Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

catchulinecka
7. apr 2014

@sasa1983 ahojky, moc ti gratuluju ke krásnému testu!!!!!! 🙂 můžu se prosím zeptat, co je to za test a s jakou citlivostí? Já jsem zítra 8 dne po ET a pomalu se chystám na testování, ale vůbec se v těch testech nevyznám 🙂 Děkujíííí

sasa1983
7. apr 2014

ďakujem,je to test, kt. dávajú v RF Brno, má ich vlastné logo, a to som už vyhodila (obal myslím). Ale písali, že najvyššia ciltivosť. V podstate je to ale jedno, kúp si test s lekárni, aký budú mať. Možno ale 8smy deň je skoro, ja som sa bála tak skoro testovať...Každopádne veľa šťastia. Saša

catchulinecka
7. apr 2014

@sasa1983 dobře, moc ti děkuji 🙂

zuzina1881
8. apr 2014

@smoulinka13 tak zmena, na kontrolu mi kazali prist predsa len na 14dc, vraj aby sa nic nezanedbalo a aby spravne urcili den vkladu.. Takze buduci pondelok tam pojdem 🙂

hunka
8. apr 2014

@catchulinecka ahojky, ja som dnes 8den po vklade a uz na 5ty som mala "ducha" a test mam obycajny z dr.maxa..a testujem kazdy 2hy den,lebo az tak narasta Hcg, len kazdy druhy den..aj pri prvom som testla uz 5ty den po vklade(den vkladusom nepocitalal) a bol tam duch a teraz takisto..ale stale stresujem, ze co ked zacne miznut....ale to asi vsetky pozname 🙂 drzim palceky,aby si tam nasla vytuzene// a ozaj jedno aky test kupis 🙂 myslim, ze vsetky su teraz uz 10citlivostou 🙂

catchulinecka
8. apr 2014

@hunka fakt? tak ti moc děkuji za rady a moc gratuluji!!! 😉 tak to jsme na tom úplně stejně, taky jsem dnes 8 den 🙂 a jak ti je? cítíš "něco" ? 🙂

mirka135
8. apr 2014

@catchulinecka. Ahoj. Ja som tiez 8den ale vobec nic necitim a ty ako?

smoulinka13
8. apr 2014

@zuzina1881 myslis vrlkonocny pondelok? Ja idem na kontrolu ns velky piatok a vklad cca 23.4 juj sa tesim

merry1001
8. apr 2014

@hunka od piateho dna mas ducha?Vav. . .to kolko mas vlozenych?Mas foto testu?

catchulinecka
8. apr 2014

@mirka135 ahojky, fakt? tak to je nás teda dost 🙂 no já všude čtu, jak každého píchá tam a tam, bolí břicho a podobně a já nic 😀

zuzina1881
9. apr 2014

@smoulinka13 nie, buduci pondelok 😉 ale podla mojho cyklu to aj ja vidim okolo 23ho aprila! 😉 takze to zas cele budeme prezivat spolu 🙂

hunka
9. apr 2014

@catchulinecka ahojky, no ja pocity nemam take asi ziadne,ale kedze som uz 2krat tehu tak si uvedomujem, ze prsia mi ide hlavne vecer roztrhnut,ale inak nic...a obcas sa mi toci hlava...a pri provom som nemala vobec ziadne priznaky az do 8meho tyzdna 😀 a potom to zacalo 😀 😀 😀 tak testikuj a drzim palce a ty nieco "citis"

hunka
9. apr 2014

@merry1001 ahojky, my chodime do heliosu v Mt,takze tam preferuju vlozit iba jedno..takze mame jednu "karamelku" 😀 vlozenu vo forme expandovanej blastocyty a verim ze najblizsich 8mesiacov si tam bude peken plavat dlzky a sirky v brusku 😀 a foto nemam, kedze mame jedno male heliosca uz domka, vobec nestiham, ale ak stihnem ku veceru odfotim, a dnesny test je uz poriadne silnejsi oproti tomu z 5teho a 7meho dna 😀 a ty si kolky den po ket?

smoulinka13
9. apr 2014

@zuzina1881 no super tak budeme sa podporovat.zajtra idem este na kontrolnu krv ale dufam ze bude HCG 0 a bude vsetko ok---

merry1001
9. apr 2014

@hunka AHoj, ja som bola na ket v piatok, tak ked nepocitam den vkladu, tak som dnes 5ty den a test rano biely. . .no skusim zajtra, snád je tam este sanca. . .

smoulinka13
9. apr 2014

@merry1001 5 den je moc skoro.ja som mala ducha na 8. den 🙂

merry1001
9. apr 2014

@smoulinka13 ja mam ale vlozene dve 🙂 no ved uvidime. . .preco pises vyssie, ze chces mat hcg 0? Co sa stalo?

zuzina1881
9. apr 2014

@smoulinka13 tak drzim palce! Neboj, vsetko bude ok a o par dni bude zas embryjko v brusku! 😉

hunka
9. apr 2014

@merry1001 ahojky, neboj, sanca tam urcite je, kamoska co sme boli na prvom ket spolu mala test az na 8my den a ak tak skus az na pozajtra zajtra bude hcg tak isto vysoke ako dnes meni sa az kazdy druhy den 😉 drzkaj sa..vecer snad dam testy

smoulinka13
9. apr 2014

@merry1001 ahoj pri ket som mala ducha na 8. Den ale potom uz len slabol a hodnotu na 13 den po ket som mala velmi nizku takze asi sa neuchytilo to by bol lepsi pripad, inac by to mohlo byt mimomsternicove alebo daky problem, my sme si davali jedno ale tersz asi dve

smoulinka13
9. apr 2014

@zuzina1881 embryjkaaaa dve 🙂)

vanushka
9. apr 2014

@merry1001 to je este skoro 🙂 vyckaj par dni, neboj budes mat krasne kolajnicky 🙂

merry1001
9. apr 2014

@vanushka ako presvedcivo si to napisa. Neda sa neverit Ti 🙂 Dakujem

merry1001
10. apr 2014

Ahojte, co mate nove?Ja som 6tyden po ket zatial negativna 🙂

hunka
10. apr 2014

@merry1001 ahojky moja, len kazdy druhy den sa ti test "zvyrazini.." zbytocne sa nestresuj,uz pridam tie foto ale toho ducha na foto z toho 5teho dna asi ani neuvidis, vidno to iba nazivo, ten dalsi test je 7my a potom 9ty den po ket...a zajtra az spravim dalsi...neeboj a hlavne nestresuj koli testu.dnes ti ukazalo to covcera...lebo kazdy neparny dne hcg narasti ked ti drobca vlzili den sa nerata..a prvyden je dajme tomu hcg12 a tak isto je na tom aj 2.den a az 3. den je potom hcg24,ale 4. je zas ln 24..a zas 6. porastie na 48..takze trpezlivost 😉 a tu ta slubena foto..oaj na ten 5ty den ty asi nebudes toho ducha vidiet.. 😀 je to len volnym okom,nie pre fotak tak sa drzkaj

zuzina1881
10. apr 2014

@smoulinka13 tak sme sa s manzelom rozhodli, ze az v maji pojdeme na dalsi KET. Nie som teraz optimisticky naladena.. vyskytli sa rodinne problemy a ine smutne okolnosti.. museli sme sa rozlucit s nasim 8rocnym psom, bol vazne chory.. tak snad o mesiac budu vhodnejsie podmienky. Ale tebe silno drzim palce, myslim na teba.. potom sa mi pravidelne ozvi 😉

merry1001
10. apr 2014

@hunka Dakujem za povzbudzujúce testíky. . .jasné, ze vidím aj ten z piateho dna. . .más ich krásne. . .ty uz budes druhy krat tehulka po ket? mas male babatko, ze?

delfi75
10. apr 2014

Všechny zdravím, mám 5. den po ET a taky nepociťuji změny...jsem nová od včerejška a pročítám zkušenosti🙂

hunka
10. apr 2014

@merry1001 dakujem 🙂 a ano uz 2x po ket, pri provom sme cerstvy Et museli odlozit, lebo ja som mal priserny OHSS a tak sme cakali az nam povolia a teraz sme si povedali,ze kym sme nevysli z cviku nocneho vstavania sup do toho a aj v heliose teda potvrdili,ze je to tak najlepsie,lebo ze aj to telo to lahsie zvlada ako ked uz akoby v podstate zabudne,ako niektori odporucaju po 3 rokoch..a ano mame maleho 3a pol mesacneho drobceka 😀 vsetkym babam tu prajem take stastie drzat svoje babo v naruci...

hunka
10. apr 2014

@delfi75 drzim palce, hlavne nech sa zadari 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre