Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

smoulinka13
24. jún 2014

@katka17044 dakujem a tebe drzim palce na dalsiu krvicku ;)

lucusik33
24. jún 2014

@katka17044 verim ze to cakanie ubija.ja mam za sebou uz aj mimomaternicove,nevedeli dlho lekari a to hcg stagnovalo tak som sla na precistenie a o par dni spat do spitala lebo hcg rastlo.nasledne injekcia na vstrebanie embryjka.pritom som nekrvacala len spinila kde tu.drzim ti palceky aby ti to dobre dopadlo.

katka17044
24. jún 2014

@lucusik33 dakujem pekne... boze co si my vsetko musíme vytrpieť niekedy ma to už prestáva baviť...

ingrid0105
24. jún 2014

@angel74 da sa hned v tom cykle ako dostanes mrchu podstupit KET?

angel74
25. jún 2014

Ano koudelka mi povedal ze aj hned zajtra uz idem ba ultrazvuk a dohodneme sa kedy dame posledneho mraziacika

babo78
1. júl 2014

Ahojte kocky, idem sa s vami poradit. Nakolko som nemala uspesne IVF, ako to prebieha ked pojdem na KET? MAm 8 mrazacikov. Kolko po IVF sa da ist na KET a treba predtym zase brat hormony? Je lepsie si trosku oddychnut a potom sa pustit po nejakom mesiaci dvoch do dalsieho umeleho oplodnenia? Dakuejm

lucusik33
20. júl 2014

Zdravim babenky, som 4.den po KET dnes a vrta mi v hlavke ci ake pocity ste mali par dni po KET.Je to moje1.ket a uprimne okrem sem tam bolaveho podbruska nic ine necitma neviem ci je to dobre ci zle. viem ze kazda sme ina co sa tyka pocitov ale privitala by som nejake postrehy. a tiez kedy najskor testovat.vkladali mi exp.blastocystu.

zuzina1881
20. júl 2014

@lucusik33 ahoj 🙂 bolesti v podbrusku ako na ms, pichanie a take salave teplo v oblasti vajecnikov a maternice, pulzujuce pichanie, unava, ospalost (ale to bolo tym utrosom), nafukovanie- tak som to citila ja 🙂 testik na 6.den biely, na 8.my s duchom... a uz to tahame 11tyzdnov 🙂
Velmi drzim palce 🙂

lucusik33
20. júl 2014

@zuzina1881 dakujem ti moja sledujem ta po ocku tvoje prispevky a tuho drzim palceky az do sameho konca

zuzina1881
20. júl 2014

@lucusik33 dakujem 😉 vsetkym strasne moc fandim, nech su onedlho taki stastni ako my! 🙂

vanushka
24. júl 2014

@lucusik33 ako sa dari moja ? 🙂

lucusik33
24. júl 2014

@vanushka pozri moja v mojom fotoblogu 🙂).a Ty si natom ako ?

vanushka
28. júl 2014

@lucusik33 wauuuu !!!! gratulujem ti 🙂 ja nemam zatial nic nove....7 den poKET som dnes

lucusik33
28. júl 2014

@vanushka no ale mam obavy lebo dnes bol testik slabsi zial

vanushka
28. júl 2014

@lucusik33 neboj, este je vsetko mozne, kedy mas krv ?

santamonica
28. júl 2014

11. den po KET , na teste iba / , ☹ , asi to zas nevyslo 😒 , tak som citila , ze to tentokrat vyjde....

vanushka
28. júl 2014

@santamonica pockaj este na odber krvi. Este mas sancu 🙂

santamonica
5. aug 2014

potvrdene, negativne 😢 , neviem uz ani poriadne plakat

martinazvo
24. sep 2014

Ahojte, viete mi niektora povedat, kolko trva uhniezdenie, ked sa vklada blastocysta (KET)? Dakujem!

nelly3
24. sep 2014

@martinazvo
do 72 hodin 😉

dicinka1
30. sep 2014

@martinazvo ahoj,kedy budes testovat?

babo78
8. okt 2014

@dicinka1 ahoj mne robili vcera vklad,kedy je asi najlepsie urobit si test?

dicinka1
8. okt 2014

@babo78 ahoj,podla toho ci si mala pk alebo nie..no ja som si robila testy od 5 dna po KET a boli tam // slabunke,ale boli... takze si myslim ze na 6 den uz by malo byt nieco vidno,ked si mala pk.. 😉

babo78
8. okt 2014

@dicinka1 ano mala som PK 🙂

katkatop
16. okt 2014

Chcem vám všetkým odporučiť, aby ste si jednorazové testy nerobili až do 14. dňa po ET.
Dôvod:
1. Falošná pozitivita - o tom ste tu už písali. Navyše vy, ktoré sa chválite "koľajničkami" po šiestych, siedmych dňoch už potom väčšinou nepíšete, či ste boli skutočne tehotné.
Ja som mala na 11-ty deň test po ET test negatívny a samozrejme, bola som pod vplyvom toho, čo tu píšete nešťastná. Na 13 deň bol už jasne pozitívny (pozitívny je , keď je HCG v krvi nad 50)
14-ty deň bol už negatívny, HCG z krvi bolo niečo cez 20, čo znamená boichemické tehotenstvo, embryo sa zrejme neuchytilo v sliznici dostatočne. Viem o pacientke, ktorá mala na 14-ty deň jednorazový test negatívny, ale HCG v krvi ukázalo tehotenstvo. Takže kašlite na testy, naozaj vôbec nemajú výpovednú hodnotu a skúste to vydržať do vyšetrenia krvi.

babo78
16. okt 2014

@katkatop
preto som sa nikdy netestovala, aby som nebola nadsena alebo naopak sklamana.

zuzana75
21. okt 2014

ahojte babulky, vkaldali niekomu embryjka v morulkovej forme? dakujemza info a drzim palceky 🙂

mirka7582
2. dec 2014

Na 8deň veľmi slabucka 🙂

majka017
4. dec 2014

Na 10 deň slabá čiaročka , na 11.deň krásne koľajničky 🙂

ereska
25. jan 2015

@mirka7582
@majka017 ahojte som 5 den po ket mali ste nejake priznaky mne nic nieje troska na dotyk prsia z vonkajsej strany inak nic vkladali mi 2krasne blastocysty. Kedy sa u vas nieco prejavilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre