Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

lucianna1981
27. jan 2016

@vronni Keď je ešte len 7.deň a ty už máš takéhoto krásneho ducha, tak to vyzerá super... na 12.deň už budú koľajnice ako sa patrí. 🙂 Veľmi držím palce! 🙂

vronni
27. jan 2016

@lucianna1981 😅 jej si ma potesila .. ale ja som sla na ket bez stimulacie. aj tak sa to pocita az tak na dlho? vklad som mala na 21DC..

lucianna1981
27. jan 2016

@lucia2505
@linda10
@maminka1986
@mishka27
@hennka2
Tak žienky, zase po krátkom čase a odmlčaní sa... ako sa máte? Čo máte nové? A ako prebieha snažilkovanie? My sme tento mesiac dali pauzu a skúsili sme prirodzene po toľkých vkladoch. Dnes som cca 7.den po OVU a už len trpezlivo čakať na ms, príp.na test. Ak nie, asi pôjdeme vo februári do ďalšieho vkladu. Ešte nám zostávajú 2 embryjká.

lucianna1981
27. jan 2016

@vronni Nie, len som skonštatovala, že sa tam niečo krásne črtá a že treba pozitívne myslieť a drobčeka podporovať...nech čiarka silnie. 🙂

vronni
27. jan 2016

@lucianna1981 mas pravdu.. 🙂 a hladkat brusko chi

lucianna1981
27. jan 2016

@vronni Tak veru... 🙂 Drž sa! .-)

maminka1986
27. jan 2016

@vronni juuuj supeeer držžim palce ja som mala peknu čiarku už na 9 den po vklade .))a tebe sa to uberá dobrým smerom...to je prvý vklad že? aj nam vyšiel prvýý 🙂))treba veriit _)

vronni
27. jan 2016

@maminka1986 ahoj 🙂 no prvy KET to je, ale ET nevysiel..a skusim zajtra rano testnut ci bude silnejsie ci nie..

hennka2
27. jan 2016

@vronni .. pichli Ti pred KET aj pregnyl ?

maminka1986
27. jan 2016

@vronni no KETy bývaju uspešnejšie ....držim palce....my smemali KET lebo ET sme mali odložený kvoli OHSS a yvšiel hned...testni a daj foto potom 🙂

linda10
27. jan 2016

@vronni Drzim palce aby to vyslo.Ja tam vidim ducha a uz ked teraz je tak to je na dobrej ceste 🙂 Aj ja idem na ket uz druhy a posledny lebo mam uz len 2embryjka :(

linda10
27. jan 2016

@lucianna1981 Ahoj ja ti drzim palce. Aj my sme cez sviatky skusali prirodzene vzdy vravim ze zato nic neda clovek a nikdy nevieme kedy sa stane zazrak.A teda meskala mi mrcha 8dni a mam pocit ze sa to aj podarilo lebo jeden den som citila bolest na mrchu ked som ju vlastne mala dostat ale neprisla a mala som ten pocit.Ale potom na 8den prisla a velmi bolestiva.Len si myslim ze nakoniec to nevydrzalo kedze nam sa prirodzene nedarilo.A to som si aj fraxik zacala pichat pre istotu.No a ja som chodila do roboty no a som sa aj namahala takze ktovie.Ale teda teraz idem na ket uz druhy ale uz posledny kedze mam uz len 2embryjka.No bojim sa a ked to nevide no :( Ale tebe prajem aby to vyslo potom daj vediet 🙂

vronni
28. jan 2016

@hennka2 ahoj, nie, nepichli. nebrala som ani estrimax..

vronni
28. jan 2016

@maminka1986 nooo, takze dnesny test som robila s inym testom a tam sa mi ukazala ciarocka pekne v casovom limite. este slaba ale mam dojem ze trosku silnejsia ako vcera.. dnes nakupim este dake testy a budem testovat 😀

vronni
28. jan 2016

@linda10 dufam ze na dobrej.. 😎 trochu ma ale bolia vajecniky. pravy teda o dost viac..hlavne ked sa v praci dost namaham..asi pockam do pondelka ako to bude vyzerat, zavolam doktorovi a objednam sa na krv..

vronni
28. jan 2016

@linda10 aj ja vam zelam aby to vyslo 😉

maminka1986
28. jan 2016

@vronni JEEEEJ SUPEEEER TESIM SA S TEBOU 🙂) ja si ťa pamätám ked si išla na IVF a všetko okolo aj si mi písal aasi spárvu 🙂
no super nech len silnie potom daj foto!! ono 8 den po vkladeuž ukáže krásne aj mne na 9 den ukazalo hned 🙂

linda10
28. jan 2016

@vronni Dakujem.Vies co aj ja som dnes mala taky problem nechapem scoho som to mala tiez ako som sa namahala tak ma začalo boliet na lavej strane vajecniky ale strasne.A cudujem sa lebo mam aj úplne vytok ako vajecny bielok ale nerozumiem tomu lebo teraz mi len skoncila mrcha a nemozem mat teraz ovulku sak aj naposledy som mala az na 20den cyklu ci aj neskor.Vobec nechapem co sa deje.

vronni
29. jan 2016

takze dnesny testik, 9.den po ket 😀

mishka27
29. jan 2016

@lucianna1981
@maminka1986 ahojte dievčatá takže ja už mam po všetkom.Stredu ma vyčistily a moje sny o rodinke a otom ako bude mat moje dievčatko braceka alebo sestričku ako sa budu hrat a branit jeden druheho ako sa budu biť a hadat sa rozplynuly... Takze ja uz som s KET skoncila kedze ziadne mrazaciky uz nemame...Želám vam vela štaštia mamičky a nastavajuce mamičky.. ☺

vronni
29. jan 2016

a volala som kvoli krvi, ze sa objednam na najblizsi termin, nech potvrdia tehu a sestricka ze az v polke februara..ze skor oni nic nepotvrdzuju.... 😠 ale tak taliansko...uvidim ci sa neobjednam k privatnemu. kedy ste vy isli k lekarovi?? a co ste zacali uzivat na zaciatku tehu?? kyselinu listovu alebo tak...

vronni
29. jan 2016

@linda10 a ako dnes? uz lepsie?? ja kym nedviham tazke, a nezohynam sa vela, tak nic, ziadne bolesti..

vronni
29. jan 2016

@mishka27 ☹ to je smutne..

vronni
29. jan 2016

@maminka1986 ano ano, to som bola ja.. 😉

maminka1986
29. jan 2016

@vronni no máš presne test na 9den ako som mala ja!!! 🙂))) taku čiarku xixi super gratulujem tak len pekne oddychuj a dávaj si pozor...ja osm brala Femibion aj listovku potom nie naraz...a bývali mi tak zle do 16 týžd že dovi dopo musela som jest inak bolo ešte horšie!!
ja sombola v 6 a v 7 týžd v Heliose na potvrdenie akciu srdiečka a potom šla k mojmu dr..

maminka1986
29. jan 2016

@mishka27 to mi j e luto :(((
ale čo ty vieš?kludne s amože podarit prirodzenou cestou 🙂

linda10
30. jan 2016

@vronni Ahoj no ja som uz odvtedy dostala mrchu.Cize zacala som brat lieky a pondelok idem na kontrolu a budem mat ket no posledne dva mrazaciky mam tak ja uz len dufat mozem.A ty si ako natom robila si si aj dalsi test?

vronni
31. jan 2016

@linda10 ahoj, tak uz len silno dufat ze to vyjde.. 😉 ja som testla este v piatok, ale odvtedy uz nie. zacala som byt chora, nastastie len asi nadcha, nepreslo to dole na hrdlo..ale aj tak ked kycham, tak mam pocit ze mi praskne brucho... 😖 dufam ze bude vsetko v poriadku, dnes uz trosku lepsie mi je, zostala som dnes doma, tak sa liecim.. test skusim mozno zajtra, mam uz len posledny..tu su strasne drahe.
ale co je asi najhorsie vobec nemozem v noci spavat..kazdu noc som hore od polnoci skoro do rana.... 😲

vronni
31. jan 2016

@linda10 a mas ich zamrazene spolu? cize vkladat budes dve?

linda10
31. jan 2016

@vronni Aha tak to nie je dobre ked si chora .A kedy ides na krv?To je strasne ked nevies spt az do rana a zvyknes si pobede aj pospat ci ?Ja uz si dam oboje vlozit ak sa teda rozmrazia ale jedna je blastocysta a druha je len prvojadrova tusim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre