Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

dukokatka
14. apr 2014

zaciatkom maja alebo juna este uvidim

smoulinka13
14. apr 2014

@dukokatka tak to uz za chvilocku 🙂)) vidim ze uz jedno dietatko mas, to sa podarilo na prvy pokus?

dukokatka
14. apr 2014

@smoulinka13 ano na prvy pokus

smoulinka13
14. apr 2014

@dukokatka tak to je super!!! drzim palce aby to ak teraz bolo hned na prvy sup

dukokatka
14. apr 2014

@smoulinka13 dakujem aj tebe drzim palce aby ti to vyslo

merry1001
15. apr 2014

Tak dnes rovnako ako včera, v zásobe mám len testy dr. max a ten zasa negatívny. . . .☹

catchulinecka
15. apr 2014

@merry1001 ach jo, to je mi líto, ale víš co? vykašli se normálně na testy a počkej na krev, prostě buď a nebo... přeju moc moc štěstí!!!!

magdalenka23
16. apr 2014

Ahojte,
Som tu nová a chcela by som sa poradiť.
Bola som 05.04. na KET nemám žiadne príznaky 14. a 16. som
si robila test a obidva boli negativne, nemám spinenie ani nič také akurát trocha
pichanie v podbrusku. Chcem vedieť či je nejaká šanca že by som mohla byť tehotná. Užsom zúfalá.
Moc ďakujem za odpoveď.

merry1001
16. apr 2014

@magdalenka23 ahoj, ja som mala vklad 4.4, robila som niekolko negativnych testov a dnes mi neuspech potvrdila aj krv, tiez nespinim, dnes som vysadila lieky a cakam ms . . .istota je samozrejme krv, ale ja bohuzial myslim, ze test by to max. na 12 ty den ukazal ☹ vyjde nam to snad nabuduce ☹

magdalenka23
17. apr 2014

Aj ja mám ten pocit...

mirka135
17. apr 2014

@merry1001 takze ani tebe sa to nepodarilo?? Takze sme na jednej lodi

catchulinecka
17. apr 2014

@merry1001
@mirka135 jejda děvčátka ☹ to je mi opravdu líto. Ale jednou se to stoprocentně podaří!!! ještě jsme přece mladice 😉

mirka135
17. apr 2014

@catchulinecka zas az taka mlada niesom 😀

catchulinecka
17. apr 2014

@mirka135 ale prosím tě 😀 hlavní je, že se člověk cítí duchem mladý 😵

magdalenka23
17. apr 2014

No ani ja už sa nepovažujem za mladú. A podľa mňa nepodarilo teda všetko tomu naznačuje ale krv mám v utorok. Ale to už je len aby mi to potvrdili.

zuzina1881
22. apr 2014

@smoulinka13 ahoj 🙂 tak ako pokracujete? Sliznica ok? KET naplanouany? Ci uz aj bol? Myslim na teba 😉

smoulinka13
22. apr 2014

@zuzina1881 ahooj piatok sme boli na kontrole sliznica 8 mm tak super a vklad uz o 2 dni teda stvrtok. A dame dve 🙂 uz sa tesim, ty ako sa mas?

zuzina1881
22. apr 2014

@smoulinka13 tak to je super! Velmi drzim palce a budem na vas mysliet a posielat pozitivnu energiu! 😉 Co na to hovorili v heliose, ze chcete 2 embryjka? Neboli proti? Neprehovarali ta?

Ja sa mam fajn! Uzivam si volno od prace aj od hormonov 😀 ale uz sa aj tesim na maj a dalsi KET! 🙂

nikolav
22. apr 2014

Tak jsem si udělala teď test. Jsem 11 den po KETu a 16 den po ovulaci. Sice ne z ranní moči a ze zředěné, ale je tam jen jedna čárka. Takže smůla. Dvě už tam nenarostou. A BT teplotu mi zvedá Utrogestan už to aspoň vím. I když mi teplota neustále roste. Dnes už 37,2. Je to zklamání a i trochu radost zároveň (kvůli nové práci). Co se dá dělat. Ani duch nic.

smoulinka13
22. apr 2014

@zuzina1881 veru oddychuj od hormov nech si telo odpocinie a v maji sup sup, no pri et aj prvom ket nas odhovarali a nechceli povolit dve, teraz som tam isla s malou dusickou a pripravovala som si argumenty ze preco ano ale doky len povedal ze ak chceme tak ok, neprehovaral, co som sa fakt cudovala

zuzina1881
22. apr 2014

Tak parada!!! Necakala som, ze to pojde tak lahko, lebo mne vzdy do papierov napisali 1 a to mi dali podpisat.. takto ti ostane este jedno zamrazene, ak si dobre pamatam..
To by bola pecka, keby sa obe chytili!!!! Juhuuu! 🙂

smoulinka13
22. apr 2014

@zuzina1881 noooo on mi napisal jedno a dal podpisat ale povedala som ze sme sa rozhodli dat dve, tak to preciarkol a napisal 2 🙂) bez zbytocnych komentarov, bola som rada ze to tak lahko prebehlo 🙂))

zuzina1881
23. apr 2014

@smoulinka13 my este premyslime... mame uz len 2 a pri predstave, ze mam cely cyklus ivf absolvovat znova mi nie je vsetko jedno! Ty hlavne pokoj a pohodu, nech su na teste rychlo 2 ciarky 🙂

smoulinka13
23. apr 2014

@zuzina1881 jasne, nam ostane este jedno ale kebyze mam posledne dve neviem ci by som ich dala naraz, i ked uz zacinam uvazovat ze mozno bude treba dalsi cyklus

zuzina1881
23. apr 2014

@smoulinka13 ja dam v maji jedno, v juni druhe a ak sa nepodari, tak v juli ziadost a v auguste zas provera, decapeptyl, gonal a tak dookola! Uz budem na ten kolobeh taka navyknuta, ze tehotenstvo ma vykolaji 😀 hlavne, ze to medzi jednotlivymi pokusmi berieme aj s muzom sportovo! 😀

smoulinka13
23. apr 2014

@zuzina1881 jasne treba to brat sportovo..i ked to ide velmi tazko 🙂 ja by som druhy cyklus chcela zacat uz v juli kedze budu prazky ale snaaaad nebude treba 🙂)

zuzina1881
24. apr 2014

@smoulinka13 tak som si dnes pred jedenastou na teba spomenula a drzala palce ako sa dalo! Tesim sa na pozitivne spravy 😉

smoulinka13
24. apr 2014

@zuzina1881 dakujeeeeeem 🙂 dufam ze to uz vyjde...

sasapod
25. apr 2014

Dievčatá, prosím o radu. Minulú sobotu 19. som bola na KET. Myslíte, že už sa embryjko zahniezdilo? Trošku ma picha asi na vaječníkoch.Minulý rok nám to nevyšlo. A mám pocit, že ani teraz ☹

smoulinka13
25. apr 2014

@sasapod ahoj ja som bola na KET vcera 🙂 kam chodis? po tyzdni je este skoro na zaver, ja som minule mala ducha na 8. den, skor neukazal...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre