Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

sariloth
6. máj 2014

@ingrid0105 Boze, to ma mrzi, ja som po tom krvacani este niekolko dni slabsie spinila, tak mozno...stale je tu nadej, nic to nemusi znamenat...Mne doktor povedal, ze KET je mozny hned v dalsom cykle, t.j. teraz by si odmenstruovala, pockala do dalsej MS a hned v prvy den MS zacala brat lieky na pripravu sliznice maternice na vklad embrya.

ingrid0105
6. máj 2014

@sariloth no neni mi je to vzdy manapadne ze uz som mohla byt tehu ale co uz, je to 1 pokus tak nezufam. Utros budem brat az do krvi aby som si nic nemusela vycitat keby... Chcem sa ta spytat po vklade embrii si dodrziavala kludovy rezim alebo si normalne fungovala? nechcem nic zanedbat ked sa do toho dam buduci mesiac.

sariloth
6. máj 2014

@ingrid0105 Utros ber urcite az do vysledku z krvi, ak si bola tehotna a vysadis ho, pride krvacanie zo spadu hormonov a embryo vyplavi. Ja som po vklade fungovala uplne normalne...ani v den vkladu som neoddychovala, upratovala som, chodila do roboty, totizto neverila som, ze by to mohlo vyjst...celkovo som bola na tom psychicky dost zle a bola som na 100℅ presvedcena, ze to nevyslo...dokonca ked prislo to krvacanie a negativne testy, nasim som povedela, ze IVF bolo neuspesne, trubka..🙂 takze ziadne pozitivne myslenie som nezvladla🙂
Viem, ze najhorsie je to striedanie beznadeje s nadejou...

ingrid0105
6. máj 2014

@sariloth diky no nejak to uz doklepem do piatku,mala by som ist na krv vo stvrtok ale je sviatok tak mi to povedali este pri vklade ze piatok mam prist. citam mk uplne mi z toho sibe uz 😠

sariloth
6. máj 2014

@ingrid0105 Drz sa, uz nech je piatok!

ingrid0105
6. máj 2014

@sariloth dakujem dam vediet ako som dopadla

ingrid0105
9. máj 2014

@sariloth ahoj takze nic negativne:( ideme na 1 KET zhruba vpolovici juna

sariloth
9. máj 2014

@ingrid0105 Ahoj, velmi ma to mrzi, myslela som dnes na Teba. S KET mam ja osobne velmi dobre skusenosti, otehotnela som tiez po KET, kedze ET mi museli odlozit kvoli hroziacemu hyperstimulaku. A svagrine vysiel az 1. KET ( po 2 neuspesnych ET). Tak verim, ze to tak bude aj v Tvojom pripade a KET bude uspesny!

ingrid0105
9. máj 2014

@sariloth dakujem bodaj by si mala pravdu, ja to beriem tak ze ta stimulacia je obrovsky sok pre telo kazdej z nas a nie kazde telo sa s tym vyrovna formou tehotenstva. Myslim ze vela babam by stacila SOFT stimulacia velmi podobna KETu a zadari sa . Urcite ti dam vediet, koncom maja maj konzultaciu a dohodneme sa s lekarkou 😀

sariloth
10. máj 2014

@ingrid0105 Je to tak, telicko bude oddychnute a pripravene na tehotenstvo. Drzim velmi palce, ozvi sa!

smoulinka13
12. máj 2014

@sariloth presne ako pises, strieda sa mi to casto...beznadej a nadej..je to uz na psychiku

janka23000
17. máj 2014

Zdravim baby ja som bola na vlozeny dvoch ombrii teda aj poslednych teras 7.5 ...robila som si tehu.test na 8 den a bola slabulilinka ciarocka zozaciatku ju nebolo ani vidiet no a 9-10 den ako nebu tam ani nebola bože som z nervami na prasknutie hadam to vidrzim do 21.5 t.j. v stredu idem na krv

ingrid0105
19. máj 2014

@janka23000 drzim palce nech to dobre dopadne 🙂

zelenagw
19. máj 2014

@janka23000 drzim palce isto sa zadarilo 🙂 potom napis hodnotu HCG 🙂

janka23000
19. máj 2014

No tak baby nemam stoho velmi dobri pocit lebo od vtedy som si robila tehu testy a nevidela som ani slabu ciarku a uz ani prsniky nemam take citlive rada skoro vobec

vanushka
19. máj 2014

@janka23000 este neni nic stratene, vydrz do stredy 🙂 mala si blasto ?

janka23000
19. máj 2014

Vies že ani neviem ale viem že uz malo 100 buniek lebo som sa pytala milko bunkove su

janka23000
21. máj 2014

Tak baby nepodarilo sa negativne :( co som aj čakala drzte sa a snat sa vam vsetkym podari držim vam palceky

katka17044
6. jún 2014

ahojte koho čaká ket? ja idem teraz pondelok na vklad

zu_zi
7. jún 2014

@katka17044 ahoj, ja som bola na vklade vo stvrtok 🙂

zu_zi
7. jún 2014

@sariloth ahoj, citam Tvoj pripevok, ze Vas cele ivf vyslo okolo 200 eur, to kde ste prosim Ta boli? Aj vratane liekov aj vsetkeho? Ake lieky si brala? Dakujem pekne za info, lebo nas prve ivf stalo okolo tisicky, prvykrat pocujem, ze moze stat aj takto malo... V kolkom tt uz si? 🙂

katka17044
7. jún 2014

@zu_zi jeeej super tak drzim palce a kolko si mala mrazacikov a kolko ti vlozili? Mne maju zajtra volat mam este 3 tak som zvedava..

sariloth
8. jún 2014

@zu_zi Ahoj, boli sme vo Ferticente v Bratislave, naozaj sme platili len nieco vyse 200 eur a to bol doplatok za lieky v lekarni, centrum si od nas nevypytalo ani euro. Vsetko slo cez poistovnu. Mali sme ICSI, predlzenu kultivaciu-tam to robia automaticky a 1xKET (kvoli hroziacemu OHSS mi robili KET, nie nativny ET). Doplaca sa len za seminal plasma flushing alebo embryo glue-po 150 eur (my sme si to nedavali) a tiez sa doplaca kazdy dalsi KET, nam to chvalabohu vyslo na prvykrat. Viem ze kamaratka bola v tom case v Heliose a oni platili za to iste viac ako 1000 eur. Zajtra zacinam 29tt. 🙂

sariloth
8. jún 2014

@zu_zi Lieky som brala- pri stimulacii Puregon, Merional a Orgalutran, po vklade az do 12tt. Eatrofem a Utrogestan. Pozeram, ze si bola na vklade, tak velmi drzim place!!🙂

sariloth
8. jún 2014

Pardon, Estrofem🙂

katka17044
9. jún 2014

Ahojte tak ja som bola dnes na vklade nakoniec z 3 rozmrazených ostali najprv 2 a rano ked som prisla tak uz len jedno ale ze to je pekne, tak teraz uz len cakat...

phalaenopsys
10. jún 2014

Ahojte.ja som osmy deň po vklade dvoch blastocyst ,prsia mam ako ked som dceru pri prvom porode kojila,akoby naliate,citlive...sem tam ma poboli v podbrusku,ale zaraza ma na tom celom to,ze uz asi od 5-teho dna po KET mam na teste ducha..a nejako sa mu nechce silniet...tak mam obavi,ze to nevyslo...

zuzina1881
10. jún 2014

Drzim palce vsetkym, co sv po vklade! 🙂
@phalaenopsys neboj, bude to ok, zo zaciatku hcg stupa pomaly, neboj, o par dni budu na teste porhadne kolajnice 🙂

dukokatka
10. jún 2014

ja som bola na Ket v utorok 3.6,na krv mam ist 13.6,vkladali mi 4 dnove embryka

ingrid0105
11. jún 2014

@sariloth ahoj takze je to tu pondelok idem na vklad, vcera som bola na ultrazvuku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre