Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

domuska11
23. máj 2015

@bonny1117 no ja chodim do isre mt,mam to 15 min.cesty autom. My mame ste 2 mrazacikov. Pri et sme vkladali 2 blasto,negativne a podaril sa teraz ket s jednou. To spinenie preslo? Ja som tiez vcera trosku spinila,v noci a dnes uz nic.ale mam kludovy rezim. Manzel upratuje,umyva a vari 🙂 a ja to neskutocne vyuzivam no a co,nech maka :P

zojaaa
13. aug 2015

Ahojte, som po ket rannej blastocysty
5.den- negativny
7.den- negativny
8.den- t.j. Dnes stale negativny 😖

bonny1117
13. sep 2015

@domuska11 ahoj no nakoniec to bol mimomaternicove tehotenstvo dali mi injekciu aby zabili plod vo vajcovode,je to akasi injekcia ,pouzivana aj pri chemoterapii,odlezala som 6 dni v nemocnici,takze teraz 6 mesiacov musim pockat,kym pojdem na vklad.mesiac potom som bola na laparoskopii a odobrali mi obidva vajcovody,pretoze boli chore :( pokazdom vklade som skoncila v nemocke,pri prvom mali podozrenie,ze je mimomaternicove,nakoniec chvalabohu bolo iba biochemicke

domuska11
13. sep 2015

@bonny1117 ahoj.mrzi ma ,ze ste tak skoncili a aj ta operacia...teraz ked mas mat klud tak oddychuj a vypusti to najviac ako sa da.mozno ti to pride otrepane,aj mne to vraveli ale je to pravda.
A nemam ani slov na to ako si zena doae vytrpiet vsetko len aby mala dieta..ale ja verim,ze raz sa dockate 🙂 ko!ko maye mrazacikov??

pufa
13. sep 2015

@bonny1117 mrzí ma to, aj ja som si tym prešla... Naštastie cas beží milosrdne rýchlo ked sa človek spamätá z toho najhoršieho.. Držím palce do ďalšieho snaženia!

bonny1117
14. sep 2015

@domuska11 hej teraz som uplne to vypustila z hlavy ani sa o tom nerozpravame,nemyslime na to...som si povedala ,ze az d decembra zacnem,ked bude cas na ket....dovtedy nechcem ani nic pocut.operaciu som mala 8.jula,mrazaciky mame este 3

vevericka13
7. okt 2015

@zojaaa ako si dopadla? keby si mala pozitivny prvy test?

pufa
8. okt 2015

@zojaaa aj mna zaujima ako si dopadla. vychadza mi to ale ze ti vysiel az dalsi KET. daj nam vediet 🙂

zojaaa
8. okt 2015

@vevericka13
@pufa
Ahojte, vysiel hned dalsi ket.... Pozitivne tt som mala od 6 dna po ket, ciarka bola slaba, ale bola tam 😉

vevericka13
9. okt 2015

@zojaaa jej to je super gratulujem

leto79
12. okt 2015

baby poradite? Som 5. den po KET, nevydrzala som a testla som. Test negativny. Avsak pred takmer 5 rokmi som na 5. den po ET uz mala slabulilinku ciarocku. Je v tomto rozdiel medzi ET a KET?

pufa
12. okt 2015

@leto79 a vkladali ti vtedy aj teraz embrya v rovnakom štádiu vývinu? Každopádne 5. den je naozaj príliš skoro..

leto79
12. okt 2015

baby tak ja neviem, teraz som robila, kupila som vyhodne testy s citl 10, 3 kusy v baleni (kupila som 2 bal), reku jeden obetujem a .....

leto79
12. okt 2015
leto79
12. okt 2015

ciarka je fialova, objavila sa hned a pekne ju vidno 😅

leto79
12. okt 2015

@pufa myslim ze mi vkladali embrya v rovnakom stadiu

dancez
12. okt 2015

@leto79 to mas test z teraz ? Ja tam vidim ciarku aj ked 5 den sa mi zda skoro, ja som mala ket 21.9. Testo vala som od 8 dpo vacsina su testy pepino z Dmky

leto79
12. okt 2015

@dancez ano, testovala som teraz, rano som ale mala test s citl 25 negat. Ale ked som mala ET (uspesny), tak na 5. den uz som mala dusik. Ale som na pochybach, neveim, ci je tento test velmi spolahlivy, je to gravitest 10 a citala som ze uakzuje falosne //

dancez
12. okt 2015

@leto79 ale je rozny cas kedy sa to mohlo zahniezdit niekedy sa embryjko zahniezdi neskor, neporovnavaj to daj tomu cas

zuzana9285
15. okt 2015

Ahoj dievčatá, ja som dneska 5. deň po Ket (ked nerátam deň vkladu) a už som to nevydržala a testla som, samozrejme negatívne Asi je to veľmi skoro, že? Lebo mám už jedno dieťatko po IVF a to som vtedy testovala tiež na 5.deň a mala som už slabulinú čiaročku Ale pri Ket je to asi iné, či? Som z toho na nervy ☹, aj ked viem, že to je ešte veľmi skoro Mali ste niektorá takto skoro aspoň slabulinkú čiarku po Ket? Ďakujem za odpovede 🙂

dancez
15. okt 2015

@zuzana9285 ja som testovala az od 8 tak ti neviem povedat ale myslim ze ti este nemusi ukazat zalazi kedy by sa chytilo embryjko kedy zacne produkovat hcg

zuzana9285
15. okt 2015

A ešte sa chcem opýtať, aké testy používate, aké sú podľa vás najlepšie Lebo teraz , čo som použila bol nejaký Ladymax test z lekárne dr.Max ďakujem

mishka27
29. okt 2015

Ahojte dievčatá , dnes som 12den od KET no test som si zatial nerobila.. uz od vcera trosku špinim..tak sa bojim si ho aj urobit ach 😢 som stoho hotová.. skusim počkať do soboty to bude 14den a uz ho ocikam ☺ teda pokial sa mrcha nedostaví
Držte palce prosím...

dancez
29. okt 2015

@mishka27 ahoj teraz by ti uz ukazal test ci sa bojis ho urobit ?

mishka27
29. okt 2015

@dancez ano bojim 😕 v papieroch je pisane pokial je test ma 12ty den negaativny alebo spiníte skuste test opakovat ma 14ty den tak pockam.ja sa bojiiiim

mishka27
1. nov 2015

@zojaaa ahoj prepác mozem sa opytat po akom čase si išla na dalši KET? som teraz 15ty den po KET robila som si test vcera negativny hned nato prisla aj mrcha😢 .volat do iscare budem az v utorok kedze je vikend a pondelok sviatok.. neviem co bude dalej. Uz mame len posledne embryjko.. tak som chcela vediet ci je mozny dalši ket hned o mesiac alebo ma nehaju cakat? Dakujem ti za odpoved

zojaaa
1. nov 2015

@mishka27
Ahoj, v pondelok neni sviatok 😜
Ja som isla na dalsi ket hned, ale ja som nestimulovala....mala som ket v nativnom cykle, vraj s tym v brne maju lepsie vysledky, podmienkou je dobra vyska sliznice bez liekov...

lilac
14. nov 2015

Baby stala sa mi taka vec, 2 dni po ket vkladali exp. blastocystu som mala poz test ale na dalsie rano a az dodnes (4den) negativne. Bolo mi cudne ze test bol tak skoro poz nedostala som pregnil. Myslite ze este sa moze zmenit? Je to divne

leto79
14. nov 2015

@lilac hmmm 2 dni po KET je myslim dost nepravdepodobne aby test nieco ukazal, mozno bol chybny. Mne ukazal na 5. den, ale skor som nikdy neskusala

lilac
14. nov 2015

@leto79 no dufam ze to bude tym :( uplne ma to rozladilo ze bol poz. a dalsi negat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre