Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

tinus8
20. jan 2014

ahojte, mam otazku, mala som ET, vlozene dve embrya 5bunkove a 8bunkove na treti den, teraz som 8 den po ET (nepocitam den ET), nemam ziadne priznaky, sem tam male popichavanie a bolest hlavy, ale to je uplne minimalne, myslim si, ze to moze byt skor z utrogestanu. Myslite, ze mam sancu??? Všetky ste pred pozitivnim testom mali priznaky ako bolest, spinenie atd.??? Uz teraz som smutna, asi mi z toho zacalo sibat

honeypet
20. jan 2014

@tinus8 Já neměla příznaky žádné, jen asi tlaky v podbřišku a napnutá prsa, ale to bylo celou dobu stimulace. Testovat jsem nevydržela a zkusila 9. den po ET a test byl pozitivní, tak bych ještě flintu do žita neházela.

tinus8
20. jan 2014

ďakujem za povzbudzujúcu odpoveď 🙂 ... ja nemám ani žiadne tlaky :p...ale tak ako hovoríš nebudem ešte flintu hádzať do žita 🙂) vďaka

magdus999
20. jan 2014

@tinus8 dnes som 11 deň po KET - celý čas nič - žiadne bolesti, možno trochu prsia, inak nič. Pár kvapiek krvi som mala týždeň po transfery a včera, v čase príchodu pôvodnej menš. a dnes som si spravila test a pozitívny 🙂

tinus8
20. jan 2014

@magdus999 ahoooj, tak to gratulujeeeeem, to je velmi pozitivna spravicka 🙂, ja som nemala zatial ziadne spinenie, ale vsak nadej zomiera posledna a ked nie, tak pojdeme bojovat dalej🙂 ....este raz gratulujem a tesim sa s tebou 🙂, je fajn vediet, ze raz to kazdu z nas caka 🙂

magdus999
20. jan 2014

@tinus8 hlavne sa nevzdávať a nepripúšťať si negatívne myšlienky, to je základ, treba si hovoriť, že si proste tehotná a basta 🙂

tinus8
20. jan 2014

@magdus999 jasneee bojujem dalej ...no, ja si to viem predstavit a je to nadherne :D, moj problem je, ze sa bojim sklamania, ale vsak som silna zena :D ...dakujem za povzbudenie

dundul
20. jan 2014

@magdus999 čakáme fotečku, tak šup s ňou sem 😉

magdus999
20. jan 2014

@tinus8 presne, aj ja som sa bála prvé vklady sklamania, aj keď ma manžel pohladkal po brušku, som ho radšej upozornila, nech to nerobí, aby sme potom neboli príliš smutní.....teraz bola zmena 🙂 po vklade som si vravela, že som tehotná, aj muž sa tak správal, prihováral brušku a podarilo sa 🙂

magdus999
20. jan 2014

@dundul špeci pre teba 🙂 sú ešte slabšie, ale budú silnieť 🙂

honeypet
20. jan 2014

@tinus8 tak jak píše @magdus999, je potřeba myslet pozitivně. Já jsem od chvíle, kdy jsme začali podstupovat IVF věřila, že to vyjde. V práci mám skvělou šéfovou, která mě moc podporovala a když jsme se o tom bavili tak spíš z té pozice, že už se asi do práce nevrátím, protože těhotná budu. A opravdu to vyšlo. Byl to náš první pokus.

tinus8
20. jan 2014

@honeypet@magdus999 tak od teraz uz iba pozitivne myslim 🙂)) ...takze, baby, onedlho sa tu prihlasim, ze cakam dvojky 🙂)

magdus999
20. jan 2014

@tinus8 sa teším, ako sa ku mne pridáš 🙂 pozitívne myslenie je naozaj to naj zo všetkého, asi 80% úspechu

dundul
20. jan 2014

@magdus999 paráda, je to tam 🙂 teraz len opatrne na horách :-P nohy hore, hladkaj bruško a teším sa na ďalšie čiarky tak o pár dní. Opatruj sa pá

netilka
20. jan 2014

@magdus999 Gratulujem!!!! Z celého srdca!!!! 🙂 Takze si mi dala vzor a ked sa spamatam, mala by som ta asi nasledovat. 😵
Nie vsak velmi suhlasim s vplyvom pozit. myslenia. Vzdy som myslela pozitivne a nic. U mna je to akesi pokazene asi....

magdus999
20. jan 2014

@dundul ďakujem, veru msuím byť opatrná, predsa len som včera mierne krvácala, takže len pohodička, nič iné 🙂

magdus999
20. jan 2014

@netilka no už aby si ma nasledovala, ako ideš ďalej? dáš si pauzu, alebo?
mne veľmi pomohlo to pozitívne myslenie, cvičenie Mojžíšovej metódy a to že som si presadila 2 Bodky, od začiatku som ich chcela, ale vždy ma presvedčili, tentokrát som sa nedala, to ma veľmi nakoplo, keď mi ich dali, takže som hneď vedela, že sa to podarí. Aj doktor mi vravel, hneď po vklade, že dúfa, že nebudú dve, tak keď odišiel z miestnosti, som mu vyplazila jazyk, však ty uvidíš 🙂
ďakujem krásne

netilka
20. jan 2014

@magdus999 Asi si dam pauzu, mesiac alebo dva. Psychicky by som to zasa neuspech nezvladla, vzdy sa z neho spamatavam tyzdne. Dve naraz si nechcem dat vlozit, lebo chcem mat viac sanci. Uvidíme. A ak nie, asi to tak malo z nejakého dovodu byt.....

magdus999
20. jan 2014

@netilka ja som si poslednom neúspechu dala pauzu, veľmi ma to vtedy zložila, šla som aj k psychologičke, že to nie je normálne, tiež nám na nič neprišli, tak som hľadala chybu v sebe, aj to mi pomohlo, som sa vyrozprávala, bolo super.....potom som už nemala potrebu ísť opäť 🙂
a asi nie je dobré, že sa už teraz na to dívaš, že chceš mať viac šancí, aj ja som to tak brala, to som stopla v hlave, že aké ďalšie šance, keď to budúce bude proste úspešné a basta 🙂

marakeschka
20. jan 2014

@magdus999 vsetko dobre a gratulujem 🙂

dicinka1
24. jan 2014

@magdus999 vyyyyborne 😒

dicinka1
24. jan 2014

@magdus999 jezis,blby smajlik som dala ja trubka 😉 😵 😵 tesim sa

magdus999
25. jan 2014

@dicinka1 v pohode 🙂 ďakujem za podporu, fakt to pomáha 🙂

magdus999
27. jan 2014

@dicinka1
@netilka kočky moje, dnes je hcg 450, je to dostatočný nárast (v stredu bolo 450)? už sa môžem tešiť? alebo?

merry1001
27. jan 2014

Ahojte, v sobotu 1.2 idem na KET.Este niekto?

merry1001
27. jan 2014

@magdus999 Sprava sice nepatrila mne, ale v stredu 450 a dnes rovnako?

dundul
27. jan 2014

@magdus999 to je super zo 113 na 450 😉 opatruj sa mamina 🙂 to bude lenivy chlapec chichi 🙂

magdus999
27. jan 2014

@dundul no potvorka jedna, sa schováva predomnou riadne 🙂

magdus999
27. jan 2014

@merry1001 ďakujem, to bol omyl 🙂 som cela rozklepaná 🙂 streda 113, dnes 450 🙂

@dicinka1 @netilka oprava 😀 v stredu 113, dnes 450, tak čo myslíte? je to ok?

merry1001
27. jan 2014

@magdus999 Tak to potom rastie, ktory mas dnes den?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre