Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

pillabea
26. mar 2013

@mispulina912 mne vkladali na KETe 3dňové embrijká, ráno rozmrazili a o 11tej som ich už mala, nič extra žiadne príznaky, sem-tam pichne a toľko, len mi prsia idú prasknúť ale to zas pripisujem hormónom 🙂 však ešte 2x sa vyspím a bude to 🙂 ja som sa testla s woman secret "baby" tam je citlivosť 10

alika36
26. mar 2013

@mabumi ahoj, co viem, tak v ten isty den rano ho rozmrazia, zavolaju ti pripadne si zavolas sama v ako stadiu to je, ci sa spravane rozmrazilo a potom ti uz len povedia, ze sa mas dostavit o 2 hodiny na tansfer. Ja som bola prave takto, a myslim ze vacsina CARov funguje rovnako.

mabumi
27. mar 2013

@mispulina912
@lucina100
@alika36 baby dakujem, tiez mam podobne skusenosti (3 KET a 2 ET), v piatok som mala ist na KET a uz vcera pred obedom mi napisali, ze embrya sa po rozmrazeni nevyvijali... tak neviem, co si mam o tom mysliet. radsej uz nic ☹ . drzim vsetkym palce 😉

alika36
27. mar 2013

@mabumi neboj, nezufaj, bohuzial aj to sa stava. Ja som tiez isla s velmi malickou dusickou do Caru, lebo moje posledne embryo mrazili az na 6 den a bala som sa ci sa preberie.
Verim, ze ti to raz vyjde, bud silna.

ratatooy
27. mar 2013

@mabumi v patek si mela jit na ket a rozmražovaly už včera????kolika dnove jste mel mraženo?

mabumi
27. mar 2013

@ratatooy no prave, to mi bolo divne. Mrazili ich 2dnove

ratatooy
27. mar 2013

@mabumi jo tak když byli jen 2dnove tak oni by je ještě sledvaly do tech 5dnů jestly se budou vyvijet

lucina100
27. mar 2013

Ahojek, já jsme říkala embrioložce, aby mi vložili jen fakt dobré. Kdyby bylo patrné, že se nevyvíjejí a nechytnou se, tak ať to raději ani nevkládají. Ty nervy a to čekání je hrozné pak.... Já se bojím. Nikdo to v rodině neví, jen my dva s mužem. Tak jsem ráda, že můžu tady si vykládat o tom a sbírat nějaké rady. Já beru ty tablety a prsa mám taky napnuté a to mě teprve čeká příští týden... dnes jsem opět zvýšila dávku Diviny. Už jí beru 3x denně a 2x prednison a ráno tu jejich listovku. Ratatooy, Tobě se to krátí, co? a to Ti nebudou kontrolovat sliznici, ovulku? To Ti naplámovali s takovým odstupem? Já minule jela 3x na ultrazvuk, aby mi to naměřili přesně.... My máme 2 cesty do car, takže dojedeme akorát, jak ráno rozmrazí, zda budou v pořádku... Jinak jsme testovala mamavit a ten druhý už nevím co to bylo. prpostě ty levné obyčejné, brala jsem jich hodně a 1 drahý, takový s umělé hmoty, jak teploměr vypadal. příznaky těhu jsme neměla žádné myslím. jen nervy pracovaly. jakobych měla dostat menzes. Stejné to bylo jak se to nepovedlo, i jak se to povedlo.
Mabumi, t je mi líto moc. Jdete do nového IVF? Já po nezdařeném KET jsme hned začla IVF. Nečekala. tělo bylo ještě nahormované 😀 a toto mi vyšlo a otěhotněla jsem.

mispulina912
28. mar 2013

@hunka Ahoj tak dnes jsem 9den po KET a ráno jsem si dělala test mamatest citlivost 10 a nic ani duch......... a před hodinou jsem si dělala ten predictor,který jsem si dělala 6den a měla jsem tam ducha,,, tak mi ukázal proužek a silnější.... tak nevím co si o tom mám myslet..............

mispulina912
28. mar 2013

@mabumi neboj všechno dopadne dobře...... budu na tebe myslet,hlavně se nevzdávejte..... těžko se to radí ale musíme mít pozitivní myšlenky....držím pěstičky..

elinka3
28. mar 2013

ahoj
ak mozem mne sa to ukazalo az na 11 den skusala som aj skor ale nic bola som sklamana a potom to vyslo teraz mam krasnu rocnu bambulku. drzim palce aby vsetko dobre dopdlo 🙂

mispulina912
28. mar 2013

@lucina100 ahoj uplně s tebou soucítím u nás to také nevědí a je hrozné když někoho potkám tak otázky co mimčo už je na cestě, a nemáte nějaký problém......... nejlepší je jak jsou všichni chytří.....

lucavka
28. mar 2013

Holky já u prvního prcka měla ducha 5. den. Teď mi dali druhého. Je to 7. den. Zatím nic, ale asi je ještě čas. Doufám. Navíc sem v noci začala trochu špinit, tak mám trochu strach.

mispulina912
28. mar 2013

@elinka3 také by sem si to přála ,tak s manželem doufáme že to bude sílit..... at ti šmudlik dělá jen radost........

mispulina912
28. mar 2013

@lucavka budu na tebe myslet at se povede..... všem to přeji moooc...... hodně štěstí holky....

lucavka
28. mar 2013

Taky všem přeju moc štěstíčka. My už sme ho jednou měli a ať si ten zázrak chceme ještě zopakovat...

elinka3
28. mar 2013

hlavne sa netreba vzdavat a verit ze to vyjde....ja mam doma tri deti chlapcov som mala uplne normalne ale potom som uz nemohla mat deti a strasne sme si zelali dievcatko a tak sme skusili umele.....ja som mala len jedno dobre a to mi vlozili a strasne som si zelala dievcatko a neuverite ale vyslo to na prvy krat a tak by som si zelala aby to vyslo kazdemu viem aka to je zlozita cesta a ake byvaju na konci sklamania...velmi drzim palce aby ste dlho necakali 🙂

lucavka
28. mar 2013

Krindapána teď sem se podívala na začátek diskuse a já sem tu psala i když jsem čekala prvního prcka! To to uteklo. Teď sem zvědavá jestli se povedl ten druhý rarášek... Přemýšlím jestli zkusím testit zítra nebo v sobotu...

pillabea
28. mar 2013

tak babenky, HCG=0, takže KET nevyšiel... ide sa ďalej

hunka
28. mar 2013

@mispulina912 ja teda vobec nechapem tymto testom..ja myslim,ze byto malo byt rovnake..ale ked ani mama test uz nie je v tomto spolahlivy... 😒 tak drzim palce, aby bola aspon krvicka pozitivna,kedy ides?

mispulina912
28. mar 2013

@hunka příští středu budu volat do centra také jsem zvědavá........ ale u toho testu prediktor je čárka znatelnější. a u těch ostatních nic.....

mispulina912
28. mar 2013

@pillabea to je mi moc líto, drž se .......příště bude líp.....

fantinka
28. mar 2013

@pillabea 😢

mispulina912
2. apr 2013

@hunka ahoj tak už jsi testovala, já včera byl to 14den a pořád duch tak se spíš smiřuji s tím že z toho nic nebude...... ted jsem zjistila že jsem tunta dala všechny testy do ledničky a to prý není dobré. tak už nevím............

lucina100
9. apr 2013

@mispulina912 dneska Ti držím pěsti na pozitivní testík. Pak dej vědět. 😉

mispulina912
9. apr 2013

tak jsem volala do caru a nic mi neoznámily že mají v praze rozbitý nějaký přístroj tak musíme ve čtvrtek do centra . a pak že nemám žádné heslo tak by mi stejně nemohli nic říct..... tak mi tak naštvaly.. kdybych byla negativní tak ted musím ještě dva dny brát hormony.... hrozný přístup. tak nevím jestli jsem nebo né......

ratatooy
9. apr 2013

holky prosím o vaši skušenost z carem plno holek si vybírá nemužou se rozhodnout tak by jim to mohlo pomozt,navíc co dnes a dene čtu za přístupy tak je to des a hruza https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...

ratatooy
9. apr 2013

@lucavka to je ješte brzo vydrž mi mame testovat radši až 14den aby sme se zbytečne nestresovaly ale kdo to ma vydržet že 😅

ratatooy
9. apr 2013

@lucina100 no hele nám to normálne plánují celej protokol leku na celou dobu stimulky,u ivf sem jela 2x na utz ale ted u ketu sem nemusela ovulku mi zastavily lekama,a na sliznici beru estrofem

lucina100
10. apr 2013

@mispulina912 já bych určitě ani od pátku do úterý nečekala. Bych si zašla ke své sestře na gyndu. ta vezme krev a za hodinu si zavoláš. Do kterého car chodíš? asi to mají na praku těžce.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre