Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

evicka46
10. feb 2014

@merry1001 No uz mam a je negat.tak sa to nepodatilo.

merry1001
10. feb 2014

@evicka46 to uz mas vysledok z krvi?

evicka46
10. feb 2014

Ano odniesla som do labaku a o hodku som tam zavolala a uz bol vysledok.

merry1001
10. feb 2014

@evicka46 Hmm. . .☹ a bola to uplna nula? Ziaden naznak, ked Ti vkladali dve?

evicka46
10. feb 2014

No prave ze ziaden naznak este mam 3 mrazene ja by som si dala aj vsetky len nech sa aspon jedno
@merry1001 ujme

merry1001
10. feb 2014

@evicka46 no skoda, no ked mas este tri, tak urcite to vyjde o mesiac. . ..ale tak aspon uz vies na com si. . najhorsia je tato neista. . . aj ked nadej mam stale mensiu a mensiu. . ..

evicka46
10. feb 2014

@merry1001 Chcela som ist hned na druhy mesiac zas ale asi dam pauzu 2 mesiace oddych od liekov aj tak som este nachladena.Tebe drzim palce nech aspon tebe to vyjde mozno o par mesiacov bude medzi nasimi babetkami rozdiel ale to nevadi. 🙂

evicka46
12. feb 2014

@merry1001 Ahojky tak ako sa mas? Uz ste dvaja? 🙂

merry1001
12. feb 2014

@evicka46 Ahoj, dnes som 11ty den a test negativny, takze uz ani nedufam, zajtra si to idem dat potvrdit krvou ☹ Ty sa mas ako?Ides hned na dalsie ket?

evicka46
12. feb 2014

@merry1001 Este to nevzdavaj krv je 100% a nie test ja pockam este 2 mesiace lebo beriem este ATB a potom pojdem cca april, maj ked prejde chripkove obdobie, oddych od liekov.Drzim palce na zajtra. 🙂

merry1001
13. feb 2014

@emma78 AHoj, ake znacky testu si robila, ked si ich mala negativne aj 12ty den po ket a krv pozitivna?

emma78
13. feb 2014

@merry1001 robila som si 3 rozne znacky - presny nazov si uz nepamatam. A HCG z krvi som mala 700, takze dost vysoke. Momentalne som v 6.mesiaci tehotenstva - bude to chlapcek 😉 Na tie testy uz nikdy nedam!

alexandra2222
14. feb 2014

9 den po KET a test pozitívny 🙂))

dukokatka
16. feb 2014

co si myslite? Zaciatkom aprila idem na ket,chodim do KE.Mam ostat u sestry prve tri dni ci ist hned domov?Ma cestovanie neaky vpliv ,na to aby sa uhniezdilo?

evicka46
16. feb 2014

@merry1001 No jak si dopadla?

merry1001
16. feb 2014

@evicka46 vo stvrtok som bola na krv a negativna, od dnes uz mam aj ms, takze zasa nic.

dundul
16. feb 2014

@dukokatka urcite nema, ja som prisla z Brna hned po KET a uspesne 🙂

evicka46
16. feb 2014

@merry1001 Tak mi je luto ☹ nejak ešte budeme bojovat a zvladneme to hlavu hore ešte mame mrazačiky.

merry1001
16. feb 2014

@evicka46 musime zvladnut, kedy sa chystas na dalsi vklad?

evicka46
16. feb 2014

Mne teraz konči mens. ale som ešte nachladena tak chcem počkat do aprila.Ešte chcem ist na imunologiu či nemam nejake protilatky a aj na hematologiu pobeham všetko a tak .

ipuska
17. feb 2014

Ahojky, je tu někdo po Ket? V pátek 14.2. jsem si byla pro mimísky 🙂

liana75
17. feb 2014

@ipuska ahoj aj ja som po KET. dnes mam 10 deň 🙂

ipuska
17. feb 2014

@liana75 Ahojky, a počítáš i den transferu? Kdy budeš testovat? To už můžeš, mě to vůbec neutíká.....potřebuju se s někým vykecat 😀 😀 , bolí mě dnes hlava, bolí mě podbříšek, občas mě tam jakoby něco táhne 😅 😅 no mě snad přeskočí. Je to můj 3. Ket a cítím se úplně jinak

liana75
17. feb 2014

@ipuska 🙂 nie ten deň sa že vraj nemá počítať. dnes ráno som síce testovala, ale výsledok bol negatívny. neviem čo si mám o tom myslieť. Či to už vzdať alebo ešte veriť. Na začiatku som mala také divné pocity ako štipnutie sem tam a teraz posledné dni niekedy strácam chuť do jedla a mám tak plno v ústach. Myslíš že je možné že ak by som bola tehotná test by to neukázal ? Už som psychicky na dne to čakanie ma ubíja. Baby ak ste niektorá mali tú istú situáciu poradte mi prosím. Ipuska a tie KET si mala hned po sebe ? Pozerám že ty už jedno dieťa máš 🙂

ipuska
17. feb 2014

@liana75 Ano, mám Amálka z 1. IVF + ET povedla se napoprvé, čekala jsem dvojčátka, ale jedno to vzdalo. KET jsem teď měla po 2 letech, dali jsme si pauzu. Měla jsem operaci (brali mi i druhý vejcovod) a pak jsem do stimulace na 2. IVF chytla ledvinovou koliku :-/. Já si myslím, že rozhodně ještě není nic ztraceno 🙂 hodně holek píše, že měly // až třeba 12 den nebo dokonce až z krve. Já mám opačný problém, sním vše na co přijdu od kyselého po sladké, teď mi manžel udělal pohár 😀

liana75
17. feb 2014

@ipuska Moja zlatá 🙂 tak ty si toho prešla dosť veľa. Ja som mala minulý mesiac prvé ET ale nepodarilo sa ☹ mali sme ešte jedno embryjko zmrazené tak sme to hned skúsili. Ten prvý krát som nemala žiadne pocity a krvácať som začala na 8 deň. Teraz je to určite iné len ma prekvapil ten test. No čo už budem čakať v piatok idem na krv a budem mať výsledok. Je to super že už máš dievčatko ktoré ti robí radosť v živote. A keď si čakala Amalku aké si mala pocity ? Myslela som že nás tu bude viac a že si budeme vedieť poradiť lebo toto je na nervy už my z toho šibe .

ipuska
17. feb 2014

@liana75 taky jsem myslela, že nás bude víc..... ☹ . Když jsem byla po 1. ET tak jsem měla pozitivní test, ale začala jsem hodně krvácet, takže jsem to probulela, že se to nepovedlo, ale ono to bylo to dvojče. Za den krvácení přestalo, ael pořád mě bolelo dost břicho, jak na menses. Já si myslím, že každá to máme jiné....ale nikdy neležím, to mě nebaví a ani bych to nevydržela, netahám teda těžké věci ani Amálku, ale ležet se 4 letým dítětem prostě nejde 🙂. Mám ještě 2 mrazáčky, jinak mám ještě možnost jít na 3. IVF ☹, ale já doufám, že se to konečně podaří.....Je to těžký na to nemyslet.....

liana75
17. feb 2014

@ipuska No ten pocit poznám ako na to nemyslieť ? veď to sa nedá. No u mňa je to troška komplikovanejšie lebo ja už asi stihnem aj to keď tak len druhé IVF v prípade neúspechu. v júni ( 6.mesiac ) budem mať 39. rokov takže bude to taká tesnotka. Nechcem na to ešte teraz myslieť lebo ešte stále mám šancu tak uvidíme.
Ja sa tiež snažím aspoň nejako sa zamestnať tak chodím na prechádzky alebo varím niečo alebo upečiem niečo a potom všetko rozdávam 🙂 Najhoršie je to že sa o tom nemôžem s nikým porozprávať pretože sme sa rozhodli nikomu to nepovedať, aby sa kvôli nám netrápili. V prípade niečo tam nasleduje ľútosť a to ja nemusím.

jarika22
18. feb 2014

@liana75 Ahoj. Ja som na tom asi podobne ako ty. Transfer som mala 8. 2. V nedeľu som si robila test, bol negatívny, ale ak sa nepočíta deň transferu, tak to bol vlastne len 8. deň. Odvtedy som sa neodhodlala na ďalší, a na krv idem v piatok. Do tej nedele som veľmi verila, že sa to tentokrát podarilo, ale celý víkend ma bolelo brucho, a pravdu povediac mám pocity, ako pred ms, ktorá mi hrozí niekedy v najbližších dňoch...
Dnes som mala nejaké závraty, neviem, možno je to od utrogestanu, a pripisujem tomu aj raňajšie zvlášne pocity.... Je to na nervy, ja som preplakala celú nedeľu aj pondelok. Našťastie som už včera bola v práci, tak sa mi aspoň myšlienky zatúlali iným smerom, a trochu som sa ukľudnila...

liana75
18. feb 2014

@jarika22 Moja zlatá. Ešte to určite nevzdávaj. Ani ja to ešte nevzdávam pokiaľ nezačnem krvácať tak tam nadej vždy je. Ja som si aj dnes robila test a nič žiadna čiarka a to som už 11.deň ale ešte stále si myslím že to môže vyjsť a tebe aj mne. Ja som mala na začiatku také štipkanie sem tam a tiež občas mám nechuť do jedla a mám plné ústa. to je asi tak všetko už mi chýba len čiaročka 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre