tým vobec nestresuj! a ver že to vynde 🙂 ja som po KETe išla aj na pohreb v ten den...akoby bodnutie som citila na 3 den po vklade a to bolo asi uhniezdenie 🙂
potom ma jeden den boleli prsia velmi,križe stale a zima mi bola velká a zaujimave bolo aj že ma prehanalo jednu noc...takže každá sme iná a nemusiš nič citit..zle mi začalo bývať od 7 tt..
pozitivny testik som mala na 10den po KET hore je foto-som sa tam sekla že na 9 den po 🙂

linda10
1. dec 2015

@maminka1986 Velmi pekne dakujem aspon som sa tak ukludnila 🙂 A verim ze to vide.Ved predsa dnes je v podstate len 1den lebo vcera ten vklad nepocitam 🙂 Potom dam vediet

kimmm1
1. dec 2015

@lucianna1981 no ako???🙂

lucianna1981
2. dec 2015

@kimmm1 Ahoj! 🙂 No, zatiaľ čakáme. Dnes som 7.deň po KET, tak ešte raz toľko. Cez víkend ma 2 dni pichalo v pravej strane s menšími prestávkami. Odvtedy už nie. Nemám žiadne fyzické prejavy ani zmeny... akurát sa začínam zamýšľať, kedy budem testovať. Ale ešte keby dsom aspoň do víkendu vydržala, nech je aspoň 10.deň. 🙂

hennka2
2. dec 2015

@lucianna1981.. velmi, velmi drzim palce, prosim pozitivne vysledky pre podporu nas vsetkych, ktore silno tuzime po babatku 🙂 ... ak pojde vsetko v poriadku, ja asi nebudem testovat, nechcem sa zbytocne stresovat s ciarkami, telo a neskor krv mi to ukaze ... treba vela trpezlivosti, zamestnat mozog a mat stastie v srdiecku 🙂

kimmm1
2. dec 2015

@lucianna1981 ak si tehotna tak uz budes mat pozitivny test

linda10
2. dec 2015

Baby co 3x denne berem lieky utros a estrofen ale zabudla som si jeden krat dat o 14:00 to vadi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre